Leicester City
45+3' Shinji Okazaki 69' Jamie Vardy 90+2' Jamie Vardy
Liverpool FC
16' Mohamed Salah 23' Philippe Coutinho 45+2' Joe Gomez 68' Jordan Henderson
2:3

Koniec! Po fascynującym meczu Liverpool ogrywa Leicester 3:2!

Zablokowane dośrodkowanie Danny'ego Simpsona.

Goście utrzymują Leicester daleko od własnego pola karnego.

Żółtą kartkę otrzymał Jamie Vardy, który bardzo brzydko zaatakował Alberto Moreno.

Sędzia doliczył aż pięć minut.

Czy Leicester City podobnie jak w końcówce pierwszej połowy zdoła strzelić bramkę?

Gospodarze za wszelką ceną szukają wyrównania, ale Liverpool mądrze się broni.

Georginio Wijnaldum szukał gola na 4:2, ale jego uderzenie dalekie było od idealnego.

Daniel Sturridge ponownie ładnie przymierzył, ale na posterunku Schmeichel.

Leicester. Schodzi: Marc Albrighton. Wchodzi: Islam Slimani.

Daniel Sturridge ładnie "zawinął" piłkę w kierunku spojenia słupka z poprzeczką i pomylił się nieznacznie.

Nie ma gola! Jamie Vardy! To chyba byłoby za piękne dla fanów Lisów. Reprezentant Anglii uderza źle, w środek bramki i Mignolet naprawia swój błąd. Liverpool nadal prowadzi 3:2!

NIE-BY-WA-ŁE! Rzut karny dla Leicester City po faule Mignoleta na Vardy'm!

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Niesamowite! Lisy momentalnie łapią kontakt! Demarai Gray uderzył z woleja, Mignolet niefortunnie interweniował i piłkę głową do pustej bramki z bliskiej odległości wpakował Vardy!

Gol! Strzelił Jordan Henderson. Asystował mu Daniel Sturridge. Ależ spokój Liverpool'u! Świeżo wprowadzony Sturridge zachował chłodą głowę, odegrał do niepilnownego kolegi, a ten spokojnym strzałem podwyższa prowadzenie gości na 3:1.

Strzał Mohameda Salaha zablokowany.

Leicester. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Demarai Gray.

Fatalny strzał Roberto Firmino z dwudziestu metrów. Piłka w trybunach.

Philippe Coutinho zablokowany tuż przed polem karnym.

Bardzo niecelnie główkował Emre Can.

Shinji Okazaki ruszył do górnego podania, ale uprzedził go Simon Mignolet.

Danny Simpson płasko podaje w pole karne, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

Jamie Vardy złapany na spalonym.

Ben Chilwell potrzebuje pomocy medycznej.

Leicester City szuka wyrównania, ale The Reds póki co nie dają zaskoczyć się po raz drugi.

Strzał Philippe Coutinho z powietrza prosto w ręce Kaspera Schmeichela.

Gramy dalej!

Koniec pierwszej odsłony. Liverpool FC prowadzi 2:1.

Gol! Strzelił Shinji Okazaki. A jednak! Po ostatnim dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pierwszej połowie gospodarze łapią kontakt! Okazaki wykorzystał zamieszanie podbramkowe i wepchnął piłkę do bramki!

Jamie Vardy świetnie główkuje, ale jeszcze lepiej broni Mignolet!

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez. Będzie okazja do dośrodkowania z narożnika pola karnego.

Za głębokie podanie w stronę Okazakiego.

Sędzia doliczył do pierwszej odsłony dwie minuty.

Philippe Coutinho padł w polu karnym, ale o "11" nie ma mowy.

Nie zapowiada się na to, aby w pierwszej połowie coś jeszcze mogło się wydarzyć. Gospodarze biją głową w dobrze zorganizowany mur z Anfield Road.

Shinji Okazaki wpakował piłkę do siatki, ale w momencie podania był na spalonym i sędzia gola nie uznał.

Marc Albrighton faulowany w środku pola.

Ben Chilwell płasko dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłkę pewnie złapał Simon Mignolet.

Leicester City próbuje przenieść ciężar gry na połowę przeciwnika, ale póki co bez zagrożenia pod bramką Mignoleta.

Zablokowany strzał Alberto Moreno sprzed pola karnego.

Tym razem Roberto Firmino w prosty sposób stracił piłkę na lewej flance.

Mohamed Salah źle podał w pole karne i rozszyfrowali to gospodarze.

Liverpool FC panuje nad wydarzeniami na boisku. Gospodarze nie potrafią odgryźć się swojemu rywalowi.

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Ależ trafienie zawodnika Liverpool'u! Coutinho podszedł do rzutu wolnego z okolic dwudziestego piątego metra i pięknym golem podwyższył prowadzenie swojego zespołu!

Kasper Schmeichel interweniuje przed własnym polem karnym i oddala zagrożenie.

Błąd Mignoleta na przedpolu, ale Shinji Okazaki nie zdołał trafić do siatki.

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Philippe Coutinho. Wydawało się, że dośrodkowanie Brazylijczyka będzie za mocne, ale skrzydłowy gości zdołał dołożyć głowę i otworzył wynik spotkania!

Jamie Vardy płasko dograł w pole karne, ale obrońcy byli na posterunku.

Ależ goście bliscy gola! Emre Can przymierzył z ponad dwudziestu metrów i trafił w słupek.

Liverpool FC rozgrywa piłkę, Leicester City przyczajone na własnej połowie.