Ostre dośrodkowanie na piąty metr, gdzie jednak Vardy nie oddał strzału głową.

1
1
1
90+2'

Willian miał piłkę meczową. Brazylijczyk miał dużo czasu, ale z kilku metrów jego strzał obronił Schmeichel.

3
6
90'

Cztery minuty doliczone.

1
1
2
90'

Chelsea umiejętnie oddala grę od własnej bramki. Lisy nie potrafią przeprowadzić dobrej akcji dającej im remis.

2
1
87'

Piękny strzał "rogalem" Williana z 16 metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Wilfred Ndidi. Faulowany Willian.

Leicester City
3
1
82'

Morata domagał się podyktowania "jedenastki". Maguire zablokował jego strzał ręką. Wydaje się, że sędzia powinien wskazać na "wapno".

2
2
2
3
80'

To mógł być świetny debiut Davide Zappacosty. Jego płaski strzał z prawej strony pola karnego minął słupek Leicester.

4
2
2
3
5
78'

Chelsea. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Eden Hazard.

11
9
2
2
1
78'
75'

Chelsea cofnęła się na własną połowę i tutaj czeka na swoich rywali.

2
1
74'
70'

Przerwa w grze, ponieważ Moses zderzył się z Jamesem.

1
2
1
68'

David Luiz zapędził się pod pole karne przeciwnika. Oddał strzał z woleja, ale nieczysto trafił w piłkę. Uderzenie do zapomnienia.

1
66'

Alonso miał nieco więcej miejsca na 30 metrze. Zdecydował się na strzał, który ostatecznie był niecelny.

1
63'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

61'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Anglik uderzył w sam środek, Courtois zostawił rękę, ale uderzenie było na tyle silne, że piłka znalazła się w siatce.

8
4
2
11
9
61'

Thibaut Courtois sfaulował na piątym metrze Vardy'ego! Anglik uprzedził Belga.

59'

Demarai Gray nieczysto trafił w piłkę i tę bez problemu złapał bramkarz.

1
56'

Pedro wpadł w pole karne, próbował zagrać do Moraty, ale został zablokowany.

54'

Chelsea prowadzi 2:0, a Arsenal z Bournemouth 3:0. W takim samym stosunku Tottenham wygrywa z Evertonem.

1
50'

2:0! N'Golo Kante oddał bardzo precyzyjny strzał z 25 metrów. Uderzenie było płaskie i Schmeichel powinien lepiej interweniować w tej sytuacji.

15
11
3
5
3
47'

Morata źle zagrał do Pedro przed polem karnym gospodarzy.

1
1
46'

Leicester. Schodzi: Islam Slimani. Wchodzi: Demarai Gray.

46'

Leicester. Schodzi: Marc Albrighton. Wchodzi: Andy King.

46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45'

Minuta doliczona.

1
1
43'

Potężna ulewa nad stadionem, ale to nie przeszkadza piłkarzom.

1
1
41'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Cesar Azpilicueta. 1:0 dla Chelsea! Dośrodkowanie w pole karne, gdzie tym razem Morata wygrał pojedynek główkowy z Morganem i z sześciu metrów wpakował piłkę do siatki.

24
20
2
3
4
40'

To powinna być bramka dla Lisów! Szybka kontra, w której Mahrez zagrał do Slimaniego. Jego strzał z kilku metrów obronił bramkarz Chelsea.

39'

Kolejne długie podanie Fabregasa do Moraty. Na 16 metr wyszedł Schmeichel i wybił piłkę.

1
1
36'

Albrighton dośrodkował w pole karne, ale Islam Slimani nie wygrał pojedynku główkowego.

1
1
1
34'

Za długo do strzału składał się Morata. W końcu oddał go, ale Morgan zablokował piłkę.

1
31'

Tempo meczu nie jest zawrotne. Brakuje przede wszystkim celnych strzałów.

1
1
28'

Simpson nie dał się minąć już we własnym polu karnym. Szarżował Pedro.

2
26'

Jamie Vardy zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Płaskie uderzenie minęło słupek rywali.

1
1
23'

Piękne podanie do Mosesa, który spod linii końcowej zagrał na trzeci metr. Dobrze ustawiony Morgan wybił futbolówkę.

1
20'

Daleko było do bramki Leicester. Mimo to David Luiz zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, który bez problemu złapał Kasper Schmeichel.

1
1
18'

Chelsea dalej cierpliwie rozgrywa piłkę, lecz czyni to daleko od pola karnego Lisów.

1
1
15'

Chelsea dłużej utrzymuje się przy piłce, częściej wymienia ją, ale Leicester odgryza się rywalom próbując sił w kontrach.

1
1
1
12'

Zderzenie Simpsona z Alonso i ten pierwszy potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
1
4
1
10'

Piękne, miękkie podanie Fabregasa do Moraty. Hiszpan chciał uderzyć z pierwszej piłki, mając przed sobą tylko bramkarza, ale nie trafił w nią.