Znowu przed szansą Morata, ale tym razem w dobrej pozycji uderzył niecelnie.

2
7
2
86'

Chelsea wciąż mało. Gospodarze szukają kolejnych trafień, gospodarze chcą już zejść do szatni.

1
4
1
1
2
82'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Rozjechali obronę Stoke piłkarze Chelsea. W końcowej fazie akcji Azpilicueta podał do Moraty, a ten z bliska do siatki na 0:4!

26
12
4
1
2
80'

Pełna kontrola gry ze strony Chelsea. Goście dążą do podwyższenia wyniku.

5
5
3
1
1
77'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Tiemoue Bakayoko. Bakayoko rozpoczął akcję na środku boiska, podał do Moraty, który nie miał problemów ze zdobyciem gola.

24
9
2
1
2
76'
74'

Główkował Eric Maxim Choupo-Moting, ale wprost w ręce dobrze ustawionego bramkarza.

2
1
1
1
1
72'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Eden Hazard.

4
4
2
2
2
72'

Zamieszanie w polu karnym Chelsea. Jednak gospodarze nie potrafili oddać celnego uderzenia na bramkę gości.

1
1
2
2
1
68'
68'

Thibaut Courtois doznał urazu, ale po interwencji masażystów wrócił do pełni sił.

2
1
1
2
5
65'

Znowu w ataku gospodarze, uderzał Eric Maxim Choupo-Moting, ale także niecelnie.

1
1
1
1
1
64'

Mocny strzał z ok. 16 metrów oddał Diouf. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
1
2
1
1
61'

Stoke. Schodzi: Jese Rodriguez. Wchodzi: Peter Crouch.

60'

Ładny strzał oddał Xherdan Shaqiri, dobrze interweniował bramkarz.

1
1
2
1
1
59'

Chelsea. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Gary Cahill.

1
1
2
1
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał N'Golo Kante.

1
2
1
2
2
57'

Kolejna próba Allena, tym razem jednak został zablokowany.

2
2
1
1
1
54'

Dobre podanie otrzymał Allen, strzał z ok. 15 metrów był jednak niecelny.

1
1
2
1
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcos Alonso.

1
1
1
2
2
50'

Pedro do Moraty, ten natychmiast uderzył, ale po raz kolejny niecelnie.

1
1
2
1
1
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Xherdan Shaqiri.

1
3
1
1
1
49'

Piłkarze Stoke starają się zaatakować, ale gospodarze boją się podjąć większe ryzyko.

1
1
2
1
1
46'

Gramy po przerwie!

5
2
2
1
1
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

5
1
2
1
1
43'

Uderzał Diouf, ale piłka przeleciała obok bramki. Gospodarze w końcu zaczęli strzelać.

1
1
2
1
1
40'

Nic nie wychodzi piłkarzom Stoke, nawet proste dogrania w pole karne.

3
3
2
2
1
37'

Dużo groźniej wyglądają szybkie wyjścia Chelsea. Przed momentem szarżował Wilian, ale po raz kolejny będąc z boku boiska przekombinował i stracił piłkę.

5
2
2
3
3
34'

Piłkarze Stoke starają się stworzyć zagrożenie pod bramką Chelsea, jednak obrona gości na niezbyt wiele im pozwala.

3
4
2
1
2
30'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Już 0:2. Seria błędów piłkarzy gospodarzy, piłka trafiła pod nogi Pedro, a ten nie zmarnował okazji. Fletcher chciał zgrywać głową do partnera, a futbolówkę przejął Pedro i w sytuacji sam na sam zdobył gola.

30
19
3
2
2
29'

Chelsea ożywiła się, goście w końcu zaczęli zagrażać Stoke.

4
3
2
1
1
25'

Kontra Chelsea, Pedro do Wiliana, który jednak został zatrzymany przez rywala. O jeden zwód za dużo.

2
2
2
1
2
23'

Okazji do oddania uderzenia szukał Morata, ale zbyt długi zwlekał ze strzałem i szansa przepadła.

1
1
1
1
1
21'

Wciąż niewiele uderzeń. Piłkarze szukają swoich okazji, ale wszystko dobrze wygląda do pola karnego.

1
1
2
1
1
17'

Xherdan Shaqiri chciał dogrywać w polu karnym do partnera. Jednak szybszy Andreas Christensen.

2
3
2
2
2
15'

Chelsea prowadząc nie forsuje tempa, daje pograć rywalowi. Szybki gol dla gości "zabił" mecz.

3
3
1
1
1
12'

Ataki Stoke stara się Jese Rodriguez, jednak cały czas brakuje mu dokładności.

3
4
2
1
1
8'

Stoke cały czas stara się zaatakować, Chelsea cofnięta czeka na kontry. Piłkarzom brakuje dokładności w grze.

3
1
2
2
2
4'

Piłkarze Stoke starają się wrócić do meczu. Cały ich plan taktyczny przed momentem runął. Jesse dogrywał w pole karne, ale szybszy bramkarz.

2
1
3
1
1
2'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Doskonały początek gości! Azpilicueta dograł do Moraty, a ten pozostawiony bez opieki zdobył gola dla Chelsea! Podanie z własnej połowy dotarło do napastnika, który będąc sam na sam uderzył obok bramkarza!