1
1
2
90+3'

Obiecująca akcja gości lewym skrzydłem, ale Tomer Hemed łatwo stracił piłkę tuż przed linią pola karnego.

1
1
1
90'

Gra na jeden kontakt Pogby z Ibrahimoviciem. Uderzenie Szweda jednak dalekie od doskonałości.

1
2
2
90'

5 minut doliczonego czasu.

1
1
1
1
88'
87'

Żółtą kartkę otrzymał Shane Duffy. Faul na Ibrahimoviciu.

Brighton and Hove Albion
1
1
1
2
86'

Było blisko! Gross dograł na głowę Duffy'ego, ale ten z kilku metrów fatalnie przestrzelił.

1
1
82'

Zlatan Ibrahimović w indywidualnej akcji zakończonej strzałem z ostrego kąta... tylko boczna siatka.

2
2
3
80'
77'

Protesty Ibrahimovicia, którego podanie wzdłuż bramki przeciął Izquierdo. Szwed widział tam zagranie ręką, sędzia nie.

2
3
76'

Beniaminek już nie ma czego bronić i od razu widać to na boisku. Mewy zaczynają stwarzać zagrożenie pod bramką de Gei.

1
1
1
71'
68'

Dobra centra Younga z lewego skrzydła, ale Lukaku w niezłej sytuacji główkował niecelnie.

66'

Gol! Strzelił Ashley Young.

Z kornera dośrodkował Rashford, a obrońcy wybili piłkę przed "szesnastkę". Dokładnie tam stał Young i kapitalnym uderzeniem w okienko dał gospodarzom prowadzenie. Po drodze był jeszcze rykoszet i może dlatego Ryan nawet nie drgnął.

Manchester United
31
15
3
2
5
64'

Coraz gęściej przed polem karnym Brighton. Wydaje się, że goście stawiają już tylko i wyłącznie na obronę.

1
62'
60'

Nic się nie zmienia. Manchester nie może złamać beniaminka, a minuty uciekają. Goście przy każdej możliwej sposobności już zaczęli przedłużać wznowienie gry. Jest odpowiedź Mourinho... przebiera się Zlatan Ibrahimović.

3
4
1
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Glenn Murray. Niesportowe zachowanie napastnika gości.

1
1
1
55'

Stały fragment dla beniaminka w okolicach linii środkowej. Długie podanie w pole karne gospodarzy, gdzie walkę z obrońcami wygrał Glenn Murray. Nie było jednak szans, aby odwrócić się w stronę de Gei.

1
54'

Trochę desperacka próba Younga sprzed pola karnego, ale daleko od celu.

1
52'

Zafrasowane oblicze Jose Mourinho, ale Portugalczyk jeszcze spokojnie siedzi na krzesełku.

1
50'

Niesygnalizowane, prostopadłe zagranie piętą Lukaku. Spanikowała obrona Mew, ale ostatecznie skończyło się tylko na strachu.

1
49'

Śmiechy na trybunach. Juan Mata uderzył z 18 metrów tak jakby dziś nic nie jadł. Płasko, leciutko, idealnie do "koszyczka" Ryana.

1
2
Czy Czerwone Diabły stracą dziś punkty?
1
2
47'

Zaczynamy od odważnego ataku beniaminka. Bardzo mocne wstrzelenie piłki wzdłuż linii bramkowej Manchesteru United, ale żaden z piłkarzy nie dostawił stopy.

46'

Początek II połowy.

2
1
1
1
1
45'

Blisko gola Manchester United! Strzał głową Lukaku z kilku metrów odbił nogami Ryan, po chwili dobitka Pogby i ponownie górą bramkarz Brighton.

3
1
1
44'

Bardzo mocna centra Rashforda z prawej flanki. Mathew Ryan miał kłopoty z wybiciem piłki, ale poradził sobie.

42'

Świetnie między dwóch defensorów wbiegł w pole karne gości Ashley Young. Podanie przed bramkę zostało jednak podbite.

39'

Brighton od 5 kolejek nie przegrał w lidze. Patrząc na to co dzieje się na Old Trafford wiemy już dlaczego. Bardzo dobra postawa beniaminka.

1
1
38'

Glenn Murray wyskoczył zza pleców obrońców, ale nie sięgnął piłki głową. Jakikolwiek kontakt z futbolówką oznaczałby w tej sytuacji prowadzenie gości.

1
35'

Dośrodkowanie Valencii z prawej strony boiska. Piłkę strącił głową Romelu Lukaku, ale ta poszybowała obok bramki.

1
1
33'

Beniaminek nie przestraszył się gwiazd z Manchesteru i prezentuje się naprawdę dobrze. Gospodarze nie stworzyli jeszcze ani jednej klarownej okazji.

1
29'

Zaczęło padać na Old Trafford.

1
1
26'

Lekkomyślny faul Smallinga, który popchnął Murray'a tuż przed linią własnego pola karnego z jego lewej strony. Nie skorzystali jednak z tego goście, Gross wyraźnie przeciągnął dośrodkowanie.

1
23'

Szybkie rozegranie rzutu wolnego i centra z lewego skrzydła na głowę Lukaku. Belg oddał jednak anemiczny strzał, w dodatku w sam środek.

1
20'

Mata obsłużył podaniem Rashforda, ale ten na skrzydle przegrał pojedynek z obrońcą.

1
1
16'

Kontra gości zastopowana przez Matę i to gospodarze ruszają do szybkiego ataku. Na linii 16. metra pada Anthony Martial, ale sędzia nie przerywa gry.

1
14'

Duża odległość od bramki Ryana, ale mimo tego Paul Pogba decyduje się na uderzenie. Piłkę podbił głową Stephens co ułatwiło zadanie bramkarzowi.

1
12'

Victor Lindelof ośmieszył Younga na prawej stronie boiska. Płaskie podanie na 15. metr do Grossa, ale ten uderzył prosto w bramkarza. To była łatwa piłka do obrony.

1
1
10'

Faul Valencii i okazja przed przyjezdnymi. Pascal Gross dośrodkował jednak zbyt głęboko i poradziła sobie defensywa Manchesteru.

1
1
9'

Dośrodkowanie z lewej flanki w poszukiwaniu Lukaku, ale dobrze na przedpolu spisał się Ryan.

1
2
8'

Początek zgodny z przewidywaniami. Atakuje Manchester, Brighton ustawiło szczelne zasieki obronne.

3
1
2
5'

Ależ groźnie pod bramką gospodarzy. Prostopadłe podanie od Grossa i mocne wstrzelenie wzdłuż bramki. Glenn Murray był o włos od wpakowania piłki do siatki!

1
2
1
4
2'

"Klepka" piłkarzy Manchesteru przed polem karnym gości. Z 16 metrów bardzo wysoko nad poprzeczką uderzył Romelu Lukaku. Belg powinien się bardziej przyłożyć do wykończenia, bo okazja była dobra.

2
2
3
15:27

Spotkanie poprowadzi Neil Swarbrick.

15:27

13. kolejka Premier League rozpoczęła się już wczoraj, ale największe emocje czekają na kibiców właśnie dzisiaj. Punktualnie o 16:00 rozpocznie się 5 spotkań, a o 18:30 hit w którym Liverpool FC zagra z Chelsea FC. My serdecznie zapraszamy na śledzenie wydarzeń z Old Trafford w Manchesterze. Czerwone Diabły grają z Brighton and Hove Albion.