Premier League: 4. kolejka
09 wrz 2017 16:00
90+3'

Po ładnej dwójkowej akcji z narożnika pola karnego strzelił Alexis Sanchez. Udanie interweniował Asmir Begović.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
1
1
89'

Groźna okazja dla gości! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła w światło bramki główkował King, piłka leciała za kołnierz Cecha, ale golkiper Arsenalu zdołał wybić ją nad poprzeczkę.

1
87'

Alexis Sanchez strzelił z 13. metrów, jednak został zablokowany.

1
85'

Osłabiony Arsenal skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

2
2
81'

Arsenal będzie kończyć mecz w osłabieniu. Francis Coquelin doznał urazu i nie może kontynuować gry, a Arsene Wenger przeprowadził już 3 zmiany.

1
2
79'

Akcja rezerwowych mogła przynieść bramkę dla Arsenalu! Alexis Sanchez wypuścił w uliczkę Giroud, po którego potężnym strzale piłkę przed siebie odbił Asmir Begović.

1
75'

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Alexis Sanchez.

75'
72'

Francis Coquelin mógł zanotować świetne wejście, lecz jego strzał został w ostatniej chwili zblokowany.

1
3
1
1
71'

Ostatnia zmiana w Bournemouth. Schodzi: Jermain Defoe. Wchodzi: Lys Mousset.

70'

Wyraźne obok bramki uderzył z rzutu wolnego Jordon Ibe.

2
2
2
1
1
67'
64'

Goście ruszyli do przodu, przez co narażają się na kontry. Pachnie kolejnym golem dla Arsenalu.

3
1
60'

Ależ blisko hat-tricka!!! Danny Welbeck minął rywala, wpadł w pole karne i z ostrego kąta starał się przelobować golkipera. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
2
57'

Tym razem bliski szczęścia Aaron Ramsey! Walijczyk nieczysto trafił w piłkę i złapał ją Asmir Begović.

1
1
2
56'

Hector Bellerin świetnie znalazł w polu karnym Oezila, który z półwoleja strzelił silnie obok słupka.

55'

Arsenal dalej w natarciu, a hat-tricka stara się upolować Danny Welbeck.

1
1
50'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Aaron Ramsey.

3:0!!! Piłkarz Bournemouth stracił piłkę na własnej połowie, z akcją popędził Ramsey, który wypuścił w uliczkę Welbecka. Anglik strzelił po ziemi w kierunku dalszego słupka i podwyższył rezultat.

9
6
1
48'

Ależ blisko! Po centrze z prawego skrzydła Jermain Defoe główkował w słupek!

1
46'

Początek II połowy.

46'

II zmiana w Bournemouth. Schodzi: Tyrone Mings. Wchodzi: Simon Francis.

45'

2
40'

Co za akcja Arsenalu! Kanonierzy ruszyli szóstką, Hector Bellerin dograł na długi słupek do Kolasinaca, którego strzał z półwoleja został zablokowany przez Smitha... ręką. Sędzia nie wskazał jednak na "wapno".

1
1
2
38'

Zmiana w Bournemouth. Schodzi: Ryan Fraser. Wchodzi: Jordon Ibe.

37'

To powinno być 3:0!!! Asmir Begović został zaatakowany przez Welbecka i stracił piłkę, ale po chwili zrehabilitował się, broniąc strzał z bliskiej odległości Lacazette'a!

1
35'

Senny okres w meczu. Arsenal pozwala gościom pograć piłką, ale niewiele z tego wynika.

1
31'

Bolesny cios dla Kinga. Zawodnik gości został przypadkowo kopnięty w twarz przez Monreala. Po interwencji lekarzy będzie kontynuował grę.

1
3
2
3
27'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Danny Welbeck.

2:0!!! Mesut Oezil zagrał własnej połowy na 20. metr, Welbeck wystawił piłkę do Lacazette'a, a ten popisał się bardzo ładnym strzałem zza pola karnego!

20
8
4
2
4
25'

Aaron Ramsey ładnie dograł w pole karne do wbiegającego Lacazette'a, jednak Francuzowi uciekła piłka.

2
1
1
3
2
23'

Bournemouth ciągle ma wielkie problemy ze skonstruowaniem akcji. Szykuje się 4 porażka z rzędu ekipy Boruca?

2
18'

Kolejna świata zespołowa akcja w wykonaniu Arsenalu. Alexandre Lacazette wycofał piłkę przed pole karne do Xhaki, który uderzył nad spojeniem słupka z poprzeczką.

1
4
1
1
1
16'

Asmir Begović zanotował kapitalną interwencję! Bramkarz Bournemouth niemalże na linii bramkowej odbił strzał Oezila z rzutu wolnego. Kibice Arsenalu już widzieli piłkę w siatce.

1
1
1
2
1
15'

Dość kontrowersyjna decyzja arbitra. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Arsenalu z ok. 20. metrów, choć "Kanonierzy" byli przy piłce i mogli zagrozić bramce Begovicia.

1
1
1
1
2
12'

Petarda! Granit Xhaka huknął z dystansu, ale na posterunku stał Asmir Begović, który sparował piłkę na korner.

2
3
1
1
1
10'

Bournemouth ma spore problemy z utrzymaniem się przy piłce. Arsenal stosuje wysoki pressing i skutecznie przeszkadza rywalom w rozgrywaniu.

6'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Sead Kolasinac.

Mamy bramkę dla Arsenalu! Lewym skrzydłem świetnie popędził Kolasinac, który dograł na 5. metr do Welbecka, a ten po strzale głową otworzył wynik meczu!

5'

Spokojny początek meczu z lekką przewagą Arsenalu. Czekamy na pierwsze okazje.

2
1
1
1
1
15:23

Tylko na ławce rezerwowych AFC Bournemouth mecz rozpocznie Artur Boruc.

2
2
2
3
4
15:23

Po dwóch porażkach z rzędu na ścieżkę zwycięstw zamierza wrócić Arsenal FC. Kanonierzy przyjmą AFC Bournemouth, który jeszcze nie zdobył ani jednego oczka w tym sezonie Premier League.