Premier League: 11. kolejka
04 lis 2017 16:00
90+2'

Kapitalna interwencja bramkarza Huddersfield, który sparował strzał McCleana. To powinno być 1:1!

5
3
1
2
3
90'

Aż sześć minut zostało doliczonych.

3
2
2
1
1
84'

Rzut wolny WBA w okolicach pola karnego rywali, ale dośrodkowanie zostało wybite.

2
2
1
81'

Kontuzja bramkarza Huddersfield Lossla. Gospodarze zrobili już wszystkie trzy zmiany, ale na ich szczęście golkiper pozbierał się.

1
1
1
79'

Huddersfield. Schodzi: Scott Malone. Wchodzi: Chris Lowe.

1
78'

Jay Rodriguez zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale wyraźnie obok słupka.

1
1
1
77'

Kontra Huddersfield. Mooy zagrał do Hogga, który nie był w stanie oddać strzału.

1
1
1
73'

Rondon doszedł do strzału po dośrodkowaniu, ale nie był w stanie uderzyć celnie. Piłka przeleciała obok słupka.

1
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Williams. Zawodnik Hudd's wybił piłkę po gwizdku sędziego.

Huddersfield Town
1
1
1
69'

Mnóstwo podań The Baggies, które nie są efektywne.

1
1
1
1
1
66'

Huddersfield cofnęło się na własną połowę. WBA musi grać w ataku pozycyjnym.

1
1
1
1
62'

Aż pięć zmian w ciągu kilku minut. Obie drużyny przyszykowały się na ostatnie dwa kwadranse.

1
1
2
62'

Huddersfield. Schodzi: Laurent Depoitre. Wchodzi: Martin Cranie.

62'

Huddersfield. Schodzi: Rajiv van La Parra. Wchodzi: Daniel Williams.

58'
58'

WBA. Schodzi: Hal Robson-Kanu. Wchodzi: James McClean.

58'
57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Christopher Schindler. Faulowany był Hegazy.

4
1
1
57'

Słabiutko, kolejny raz zresztą, wygląda w ofensywie zespół WBA.

1
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Barry. Faulowany Hadergjonaj.

West Bromwich Albion
1
1
1
51'

Nieco więcej miejsca mają gracze WBA, ale czy to wykorzystają?

1
2
50'

Nic ciekawego nie dzieje się od początku drugiej części spotkania.

1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
44'

Gol! Strzelił Rajiv van La Parra. 1:0 dla Huddersfield! Piękny strzał z 35 metrów i Foster nie miał szans. Kapitalne uderzenie.

6
6
5
2
7
40'

70 proc. posiadania piłki ma Huddersfield.

1
1
2
2
37'

Rodriguez uderzył zdecydowanie za słabo, żeby pokonać bramkarza rywali. Ten pewnie chwycił piłkę.

1
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Allan Nyom.

1
1
1
32'

Piłka została wybita przez gości i spadła na dziesiąty metr. Ince doszedł do niej, ale uderzył nad bramką. To była najlepsza okazja w tym meczu.

1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Ahmed Hegazy. Faulowany Van La Parra.

1
1
30'

Nie jest to wielkie widowisko, brakuje ciekawych akcji zakończonych strzałami.

1
1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Christopher Schindler. Faulowany Robson-Kanu.

1
1
22'

Robson-Kanu uruchomił Rodrigueza, który zdecydował się na strzał, ale ten zablokował Schindler.

1
1
20'

Na razie w żadnym meczu Premier League, który rozpoczął się o 16, nie padła bramka.

1
1
17'

Lepszy fragment w wykonaniu beniaminka. Tom Ince przetestował Fostera płaskim strzałem, ale golkiper dobrze się ustawił.

1
1
14'

Van La Parra upadł w polu karnym po starciu z Gibbsem. Karny? Sędzia nie użył gwizdka.

1
1
12'

Van La Parra zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
1
11'

Tym razem było już zagrożenie po rzucie rożnym. Schindler uderzył jednak niecelnie w kierunku dalszego słupka.

1
1
8'

Teraz beniaminek wywalczył korner za sprawą Malone'a, jednak Evans dobrze interweniował po dośrodkowaniu.

1
1
1
7'

Robson-Kanu wywalczył korner dla WBA. Dośrodkowywał Gareth Barry, jednak znów bez strzału na bramkę Huddersfield.

2
1
5'

Evans ucierpiał w starciu z Hadergjonajem, ale nie będzie potrzebna pomoc medyków.

1
1
1
2'

Pierwsza akcja WBA. Z rzutu rożnego dośrodkował Rodriguez, ale goście nie oddali strzału.