Premier League: 7. kolejka
01 paź 2017 17:30
90+2'

Diame wywalczył korner, a po chwili szczęśliwie piłka spadła mu pod nogi 5 metrów przed bramką. Obrońcy zdołali jednak podbić strzał i Mignolet łatwo obronił.

1
1
1
1
1
90'

Pogramy jeszcze 3 minuty dłużej.

1
90'

Newcastle. Schodzi: Ayoze Perez. Wchodzi: Mohamed Diame.

86'

Moreno dogonił piłkę tuż przed linią końcową i zagrał na głowę Oxlade-Chamberlaina. Rezerwowy uderza jednak nad poprzeczką.

1
81'

Pierwsza połowa kosztowała gospodarzy bardzo dużo sił i widać to aktualnie na boisku. To Liverpool atakuje.

1
1
79'

Newcastle. Schodzi: Joselu. Wchodzi: Dwight Gayle.

77'

Strzela głową Dejan Lovren, ale piłkę z linii bramkowej wybija były gracz Liverpoolu Jonjo Shelvey.

1
74'

Newcastle. Schodzi: Mikel Merino. Wchodzi: Isaac Hayden.

74'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Dominic Solanke.

72'

Szarpie prawą stroną Matt Ritchie. Tym razem zdołał dograć w pole karne rywali, ale koledzy nie zrozumieli jego pomysłu na tą akcję.

69'

Dwa ofsajdy Sturridge'a w krótkim odstępie czasu. Zdaje się, że Klopp szukuje już zmianę.

67'

Próba indywidualnej akcji Ritchiego na prawym skrzydle, ale blondyn został gładko powstrzymany i nie będzie nawet rzutu rożnego.

64'

Długie podanie i długie susy Sturridge'a. Napastnik był o włos od przejęcia piłki, ale minimalnie szybszy okazał się Rob Elliot.

2
61'

Ayoze Perez wbiegł w wolną strefę i dał się sfaulować. Dośrodkowanie na dalszy słupek i spory chaos w szeregach obronnych The Reds. Ostatecznie jednak niebezpieczeństwo oddalił Matip.

1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez. Atak wysoko uniesioną nogą i faul na Atsu.

Liverpool FC
1
2
1
1
1
56'

Z 30 metrów w mur trafił Philippe Coutinho.

1
1
1
3
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Ayoze Perez. Faul na Salahu.

Newcastle United
1
53'

Ależ rajd wykonał lewą flanką Christian Atsu. Skrzydłowy wygrał walkę z obrońcą, wbiegł w pole karne, ale ofiarnym wejściem zatrzymał go Matip.

1
50'

Chwila grozy pod bramką miejscowych! Kiks Clarka i "setka" Sturridge'a. Napastnik trafia jednak prosto w Elliota, a po chwili nad bramką uderza Salah.

1
1
1
1
1
48'

Płaskie dogranie przed bramkę Mignoleta, ale podanie Ritchiego nie trafiło do kolegów.

2
1
1
1
1
46'

Początek II połowy.

2
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
2
4
44'

Chytre podanie do Mane, ale ten odcięty od piłki.

1
1
1
1
2
42'

Chwilowy przestój, ale nie możemy narzekać na poziom widowiska. Piłkarze pracują jak pszczoły, są rajdy, strzały, obrony i mnóstwo walki.

2
2
1
1
1
39'

Ponownie Lovren walczy z obrońcami i szuka uderzenia głową. Bardzo mocno ściągał go rękoma Clark, ale sędzia nie zdecydował się na "jedenastkę".

1
2
1
1
2
38'

Dogranie na 6. metr, a tam jak taran wbiegł Dejan Lovren. Starcie stoperów z cyklu "trzeszczących kości", ale bez strzału.

1
1
2
1
1
36'

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Jonjo Shelvey.

Cudowne prostopadłe podanie i sam przed bramkarzem stanął Joselu. Dogonił go jeszcze Matip i gdy wydawało się, że skutecznie wybije piłkę wślizgiem, ta odbiła się od kości piszczelowej Hiszpana i zaskoczyła Mignoleta.

15
5
6
5
11
32'

Merino stracił piłkę w środku boiska i goście wyszli z kontrą. Zaczął i kończył ją Mohamed Salah, ale w momencie oddawania strzału ze wślizgiem pospieszył Clark.

3
3
3
2
4
29'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Należy wstać z fotela i bić brawo! Cóż za trafienie sprzed pola karnego! Brazylijczyk przejął bezpańską piłkę i huknął w górny róg. Desperacko próbował to jeszcze zablokować Jonjo Shelvey, ale nie był w stanie.

30
13
10
4
6
26'

Prostopadła piłka z głębi pola w kierunku wybiegającego zza obrońcow Joselu. Hiszpan jednak nie opanował futbolówki.

1
1
1
1
1
22'

Cóż za kocioł po dośrodkowaniu z kornera na bliższy słupek. Georginio Wijnaldum strzela głową, a piłka odbija się od słupka i wraca na 5. metr. Dobijał Lovren, ale trafił w rywala, po chwili jeszcze Mane, ale tylko w boczną siatkę.

2
2
2
19'

Świetne, otwierajace drogę do bramki podanie do Salaha. Egipcjanin ruszył jeszcze z własnej połowy, biegł sam na bramkarza, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i zaprzepaścił kapitalną szansę.

1
16'

Strzał Sturridge'a i piłkę we własnym polu karnym odbija ręką jeden z obrońców Newcastle. Nie ma jednak rzutu karnego i słusznie, bo nie widzieliśmy tu celowości zagrania.

1
1
1
1
1
15'

Zderzenie w powietrznej walce o piłkę. Z ziemi długo nie podnosił się Javier Manquillo. Zdaje się jednak, że będzie mógł grać dalej.

1
12'

Ponownie ładna akcja gospodarzy zakończona celnym strzałem. Tym razem z prawego narożnika "szesnastki" ładnie złożył się Ritchie, ale Mignolet był na posterunku i obronił.

10'

Matt Ritchie przedarł się prawym skrzydłem, ale dośrodkowanie na 8. metrze wyłapał bramkarz. Pierwsze minuty dość zaskakujące, to Newcastle nadaje ton grze.

8'

Odważna próba Lascellesa z niemal 35 metrów. Celnie, ale Simon Mignolet miał mnóstwo czasu, aby odpowiednio się przesunąć i "przytulić" piłkę.

5'

Ponownie uderza Jonjo Shelvey, tym razem technicznie posłana piłka, dokręcana w kierunku dalszego słupka. Bez problemów łapie Mignolet.

3'

Henderson zablokował strzał Shelvey'ego i goście wyszli z szybką kontrą. Mane zagrał na 14. metr, ale tam w piłkę nie trafił Mohamed Salah.

Tradycyjnie, jeszcze pytanie o Wasz typ?
wygra Newcastle
będzie remis
bez niespodzianki, wygra Liverpool
2
2
16:37

Pasiaste, biało-czarne stroje gospodarzy. Przyjezdni w jednolitych czerwonych.

16:37

Liverpool FC po 6. kolejkach ma zaledwie 2 punkty więcej niż jego dzisiejszy rywal. Sroki na własnych śmieciach poległy do tej pory tylko w meczu z Tottenhamem Hotspur.

1
16:37

Spotkanie poprowadzi Craig Pawson.

1
16:37

Przed nami ostatnie tej niedzieli 90 minut z Premier League. Na St James' Park Newcastle United powalczy z Liverpoolem. Fachowcy wskazują na The Reds, ale podopiecznych Juergena Kloppa może czekać w północnej Anglii trudna przeprawa. Trzymamy kciuki i liczymy na dużą dawkę piłkarskich emocji.