Nie forsują tempa gry goście, gospodarze już nie mają sił, aby ich zaskoczyć.

Leicester. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Islam Slimani.

83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Maguire.

Leicester City
79'

Manchester City kontroluje grę. Leicester już nie jest w stanie zagrozić gościom.

1
2
75'

Tempo gry trochę spadło. Gospodarze już chyba czują, że nie będą w stanie urwać punktów liderowi.

1
1
71'

Groźnie pod bramką Schmeichela, który ostatecznie wybił piłkę na róg.

1
70'

Leicester wciąż chaotycznymi atakami stara się zagrozić gościom. Natomiast piłkarze Manchesteru City starają się uspokoić grę.

65'

Sterling po raz kolejny mijał w polu karnym rywali i po raz kolejny nie dał rady oddać uderzenia.

63'

W końcu groźna akcja gospodarzy. Jednak przerwana, na spalonym był Vardy.

60'

Sterling w polu karnym zrobił wiatrak z dwóch obrońców, ale nie miał miejsca do oddania strzału. Spora przewaga Manchesteru City.

1
58'

Gospodarze starają się wciąż atakować, ale coraz częściej widać wyższość graczy gości.

55'

Płaski strzał Kevina De Bruyne, piłka przetoczyła się obok słupka.

1
52'

Kolejna kontra gości, Sane do Silvy, ale piłka uderzona z sześciu metrów poszybowała ponad bramką!

50'

Jesus uderzał z bliska, kapitalnie w bramce zachował się Schmeichel!

1
49'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Goście po strzale w słupek Leicester wyprowadzili kontrę, którą kapitalnym strzałem w okienko zakończył De Bruyne! Cóż za gol! 0:2!

Manchester City
11
3
1
1
3
48'

Ogromny kocioł pod bramką gości. Piłka trafiła w słupek po strzale Maguiera sprzed pola karnego.

1
48'

Po przerwie gospodarze ruszyli. Trochę chaotycznie, ale goście mają problemy.

1
46'

Ederson musiał wybiec przed pole karne i uprzedzić Vardego.

1
46'

Wracamy do meczu!

45'

Sędzis doliczył 2 minuty.

1
45'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu David Silva. Rozmontowali defensywę Leicester piłkarze gości! Sterling do Silvy, ten do Jesusa, który z pięciu metrów do pustej bramki na 0:1!

14
5
1
3
44'

Goście w ataku, coraz groźniej pod bramką Schmeichela!

43'

Kompany zgrał piłkę głową, a Mangala z ok. 8 metrów uderzył ponad bramką.

41'

Z ok. 17 metrów mocno, ale ponad bramką uderzył David Silva.

39'

Aktywny jest Sane. Przed momentem po raz kolejny znalazł się w polu karnym, ale jego dogranie na róg wybił obrońca.

35'

Wciąż szalone tempo meczu. Akcje od jednej bramki do drugiej. Groźniejsi są goście, ale poza strzałem Sane nie zagrozili poważniej Leicester.

32'

Riyad Mahrez starał się ograć trzecg wyrali. To nie miało prawa się udać.

31'
28'

John Stones w biegnąc do piłki doznał urazu mięśnia dwugłowego. Będzie potrzebna zmiana.

2
26'

Iborra otrzymał w walce o piłkę uderzenie łokciem od Silvy. Gracz Leicester w miarę szybko pozbierał się.

1
1
23'

Sane dośrodkował, Sterlingowi zabrakło centymetrów, aby wbić piłkę do siatki!

21'

Silva dograł z lewej strony, akcję strzałem pod poprzeczkę wykończył Sane. Kasper Schmeichel końcami palców wybił piłkę na róg.

18'

Akcja za akcję, mordercze tempo meczu. Przed momentem płaski strzał Sterlinga obronił Schmeichel.

15'

Płaskie dogranie Mahreza z końcowej linii i... Kompany omal nie wbił piłki do własnej bramki.

1
14'

Gospodarzom udało się oddalić grę od własnej bramki. Obrońcy Leicester w końcu mogą odetchnąć.

10'

Goście stopniowo przejmują inicjatywę i rozgrywają piłkę coraz bliżej bramki Leicester.

7'

Sane wycofał piłkę do Sterlinga, ale szybszy był obrońca.

1
5'

Początek meczu mógł rozpocząć się sensacyjnie, a tymczasem mamy ogromną kontrowersję i antybohatera spotkania już po... trzech minutach. A na boisku sporo biegania, ale i chaosu.

1
3'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Vincent Kompany. Kapitan gości mógł wylecieć z boiska, ponieważ Vardy wychodził sam naprzeciwko bramkarza, a kolejny obrońca był 2 metry z boku. Spora kontrowersja!

1
15:41

Spotkanie poprowadzi Graham Scott.

15:41

Manchester City prowadzi w tabeli z gigantyczną przewagą nad resztą stawki. Leicester ma 18 punktów mniej od rywala i jest 12. w lidze.