Huddersfield. Schodzi: Jonathan Hogg. Wchodzi: Steve Mounie.

85'
ZMIANA
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Ależ szczęście mieli goście! Sam na sam z bramkarzem znalazł się Sane, golkiper nogą odbił piłkę, ale ta trafiła w kolano nadbiegającego Sterlinga i lobem wpadła do siatki! 1:2!

21
10
6
8
12
83'

W końcówce odważniej gospodarze, którzy częściej zaczęli opuszczać własną połowę.

82'
ZMIANA

Huddersfield. Schodzi: Tom Ince. Wchodzi: Collin Quaner.

80'
ZMIANA
78'

Manchester City wciąż w ataku, ale w dalszym ciągu statyczne rozgrywane akcje rozbijają gospodarze.

74'
ZMIANA

Huddersfield. Schodzi: Scott Malone. Wchodzi: Chris Lowe.

wchodzi Wchodzi
#15
schodzi Schodzi
1
1
73'

Z piłką w polu karnym znalazł się Sane, ale przekombinował i goście muszą od nowa konstruować akcję.

1
1
68'

Obraz gry nie ulega zmianie. Przeważają goście, ale nie potrafią stworzyć sobie klarownej okazji.

1
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Scott Malone.

Huddersfield Town
2
1
1
61'

Cały czas w ataku Manchester City, ale gospodarze skutecznie odpierają próby lidera ligi.

1
1
57'

Sane uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki!

6
3
1
2
3
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonathan Hogg.

1
1
55'

Mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Aguero. Wciąż w ataku ManC.

1
52'

Płaski strzał z pola karnego Sane, bramkarz na róg!

1
50'

W ataku goście, którzy niemal nie opuszczają pola karnego gospodarzy!

1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Pewny strzał w prawy róg, bramkarz w przeciwnym. 1:1!

19
9
5
5
10
46'

Sterling znowu leży w polu karnym, tym razem sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na "wapno"!

5
2
1
46'

Sterling przewrócił się w polu karnym gospodarzy po starciu z bramkarzem. Sędzia nakazał grać dalej.

2
1
1
46'

Gramy po przerwie.

1
1
45+1'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Nicolas Otamendi. Dośrodkowanie z rogu, Christopher Schindler zgrał piłkę głową, która niefortunnie odbiła się od Otamendiego i wpadła do bramki! 1:0!

16
13
9
12
14
45+1'

Dośrodkowanie z rogu i... Kompany omal nie pokonał własnego bramkarza! Kolejny korner.

1
2
1
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

2
45'

Ince wpadł z piłką w pole karne, ale... pozwolił rywalom wybić sobie futbolówkę na korner.

2
1
2
2
43'

Z pola karnego z woleja ponad bramką uderzył Fernandinho.

2
1
41'

Kapitalna okazja przed gospodarzami! Po zgraniu piłki z sześciu metrów uderzał Zanka, ale nie trafił. Okazało się, że zawodnik był na spalonym.

3
1
38'

Najlepsza sytuacja gości! Strzał Aguero  odbił bramkarz, poprawka Sterlinga nie znalazła drogi niemal do pustej bramki!

1
3
37'

Strzał sprzed pola karnego oddał Nicolas Otamendi, piłka poszybowała pół metra ponad bramką.

1
1
36'

W polu karnym szarżował Sane, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

1
34'

Aguero sam na sam z bramkarzem, ale obrońca wślizgiem w ostatnim momencie wybił piłkę. Od bramki gospodarze.

1
2
31'

Depoitre chciał ograć rywala w polu karnym i znaleźć się naprzeciwko bramkarza. Kompany nie dał się jednak nabrać.

1
1
1
1
28'

Wydawało się, że lider Premier League szybko skonsumuje rywala. Tymczasem niemal 30 minut gry za nami i pojedynek wyrównał się.

2
2
2
2
2
24'

Coraz lepiej radzą sobie gracze Huddersfield, ale nie potrafią stworzyć sobie klarownej okazji. Wciąż groźniejsi goście.

3
2
2
1
3
20'

Coraz śmielej gospodarze, ale to wyjścia ManC wyglądają bardzo groźnie.

4
2
17'

I właśnie uczynili to pierwszy raz. Z dystansu ponad bramką uderzył Smith.

17'

Cały czas miażdżąca przewaga gości, gospodarze nie znaleźli się jeszcze pod bramką Edersona.

1
1
1
1
13'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do bramki Aguero, ale był na metrowym spalonym.

2
3
1
1
2
10'

Goście już przeważają, gospodarze głęboko na własnej połowie czekają na egzekucję.

4
4
3
2
3
7'

...po którym Kompany uderzył głową ponad bramką.

2
1
2
2
4
6'

Sane dogrywał z rogu, Fernandinho trącił piłkę dość intymną częścią ciała i futbolówką po odbijając się od obrońcy wyszła na kolejny korner.

1
1
2
1
1
4'

Dobra piłka w pole karne do Davida Silvy, ale Sane nie doszedł do niej. Spokojne pierwsze minuty.

3
2
3
3
2
16:35

Manchester City jest w lidze niepokonany i prowadzi z wyraźną przewagą. Huddersfield ma 19 punktów mniej od niedzielnego rywala i plasuje się w środku stawki.