1
1
2
89'

To mogło być 1:1! Wayne Routledge dośrodkował na dalszy słupek, gdzie jednak Bony nie potrafił zamknąć akcji.

1
1
4
5
85'

Swansea. Schodzi: Jordan Ayew. Wchodzi: Wayne Routledge.

84'

To powinna być bramka dla Chelsea! Do dośrodkowania Fabregasa nie doszedł ani Morata, ani Alonso.

2
2
2
3
3
80'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Danny Drinkwater.

80'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

79'

Bardzo łatwa interwencja Courtoisa, który nie miał żadnych problemów z chwytem piłki po dośrodkowaniu Olssona.

1
1
1
1
1
74'

Silny strzał z ostrego kąta autorstwa Williana, ale w bramce jest oczywiście Łukasz Fabiański.

3
2
1
71'

Pierwszy korner dla Swansea. Ki dośrodkował z niego, ale Morata wybił piłkę.

1
1
1
1
1
69'

Pierwszy raz w drugiej połowie Swansea ciut dłużej utrzymała się przy piłce.

1
2
1
1
66'

Swansea. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Oliver McBurnie.

65'

Morata wygrał pojedynek z Mawsonem, ale tym razem nie trafił w światło bramki.

2
1
63'

Znów Fabiański. Kapitalnie zatrzymał strzał głową Moraty po dośrodkowaniu Fabregasa.

4
5
1
62'

Kolejne minuty dla Chelsea. Swansea nie jest w stanie zagrozić mistrzom Anglii.

2
2
1
3
59'

To mogło być 2:0, ale Fabiański zablokował strzał Alonso.

3
3
4
1
55'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. 1:0 dla Chelsea! Dość przypadkowa bramka, ponieważ uderzenie Kante zostało przyblokowane, ale piłka spadła na piąty metr, gdzie Ruediger głową wpakował ją do siatki.

14
17
4
3
8
53'

Przed doskonałą okazją stanął Pedro Rodriguez, ale ze środka pola karnego przymierzył nad poprzeczką.

1
1
1
2
50'

Naughton dośrodkował w pole karne, ale Courtois pewnie złapał piłkę.

1
1
48'

Mawson świetnie zatrzymał silne dośrodkowanie Alonso.

1
1
46'

Swansea. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: Leroy Fer.

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45'

Minuta doliczona.

4
4
1
43'

Antonio Conte wyrzucony na trybuny. Włoch nie mógł się pogodzić z decyzją arbitra.

5
6
4
5
6
42'

Willian zagrał do Pedro, który czubkiem buta nie był w stanie oddać celnego strzału.

1
1
3
41'

Van Der Hoorn teraz dobrze pokrył Moratę i nie dał mu dojść do piłki.

1
1
38'

Swansea City jest bezradna. Chelsea całkowicie zdominowała mecz.

5
2
1
1
1
34'

Trwa napór Chelsea, bramka wisi w powietrzu. Po dośrodkowaniu Fabregasa niecelnie głową przymierzył Marcos Alonso.

5
4
1
1
1
31'

Kolejna interwencja Fabiańskiego. Tym razem złapał dobre dośrodkowanie z bocznego sektora boiska.

4
2
2
28'

Fantastyczna interwencja Fabiańskiego po strzale Moraty ze środka pola karnego. Polak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

11
8
5
2
26'

Już pięć celnych strzałów oddali gracze Chelsea.

4
2
2
1
1
23'

Coraz większa przewaga Chelsea. Fabiański ma bardzo dużo pracy. Przed chwilą sparował strzał Pedro.

3
6
21'

Piłka zmierzała do Fabiańskiego, ale Mawson dopadł do niej i... przeniósł ją nad poprzeczką.

3
2
19'

Trzecia pewna interwencja Fabiańskiego. Polaka próbował pokonać Pedro Rodriguez.

5
3
2
18'

Szansa dla gości. Po dośrodkowaniu Ki z rzutu wolnego Rudiger wybił piłkę.

1
1
1
16'

Zappacosta dostał przypadkowo piłkę od rywala i zdecydował się na strzał. Uderzył jednak wprost w Fabiańskiego, który błędu nie popełnił.

5
2
13'

Niezbyt silny strzał Alvaro Moraty i piłkę bez problemu złapał Łukasz Fabiański.

3
2
3
11'

Niezła centra Williana z rzutu wolnego. Do piłki nie doszli jednak Alonso oraz Morata.

1
1
9'

Chelsea znów domagała się rzutu karnego i ponownie zamieszany był Van Der Hoorn, który walczył z Moratą. Hiszpan upadł, ale "jedenastki" nie ma.

2
1
1
7'

Teraz ciut więcej podań Swansea, ale głównie w środkowej strefie boiska.

3
1
5'

Zgodnie z oczekiwaniami pierwsze minuty dla Chelsea.

2
4
2
2
2'

Pedro domagał się rzutu karnego. Jego zdaniem ręką piłkę zagrał Van Der Hoorn. Gwizdek sędziego milczy.