4
7
9
86'

Wstrzelenie piłki przez Fabregasa, nikt jej nie skierował w kierunku bramki, ale będzie rzut rożny.

5
2
2
1
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Elneny.

4
5
2
2
1
84'

Ależ tempo i chaos w końcówce. Przed momentem biegł Moses i... potknął się o wirtualny żywopłot.

3
6
4
80'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Mohamed Elneny.

4
7
3
2
4
80'

Strzał z dystansu Fabregasa minął bramkę.

10
8
4
7
7
79'

Efektowna akcja Hazarda. Wydawało się, że jego strzał z linii pola karnego wpadnie do bramki. Tymczasem Cech spokojnie złapał piłkę.

9
4
4
4
3
75'

Mustafi do bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Sędzia gola nie uznał z powodu metrowego spalonego, a gracz Arsenalu o sytuacji dowiedział się dopiero po kilkunastu sekundach.

4
11
4
2
7
75'

Mecz toczy się głównie na połowie Chelsea. Arsenal szuka gola, ale nie potrafi stworzyć sobie okazji bramkowej.

3
3
4
6
4
73'

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Olivier Giroud.

72'

Danny Welbeck naciągnął mięsień. Piłkarz Arsenalu ma problemy z pachwiną.

7
10
2
2
4
70'

Potężne armaty wytoczyli obaj trenerzy. Końcówka meczu zapowiada się pasjonująco!

17
11
5
2
2
69'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Eden Hazard.

20
12
3
2
5
66'
15
11
10
6
10
65'

Żółtą kartkę za faul i późniejsze pyskowanie otrzymał Alvaro Morata.

3
5
2
6
15
65'

Chelsea przejęła inicjatywę. Gospodarze starają się znaleźć dziurę w obronie Arsenalu.

2
62'

Kolasinac szukał miejsca do dośrodkowania i... skończyło mu się boisko.

5
11
2
3
5
60'

O właśnie! Mocny strzał z boku pola karnego oddał Wilina, piłka poszybowała niczym pocisk wystrzelony z pewnego kraju. Daleko od celu.

2
13
3
4
3
60'

Chelsea spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Gdyby to się działo w Polsce mówilibyśmy, że zespół jest zmęczony pucharami. Mamy jednak wrażenie, że wkrótce będzie się działo!

5
5
2
58'

Sporo walki w środku pola. Coraz więcej z gry zaczynają mieć goście. Przed momentem znowu gorąco mogło być w polu karnym Chelsea. Thibaut Courtois zachował jednak czujność.

6
5
3
2
3
55'

Rwana póki co jest druga część meczu. Piłkarze nie potrafią wyjść w rytm w jakim grali w premierowej odsłonie.

3
2
4
5
8
53'

9
52'

David Luiz w zamieszaniu uderzał przewrotką i idealnie trafił... rywala w twarz.

8
13
4
2
2
48'

Kolasinac przyjął piłkę w polu karnym, kibice Chelsea twierdzili, że zagrywał ręką. Racji nie mieli, ale zbyt udane zagranie obrońcy to nie było. Kilkadziesiąt sekund wcześniej strzał Wiliana poszybował wprost w ręce bramkarza.

2
2
2
4
5
46'
46'

Gramy po przerwie.

9
7
2
1
45+1'

Nacho Monreal uprzedził 30 metrów przed bramką Moratę i... omal nie uderzył pod poprzeczkę własnej bramki. Cech był dobrze ustawiony i w porę zapobiegł tragedii.

6
5
3
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
2
1
1
1
43'

Akcja gości trochę otrzeźwiła gospodarzy, którzy w końcu oddalili grę od własnego pola karnego.

2
4
1
1
41'

Ramsey wszedł z piłką w pole karne, uderzył czubkiem buta i... trafił w słupek. Poprawka Alexandre Lacazette poszybowała ponad bramką!

2
3
3
3
2
38'

Błąd Kante przy wybiciu piłki, do futbolówki doszedł Laurent Koscielny, mocny strzał z woleja minął bramkę Chelsea.

4
3
3
2
35'

Sędzia przeprowadził rozmowę dyscyplinującą z Pedro.

3
2
7
2
32'

Granit Xhaka uderzył z ok. 30 metrów. Pomylił się o metr.

9
2
3
5
30'

Arsenal zepchnięty pod własną bramkę, przez pole karne szybują dośrodkowania. Brakuje jednak uderzeń.

6
4
1
27'

Gra przeniosła się do środka boiska. Już od... trzech minut bez spięć podbramkowych.

2
1
1
3
1
24'

Mecz się rozkręcił. Akcja za akcję. Sporo emocji w derbach Londynu!

10
4
2
2
1
21'

Pedro wrócił do gry i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Cech nogami zatrzymał strzał!

7
4
2
2
8
20'

Sead Kolasinac uderzał z ok. 16 metrów, Thibaut Courtois odbił przed siebie piłkę.

6
4
3
1
2
17'

Kolejna akcja Arsenalu. Hector Bellerin dograł, Alexandre Lacazette płasko uderzył. Bramkarz dobrze interweniował.

8
5
3
1
2
16'

Pierwsza groźna akcja gości. Do dośrodkowania z prawej strony doszedł Danny Welbeck, strzał głową poszybował tuż obok słupka!

5
4
2
2
3
14'

Tempo gry trochę spadło, gra toczy się w środku pola. Najwięcej i najszybciej w ostatnich minutach biega... sędzia.

7
8
3
2
2
11'

Dośrodkowanie do Moraty, ten uderzył głową niecelnie. Okazało się, że snajper był na spalonym.

5
4
3
4
3
11'

Chelsea wciąż prowadzi grę, Arsenal liczy na błędy rywali. Gdy jednak takowe się zdarzają, goście nie potrafią ich wykorzystać.

5
8
1
1
9'

Moses chyba przesadził z pokazywaniem swoich cierpień. Aż strach pomyśleć co sympatyczny piłkarz może wyczyniać u dentysty.

6
9
2
2
4
8'

Victor Moses i Alexandre Lacazette zderzyli się kolanami. Pierwszy z wymienionych strasznie cierpi. Źle to wygląda.

4
4
1
10
4
6'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Chelsea, ale gospodarze nie zdołali oddać uderzenia na bramkę Arsenalu.

6
7
1
1
3'

Dobrze w mecz weszła Chelsea. Gospodarze swobodnie wchodzą w defensywę rywala. Przed momentem strzał Pedro obronił Cech.