Sane mógł mieć dublet na koncie, ale w niezłej sytuacji uderzył obok bramki.

3
2
2
87'

Jesus wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale akcję przerwał sędzia, który zauważył spalonego Brazylijczyka.

5
2
1
3
3
84'
83'

To powinna być czwarta bramka dla Man City. Jesus z kilku metrów trafił jednak w bramkarza.

2
1
1
83'

Man City spokojnie rozgrywa piłkę, a Burnley już się poddało.

1
2
1
80'
78'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Yaya Toure.

76'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

75'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Kevin De Bruyne. 3:0! Po meczu. De Bruyne zagrał do niepilnowanego Sane, który będąc już w polu karnym uderzył nie do obrony.

9
8
1
1
73'

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu Leroy Sane. 2:0! Defour fatalnie spisał się na linii bramkowej po rzucie rożnym. Piłka leciała wprost w niego (uderzał Otamendi głową), ale on nie trafił w nią.

11
7
1
1
1
73'

Teraz zagotowało się w polu karnym gości. Strzał Davida Silvy trafił jednak w bark Pope'a.

2
1
1
70'

Nadal nic ciekawego się nie dzieje. Jeden strzał w drugiej połowie...

1
1
66'

Bardzo kiepska druga połowa w wykonaniu Man City. Nawet posiadanie piłki w tej części spadło do 50 procent.

1
1
1
62'

Niezła centra Walkera z prawej flanki. Aguero nie trafił jednak w piłkę.

1
1
59'

Nie jest to najlepszy mecz Manchesteru City, ale i tak gospodarze są wyraźnie lepsi od Burnley.

1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Barnes. Uderzył łokciem Otamendiego.

2
2
56'

Silva mógł zagrać do Sane, ale zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka o kilka metrów minęła słupek Burnley.

1
1
54'

Lepszy fragment w wykonaniu Burnley. Ederson nie musi jednak interweniować.

2
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Cork. Za krytykowanie orzeczeń arbitra.

Burnley FC
4
2
2
2
2
49'

Silny deszcz nad Manchesterem, a w drugiej odsłonie póki co nic ciekawego się nie dzieje.

3
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Pope kolejny raz nogą zablokował strzał Aguero. Dobitka Bernardo Silvy trafiła w Tarkowskiego.

2
45'

3
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho. Taktyczny faul Brazylijczyka.

Manchester City
3
2
43'

Teraz De Bruyne pokazał się w ofensywie. Jego zagranie trafiło do Aguero, którego strzał nogą wybił bramkarz Burnley.

3
1
42'

Man City stracił piłkę 18 metrów od własnej bramki. Arfield zamiast podawać do lepiej ustawionego kolegi, to zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

1
1
39'

Aguero przepchał się z piłką w okolicach pola karnego. Zdecydował się na strzał, ale Pope nie musiał interweniować.

3
1
36'

Rzut wolny dla Burnley. Brady dośrodkował w pole karne, ale jeden z jego kolegów był na spalonym.

3
1
34'

Próba wyjścia z kontrą. Sane urywał się lewą flanką, ale David Silva zagrał niedokładnie.

1
2
2
30'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 1:0! Bramkarz zmylony i pewny strzał Aguero.

18
11
3
3
4
29'

Żółtą kartkę otrzymał James Tarkowski. To samo za co kartkę dostał Sane.

2
2
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Sane. Za przepychanki.

3
1
1
28'

Pope najpierw świetnie obronił sytuację sam na sam z De Bruyne, a po chwili sfaulował B. Silvę. Karny!

5
2
1
25'

Kontra Burnley, jednak zatrzymała się 20 metrów od bramki Man City.

2
1
23'

To powinno być 1:0 dla Man City! Sane płasko dośrodkował przed bramkę, gdzie Bernardo Silva uderzył, a Pope świetnie sparował jego strzał.

1
1
1
20'

Burnley. Schodzi: Chris Wood. Wchodzi: Ashley Barnes. Kontuzja zawodnika Burnley.

19'

Sane chciał dośrodkować z lewej flanki, jednak Cork tak go zablokował, że od bramki rozpoczął bramkarz.

2
2
16'

Wood wygrał przebitkę z Otamendim i o mały włos, a wyszedłby sam na sam z bramkarzem. Ederson uprzedził go jednak, a po chwili został sfaulowany przez Arfielda.

2
1
14'

Silny strzał Delpha z 25 metrów, rykoszet i korner dla The Citizens.

3
3
1
12'

Na razie Man City rozgrywka piłkę daleko od bramki rywala.

3
1
1
2
9'

Burnley jeszcze ani razu nie przedostało się pod pole karne Man City.

6
4
7'

Leciutki strzał De Bruyne z lewej nogi z 20 metrów. To nie mogło zaskoczyć bramkarza.