James McClean wpadł w pole karne Leicester, ale jego centrę zablokował Ben Chilwell.

90'

Doliczone 5 minut.

2
87'

Lisy są w strefie spadkowej i im remis kompletnie nie odpowiada. Dlatego wściekle atakują.

3
4
1
1
1
84'

WBA. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: James McClean.

84'

WBA. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Gareth McAuley.

83'

Zdecydowana przewaga Lisów, goście skupieni tylko na defensywie.

1
2
3
80'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Islam Slimani.

1:1! Po dośrodkowaniu Chilwella z lewego skrzydła Slimani przytomnie zgrał piłkę do Mahreza, a ten pokonał Myhilla pewnym strzałem z ostrego kąta.

8
4
2
16
36
78'

Z dystansu zupełnie nieudanie, wyraźnie obok słupka uderzył płasko Wilfred Ndidi.

2
1
1
1
76'

Bardzo pewnie radzi sobie Grzegorz Krychowiak. Polak jest widoczny, zalicza sporo odbiorów i to po faulu na nim padła jedyna jak dotąd bramka.

51
12
2
3
1
74'

Leicester. Schodzi: Danny Simpson. Wchodzi: Ben Chilwell.

74'
68'

Żółtą kartkę za faul na Dawsonie otrzymał Marc Albrighton.

Leicester City
1
1
66'

Leicester ma duży problem. Niewiele wskazywało na gola dla West Bromwich i gospodarze są wyraźnie oszołomieni.

6
4
3
1
63'

Gol! Strzelił Nacer Chadli.

0:1! Pięknie z rzutu wolnego uderzył Chadli, piłka przeleciała nad murem i wpadła do siatki obok skonsternowanego Schmeichela.

West Bromwich Albion
77
36
8
3
6
62'

Żółtą kartkę za faul na Krychowiaku otrzymał Kelechi Iheanacho.

31
12
2
1
2
60'

Nieźle z prawego skrzydła dośrodkował Jay Rodriguez, ale zamykający akcję Kieran Gibbs nie zdążył do piłki.

1
1
4
Czy w drugiej połowie padnie choć jeden gol?
4
5
2
2
3
56'

The Baggies chcą uspokoić grę. Teraz udało im się nawet podejść pod pole karne rywala, jednak dośrodkowanie Gibbsa zostało zablokowane.

2
1
2
1
1
51'

Nieprawdopodobne pudło! Marc Albrighton doskonale wyłożył piłkę na 7. metr, stamtąd uderzył Riyad Mahrez, ale nad poprzeczką! Zdecydowanie za dużo siły, a precyzji ani trochę.

1
5
1
48'

Lisy nie chcą tracić czasu i - tak jak w pierwszej połowie - mają inicjatywę.

1
1
1
46'

Żółtą kartkę otrzymał Boaz Myhill.

Hegazy zbyt krótko podał do Myhilla, ten wychodząc z bramki nie zdążył do piłki i na boku boiska zderzył się z Vardym. Snajper Leicester był szybszy, dlatego mamy faul i karę indywidualną dla bramkarza WBA.

1
2
2
3
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
3
2
1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
3
3
1
3
42'

Po kiksie Iborry niecelnie z bliska główkował Jamie Vardy, choć był tam jeszcze rykoszet.

1
2
1
40'

Teraz Grzegorz Krychowiak zdecydował się na strzał, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

12
5
11
7
3
38'

Grzegorz Krychowiak bezpardonowo, ale czysto zatrzymał szarżującego na skrzydle Mahreza.

28
10
4
4
2
35'

Jęk zawodu na trybunach! Bardzo mocno z ostrego kąta uderzył Danny SimpsonBoaz Myhill był nieco zasłonięty, ale zdołał odbić piłkę!

1
1
34'

Przez chwilę na boisku leżał Christian Fuchs, nie stało się jednak nic poważnego.

30'

Boaz Myhill złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Fuchsa z lewego skrzydła.

1
1
29'

Teraz Lisy miały okazję do kontry, jednak Marc Albrighton niezbyt dokładnie podał do Iheanacho i sytuację wyjaśnił Ahmed Hegazy.

1
2
2
25'

Słabe widowisko na King Power Stadium. Nadal trochę więcej z gry mają Lisy, jednak sytuacji strzeleckich nie oglądamy.

1
1
1
2
1
21'

Nacer Chadli zablokowany przy próbie dośrodkowania z prawego skrzydła. Przebudzili się nieco The Baggies.

4
2
2
2
2
18'

Z woleja z ok. 16 metrów uderzył Nacer Chadli. Piłka minęła słupek o metr.

5
3
3
2
4
16'

Bez większych spięć pierwszy kwadrans. Lepsze wrażenie sprawiają gospodarze, ale za to punktów nikt nie daje.

1
1
1
3
1
13'

West Bromwich wysoko stara się atakować Leicester, co bardzo utrudnia gospodarzom wyprowadzanie akcji.

1
10'

Uwidoczniła się przewaga Leicester. Aktywny jest głównie Vardy, który napędza ataki gospodarzy.

2
3
2
2
5
8'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ahmed Hegazy. Doigrał się gracz gości.

1
1
1
1
5
7'

To była prawdopodobnie próba przelobowania Myhilla. Piłka przeleciała dwa metry od celu, dodatkowo była uderzona zbyt słabo. Walijczyk w bramce zastąpił kontuzjowanego Bena Fostera.

1
1
2
1
1
6'

Vardy szarpnął lewą stroną, został powalony przez rywala. Kartki nie było, a tego oczekiwał napastnik gospodarzy.

1
1
3
2
2
5'

Vardy był pewny, że wywalczył korner. Sędzia był innego zdania. Swoje arbiter usłyszał.

3
2
2
3
2
3'

Spokojne pierwsze minuty. Gra toczy się w środku pola.

2
1
2
2
3
20:38

Leicester w siedmiu meczach zgromadził zaledwie 5 punktów, West Bromwich ma ich w dorobku 9.