18 lis 2017 16:00
90'

Tylko dwie minuty doliczone.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata. Faulowany Yacob, całkiem możliwe, że to był rewanż na tym zawodniku.

1
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Claudio Yacob. Faulowany Christensen.

West Bromwich Albion
3
84'

WBA. Schodzi: Matt Phillips. Wchodzi: James McClean.

80'

Niektórzy kibice WBA mają już dość i opuszczają stadion.

4
4
77'

Chelsea. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Willian.

2
2
3
76'

Celny strzał Garetha Barry'ego z rzutu wolnego, ale Courtois bez problemu łapie piłkę.

3
4
2
74'

Niewiele ciekawego dzieje się w ostatnich minutach meczu.

1
1
71'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

70'

WBA. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: Oliver Burke.

70'

Kante ładnym zagraniem znalazł Moratę, jednak ten zespuł akcję Francuza.

1
1
1
1
67'
66'

Christensen bez problemu powstrzymał Rondona. Duńczyk jest dzisiaj bezbłędny.

1
62'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Cesc Fabregas. 4:0! Fabregas miał mnóstwo miejsca i podniósł piłkę nad wszystkimi zawodnikami. Trafiła ona do Hazarda, który nie dał szans Fosterowi.

16
12
4
2
3
60'

Chelsea znów uspokoiła grę i nie daje się rozpędzić WBA.

4
4
2
1
2
58'

Kibice Chelsea bawią się w najlepsze i śpiewają, że Tony Pulis jutro rano dowie się o zwolnieniu.

6
6
1
1
1
56'

Błysnął Morata, który bez problemu minął rywala, ale jego strzał obronił bramkarz.

3
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Salomon Rondon. Teraz zawodnik gospodarzy próbował wymusić "jedenastkę". Sędzia nie jest pobłażliwy dla piłkarzy.

1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Cesc Fabregas. Sędzia uznał, że Hiszpan próbował wymusić rzut karny.

2
48'

Pierwsza okazja dla WBA przed przerwą. Z ostrego kąta uderzał Rodriguez, ale nie trafił w światło bramki.

1
2
46'

WBA. Schodzi: Grzegorz Krychowiak. Wchodzi: Claudio Yacob. Niestety szybko kończy się ten mecz dla Polaka.

46'

Początek drugiej połowy.

1
43'

Chelsea kontroluje wszystko to, co się dzieje na boisku. Fabregas najczęściej jest przy piłce.

5
8
1
41'

Na trybunach, po raz pierwszy, jest właściciel WBA Guochuan Lai. To zła wiadomość dla Pulisa, który ma bardzo słaby okres z The Baggies.

1
3
1
38'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Cesc Fabregas. 3:0! WBA na kolanach. Hiszpański pomocnik dośrodkował piłkę z rzutu wolnego do niepilnowanego Alonso, który z woleja umieścił ją w siatce.

18
12
5
1
2
36'

Ciut lepszy fragment gospodarzy. Matt Phillips dośrodkował w pole karne w poszukiwaniu Rondona, ale piłkę przejął bramkarz.

3
1
1
1
1
33'

W końcu jakaś okazja przed WBA. Po dośrodkowaniu z kornera niecelnie uderzył Hegazy.

1
1
30'

Zderzenie Bena Fostera z Alvaro Moratą. Ucierpieli obaj, ale nie będą potrzebne zmiany.

2
1
1
5
2
27'

Goście domagali się podyktowania rzutu karnego za rzekome zagranie piłki ręką przez Evansa.

1
1
2
2
1
26'

WBA nie istnieje w ofensywie. Fani już po zeszłej kolejce domagali się odejścia Tony'ego Pulisa.

3
2
2
1
23'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Alvaro Morata. 2:0! Fabregas znalazł podaniem Moratę, który szybko zagrał do Hazarda. Belg uderzeniem lewą nogą daje bezpieczne prowadzenie Chelsea.

20
14
3
1
3
22'

Kolejne niedokładne podanie Barry'ego i frustracja wśród kibiców WBA.

1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Eden Hazard. Nieładny faul na Krychowiaku i Belg trafia do notesu sędziego.

2
3
1
8
4
17'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. 1:0 dla Chelsea! Ben Foster zdołał sparować strzał Edena Hazarda, ale Morata dobił uderzenie Belga.

21
12
3
3
3
14'

Fabregas znalazł Bakayoko, który wcielił się w polę środkowego napastnika. Jego strzał przyblokował McAuley.

2
12'

Zappacosta znalazł podaniem Bakayoko, ale Francuz nie był w stanie zdziałać niczego ciekawego.

9'

Chelsea wymienia sporo podań na połowie WBA. The Baggies tradycyjnie czyhają na kontry.

1
7'

Długie zagranie Krychowiaka - w jego stylu - do Rodrigueza, ale Polak przesadził z siłą.

1
1
2
2
5'

Piłka w siatce Chelsea, gdy Courtoisa pokonał Rondon, ale sędzia asystent pokazał spalonego i gol nie został uznany.