2
88'
86'

Gol! Strzelił Jesse Lingard.

Co za riposta MU! Lingard świetnie przedarł się środkiem pola, zwiódł kilku rywali i pokonał Gomesa płaskim strzałem.

Manchester United
19
13
2
4
5
84'

Gol! Strzelił Abdoulaye Doucoure. Asystował mu Andre Carrillo.

2:3 i będą jeszcze emocje! Doucoure idealnie dołożył nogę do piłki dośrodkowanej przez Carrillo i De Gea znów pokonany.

83'

Jesse Lingard chciał pokonać Gomesa lobem z ostrego kąta, jednak uderzył niedokładnie i piłka minęła słupek.

1
1
2
2
3
81'

Poderwały się jeszcze Szerszenie, ale uratowanie choćby remisu zabraknie im chyba czasu.

5
2
3
2
4
77'

Gol! Strzelił Troy Deeney.

1:3! Pewny płaski strzał Deeneya w prawy róg i zmylony De Gea skapitulował.

Watford FC
6
5
6
10
17
76'

Rzut karny dla Watfordu! Marcos Rojo sfaulował Pereyrę.

1
1
2
2
7
76'

Teraz Lukaku chybił płaskim strzałem z ostrego kąta.

1
1
3
3
4
75'

Romelu Lukaku miał znakomitą okazję na podwyższenie prowadzenia, ale tak długo zwlekał ze strzałem z kilku metrów, że w końcu został zablokowany.

1
1
1
4
6
74'

Paul Pogba zamknął centrę z rzutu wolnego, ale główkował wyraźnie nad poprzeczką.

1
1
1
2
3
73'

Adrian Mariappa przyblokował uderzenie z dystansu Rashforda i piłkę łatwo złapał Heurelho Gomes.

1
1
2
2
1
72'

Watford FC. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Troy Deeney.

1
1
1
1
1
68'

Andre Carrillo dośrodkował na 6. metr, Manchester United znalazł się w sporych opałach, lecz żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

3
2
1
1
1
66'

Goście szybko rozegrali rzut wolny, jednak strzał Lingarda z ostrego kąta został zablokowany.

1
1
2
2
3
65'
64'

Z prawego skrzydła nieźle dośrodkował Kiko Femenia, jednak Richarlison spudłował uderzeniem głową.

1
1
1
1
1
61'

Nic ciekawego się nie dzieje. Czas mija i goście są coraz bliżsi kompletu oczek.

3
2
1
1
1
58'

Watford FC. Schodzi: Sebastian Proedl. Wchodzi: Andre Carrillo.

58'

Watford FC. Schodzi: Will Hughes. Wchodzi: Roberto Pereyra.

57'

Will Hughes doznał urazu i to dla niego chyba koniec meczu.

3
2
1
2
1
54'

Man Utd. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Ander Herrera.

53'

Groźna kontra MU, sędzia asystent nie wychwycił spalonego Romelu Lukaku, ale ten dośrodkował z boku pola karnego bardzo niedokładnie i piłka opuściła boisko.

1
1
1
1
1
51'

Watford w ataku pozycyjnym, z którego nic nie wynika.

5
2
1
1
1
49'

Menedżer Watfordu Marco Silva nie dokonał żadnych zmian, podobnie postąpił Jose Mourinho. Spokojne pierwsze minuty po przerwie.

1
1
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Teraz blisko byli gospodarze! Richarlison doszedł do strzału głową i trafił w poprzeczkę!

4
3
1
2
4
45'

Doliczone 2 minuty.

2
1
1
1
1
45'

Powinno być 0:4! Heurelho Gomes odbił piłkę po płaskim strzale Romelu Lukaku sprzed pola karnego, wydawało się, że przy dobitce Lingarda z ostrego kąta będzie już bez szans, ale jakimś cudem zdążył!

2
4
4
1
3
42'

Ashley Young egzekwował rzut wolny z 22 metrów, ale tym razem uderzył w stojącego nieopodal muru obrońców Romelu Lukaku.

3
1
1
4
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Mariappa.

2
2
1
1
1
38'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Grayu otrzymał Marcos Rojo.

2
3
2
1
4
36'

Watford wyraźnie zrezygnowany. Trudno się dziwić, dla gospodarzy ten mecz się w zasadzie skończył.

6
7
1
1
2
32'

Gol! Strzelił Anthony Martial.

Co za kanonada MU! Gospodarze kompletnie się pogubili, stracili piłkę na własnej połowie i Martial pokonał Gomesa pewnym płaskim strzałem z okolic linii pola karnego.

17
14
5
3
2
29'

Szerszenie bezradne. Manchester United kontroluje mecz.

6
1
1
2
2
25'

Gol! Strzelił Ashley Young.

0:2! Znów do siatki trafił Young, który perfekcyjnie wykonał rzut wolny. Po strzale z 24 metrów piłka poleciała w okienko i Gomes bez szans.

22
13
8
4
4
24'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Abdoulaye Doucoure.

5
2
2
1
2
23'

Czerwonym Diabłom udało się objąć prowadzenie stosunkowo niskim nakładem sił. Watford na razie nie potrafi przyspieszyć.

4
2
1
1
2
19'

0:1! Piłka trafiła przed polem karnym do Younga, a ten poradził sobie z naciskającym obrońcą i trafił do siatki precyzyjnym płaskim strzałem przy bliższym słupku.

22
19
5
3
4
18'

Nie oglądamy porywającego widowiska. Oba zespoły nie mają problemu z podejściem pod pole karne przeciwnika, ale tam brakuje im wykończenia.

2
2
2
1
1
13'

Coraz śmielej atakują w ostatnich minutach gospodarze, brakuje im jednak dokładności w polu karnym rywala.

2
2
1
1
6
9'

Richarlison minimalnie za głęboko dośrodkował w kierunku Graya i piłkę przejął David de Gea.

8
6
3
2
3
6'

Inicjatywa po stronie Czerwonych Diabłów, sytuacji strzeleckich na razie nie ma.