5
1
90'
88'

Mogło być 0:4! Georginio Wijnaldum przymierzył z rzutu wolnego, a Stoke uratował Grant.

3
1
2
2
88'

Stoke kompletnie rozbite. Niewiele wskazywało na to, że goście są w stanie jeszcze "ukłuć", ale nieporadność gospodarzy w ataku w końcu się zemściła.

3
1
2
1
1
85'

Stoke. Schodzi: Darren Fletcher. Wchodzi: Charlie Adam.

84'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Egipcjanin wykorzystał błąd obrońcy, wyszedł sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem podwyższył na 3:0.

21
9
6
2
2
78'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Sadio Mane. Zaledwie dziesięciu minut na swojego gola czekał Salah! Mane zatańczył z obrońcą na skrzydle, wrzucił piłkę do Salaha, a ten huknął z powietrza tuż pod poprzeczkę.

19
10
5
3
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Sadio Mane.

1
1
71'

Crouch zgrał piłkę do Allena, który nie zdołał zamknąć skutecznie akcji.

1
68'
67'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Oxlade-Chamberlain.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Martins Indi.

1
1
1
66'

Strzał Zoumy został zablokowany.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Georginio Wijnaldum.

65'

Mignolet dobrze interweniował po zagraniu Fletchera z rzutu wolnego.

1
1
63'

Moreno zablokowany na skrzydle.

61'

Póki co Stoke nie zagroziło Liverpoolowi na tyle, by wyrównać. Jeśli jednak gospodarze chcą odskoczyć od strefy spadkowej, to muszą wziąć się do roboty.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

1
2
53'

W odpowiedzi Alex Oxlade-Chamberlain pograł z Roberto Firmino i w ostatniej chwili obrońcy zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

1
1
49'

Stoke mogło wyrównać! Trójkowa akcja Shaqiriego, Dioufa i Allena w ostatniej chwili została przyblokowana przez Matipa.

47'

Dwa rzuty rożne nie przyniosły przyjezdnym efektu bramkowego.

46'

Gramy dalej.

1
45'

Doliczona minuta.

44'

Mogło być 2:0! Sadio Mane w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w słupek!

2
1
3
1
44'

Na spalonym Ryan Shawcross.

1
42'

Zouma wygrał pojedynek główkowy z Matipem, ale nie zdołał wpakować piłki do siatki.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Mignolet, który ostro safulował Dioufa. Sędzia mógł nawet wyrzucić golkipera z boiska.

1
1
3
1
1
39'

Strzał Dominica Solanke z obrębu pola karnego w ostatniej chwili świetnie zatrzymuje Grant.

1
1
1
1
36'

Dośrodkowanie Xherdana Shaqiriego wybijają defensorzy Liverpoolu.

33'

Ryan Shawcross zatrzymuje akcję gości.

2
32'

Gospodarze powoli wchodzą do gry. Tym razem gola szukał Peter Crouch, jednak Simon Mignolet uprzedza napastnika Stoke.

1
1
28'

Odpowiedź Stoke. Diouf ładnie wrzucił piłkę w pole karne, tam z woleja przymierzył Darren Fletcher, którego dobrze zablokował Joel Matip.

26'

Alex Oxlade-Chamberlain próbował podwyższyć prowadzenie, jednak na posterunku był Lee Grant.

2
1
24'

The Reds przeważają od początku meczu, więc całkowicie zasłużenie prowadzą. Jeśli dzisiaj wygrają, to przesuną się w tabeli na piątą lokatę.

5
2
1
18'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Dominic Solanke. Alex Oxlade-Chamberlain uratował piłkę tuż przy linii autu bramkowego, odegrał ją do Solanke, który szybkim podaniem znalazł Mane. Zawodnik gośco ładnie obrócił się w polu karnym i miękką podcinką otwiera wynik spotkania.

22
13
3
2
1
16'

Mane szukał podaniem Firmino, lecz w akcję wmieszał się Ryan Shawcross.

1
2
13'

Tym razem na spalonym Sadio Mane.

1
4
1
11'

Mame Diouf próbował indywidualnej akcji, jednak zatrzymał się na obrońcach.

1
2
8'

Goście rozgrywają piłkę w okolicach pola karnego Stoke, lecz póki co niewiele z tego wynika.