Zakończony
Arsenal FC
90+5'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez.

Jeszcze piąte trafienie zanotował Arsenal FC, a dokładnie Alexis Sanchez, który popisał się indywidualną akcją i strzałem w długi róg pokonał Jordana Pickforda.

22
14
8
7
5
90+3'

Gol! Strzelił Oumar Niasse.

Oumar Niasse wykorzystał błąd defensywy gości i strzelił na pustą bramkę. Gol na otarcie łez dla Evertonu.

17
9
9
9
13
90+2'

Uderzał z rzutu wolnego Gylfi Sigurdsson, ale bez zmiany wyniku.

5
4
4
4
4
90'

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

6
5
2
2
2
90'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Jack Wilshere.

Świetne prostopadłe podanie do Aarona Ramseya posłał Jack Wilshere, a Walijczyk podwyższył prowadzenie Arsenalu.

26
18
7
3
4
89'

Arsenal już nie forsuje tempa i tylko spokojnie rozgrywa akcję.

2
1
1
1
2
88'

Ostatnie fragmenty rywalizacji na Goodison Park w Liverpoolu.

2
1
1
1
1
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Laurent Koscielny.

1
3
1
3
1
86'

Cały czas w ofensywie znajdują się od kilku minut piłkarze z Londynu.

1
1
1
1
1
84'

Granit Xhaka strzelał sprzed pola karnego, a piłka wylądowała na poprzeczce.

6
5
4
4
3
83'

Groźnie uderzał na bramkę Evertonu Alexis Sanchez, ale trafił w boczną siatkę.

2
2
3
3
2
82'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Francis Coquelin.

79'

Próbuje odgryźć się zespół z Liverpoolu. Tom Davies strzelał z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Petr Cech.

2
2
2
2
2
77'
77'

Gylfi Sigurdsson dośrodkowywał z rzutu wolnego, jednak bez efektu dla gospodarzy.

1
1
1
2
1
75'
75'

Everton. Schodzi: Wayne Rooney. Wchodzi: Ademola Lookman.

74'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Mesut Oezil.

Alexis Sanchez podał na prawą stronę boiska do Mesuta Oezila, a ten zagrał płasko w pole karne do Alexandre'a Lacazette'a. Francuz pewnym strzałem pokonał Jordana Pickforda.

20
12
5
7
4
72'

Michael Keane zatrzymał szarżującego Alexandre'a Lacazette'a.

1
1
1
1
2
71'

Z szybką akcją ruszył Arsenal, który stara się wykorzystać grę w przewadze.

4
2
1
1
1
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Idrissa Gueye.

7
9
5
4
3
66'

Sporo walki w środku pola. Od rzutu wolnego rozpocznie Everton.

7
4
3
4
4
63'

Mesut Oezil dogrywał piłkę z rzutu rożnego, jednak w dalszym ciągu bez zmiany rezultatu.

1
1
1
3
4
62'

Atakował Everton, lecz defensorzy Kanonierów oddalili niebezpieczeństwo od własnego pola karnego.

3
2
2
60'

Dominic Calvert-Lewin cierpi po przypadkowym starciu z rywalem.

1
2
3
2
59'

Gospodarze dość długo utrzymywali się przy piłce, ale nic z tego nie wynikało.

1
1
57'

Arsenal FC trochę się wycofał i czyha na okazję do wyprowadzenia kontrataku.

1
1
55'

Cały czas aktywny jest Mesut Oezil. Spudłował Aaron Ramsey, który uderzał z około 10. metra.

2
1
1
53'

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Alexis Sanchez.

Z szybką kontrą wyszli londyńczycy. Lewym skrzydłem z piłką pobiegł Alexis Sanchez, który dokładnie dośrodkował na głowę Mesuta Oezila, a ten skierował piłkę do bramki.

23
14
4
4
52'

Everton próbuje wyprowadzić akcję ofensywną, na co nie pozwala Arsenal FC, który stosuje pressing.

3
4
50'

Dośrodkowywał z prawego skrzydła Laurent Koscielny, jednak wykonanie fatalne.

2
3
1
49'

Strzelał z rzutu wolnego Alexis Sanchez, ale prosto w mur złożony z zawodników Evertonu.

2
3
2
2
47'

Odważniej starają się zagrać piłkarze Evertonu, którzy rozgrywają piłkę na połowie rywala.

2
3
2
2
2
46'

Everton. Schodzi: Ashley Williams. Wchodzi: Tom Davies.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

5
5
1
44'

Alexis Sanchez stanął oko w oko z Jordanem Pickfordem, lecz kolejna dobra interwencja bramkarza Evertonu.

2
2
4
3
42'

Arsenal FC znów chce zagrozić bramce gospodarzy i strzelić gola "do szatni".

1
1
1
1
3
40'

Gol! Strzelił Nacho Monreal.

Uderzał z dystansu Granit Xhaka, ale ten strzał obronił do boku Jordan Pickford. Jednak przy dobitce Nacho Monreala był bez szans.

19
14
2
8
5
38'

Mesut Oezil stara się umiejętnie kierować poczynaniami podopiecznych Arsene'a Wengera. Na razie rozgrywa dobre zawody.

6
6
1
3
2
36'

Tempo gry trochę spadło. W ofensywie znajduje się Arsenal FC.

3
3
34'

Żółtą kartkę za faul na Sanchezie otrzymał Idrissa Gueye.

5
4
2
2
3
32'

Jordan Pickford popisał się kolejną skuteczną interwencją. Tym razem po strzale Hectora Bellerina.

3
3
1
1
4
31'

Ashley Williams ostro faulował rywala, a ma już żółtą kartkę na swoim koncie. Goście domagali się drugiego "żółtka" dla tego zawodnika, jednak dostał tylko ostrzeżenie od sędziego.

1
3
4
30'

Hector Bellerin posłał płaskie dośrodkowanie w pole karne Evertonu, ale pewnie piłkę złapał Jordan Pickford.

2
2
2
2
5
28'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Sanchez, lecz wciąż bez zmiany wyniku.

4
4
5
26'

Dominic Calvert-Lewin po dośrodkowaniu Rooney'a uderzał głową na bramkę strzeżoną przez Cecha, ale obok prawego słupka.

2
2
26'

Lepszy okres gry Evertonu, który spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Arsenalu.

2
3
5
5
3
24'

Sporo problemów Kanonierom sprawia szybki Nikola Vlasić, który nakręca akcje gospodarzy.

2
2
2
2
2
22'

Faulowany Per Mertesacker i od rzutu wolnego rozpocznie grę Arsenal FC.

4
4
2
4
4
21'

Everton przez moment miał futbolówkę, jednak szybko ją stracił i z akcją znów ruszają goście.

1
1
1
1
1
19'

3
18'

Dotychczas konfrontacja toczona jest w szybkim tempie i może się podobać. Przy piłce Arsenal FC, a po chwili na bramkę rywala uderzał Alexandre Lacazette.

1
1
1
1
1
16'

Alexis Sanchez celnie kropnął z rzutu wolnego, ale to uderzenie wybronił Jordan Pickford.

3
3
1
1
1
16'

Żółtą kartkę za faul na Sanchezie otrzymał Ashley Williams.

3
4
1
3
3
15'

Dominic Calvert-Lewin znalazł się na spalonym.

1
1
1
1
1
14'

Fatalnie zachował się Petr Cech i był bliski straty piłki we własnym polu karnym.

1
3
3
2
2
12'

Gol! Strzelił Wayne Rooney.

Atakował Arsenal, a po chwili bramkę zdobył EvertonWayne Rooney przejął piłkę po błędzie Granita Xhaki i znakomitym uderzeniem z około 17. metra w prawy górny róg bramki strzelił gola.

30
22
11
13
16
11'

Akcje Arsenalu FC mogą się podobać, bo są szybkie i pomysłowe. Aktywny jest Mesut Oezil.

2
3
9'

Alexandre Lacazette stanął przed doskonałą sytuacją do zdobycia bramki, ale znów świetnie zachował się Jordan Pickford. Bramkarz na razie bohaterem Evertonu.

2
1
1
2
1
9'

Spokojnie kolejne podania wymieniają zawodnicy z Goodison Park w Liverpoolu, którzy starają się przedrzeć pod pole karne rywala.

1
1
1
1
1
7'

Alexandre Lacazette zdecydował się na strzał z ostrego kąta, jednak czujny był Jordan Pickford.

1
1
1
1
1
7'

Po słabym początku jakby przebudzali się z letargu gospodarze.

1
1
1
1
1
5'

Alexis Sanchez wykonywał rzut rożny, lecz nic nie wynikło z tego zagrania.

1
1
1
1
1
4'

Na razie lepiej prezentują się przyjezdni, którzy częściej są przy piłce.

2
2
3'

Aaron Ramsey miał doskonałą okazję do strzelenia gola, ale skutecznie obronił jego uderzenie Jordan Pickford.

2
3
3
2'

Petr Cech ma za sobą pierwszą interwencję i z akcją ofensywną ruszają goście.

2
2
2
2
2
1'

Od środka boiska rozpoczęli piłkarze Arsenalu.