90'
90'
89'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lewis Dunk. 5:1 dla LFC! Strzał Coutinho, rykoszet od Dunka i piłka w siatce Brighton.

Brighton and Hove Albion
14
6
2
1
2
87'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. 4:1! Sprytny strzał Brazylijczyka z rzutu wolnego pod murem graczy Brighton.

17
11
3
1
2
84'

Bardzo ważna interwencja Trenta Alexandera-Arnolda, który zablokował dośrodkowanie.

2
2
1
81'

Liverpool stara się uspokoić grę. Zdaje sobie sprawę, że kolejny gol Brighton mógłby sprawić, że końcówka spotkania mogłaby okazać się bardzo nerwowa.

77'

Brighton. Schodzi: Bruno. Wchodzi: Ezequiel Schelotto.

76'

Dobre fragmenty Brighton. Są pewni siebie, dłużej utrzymują się przy piłce.

2
1
2
74'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Emre Can.

2
1
1
73'

Murray mógł mieć dublet na koncie, jednak nie wykorzystał dośrodkowania Grossa z rzutu wolnego.

3
2
72'

Niezłe zagranie Salaha do Coutinho. Brazylijczyk chciał odegrać, ale zrobił to niedokładnie.

2
1
70'

Brighton. Schodzi: Anthony Knockaert. Wchodzi: Jose Izquierdo.

70'

Brighton. Schodzi: Isaiah Brown. Wchodzi: Solly March.

65'

Błąd Bruno i swojego gola mógł mieć Salah. Strzał Egipcjanina złapał jednak bramkarz.

4
2
64'

Murray daje znać swoim kolegom, aby ci podeszli wyżej.

3
2
2
62'

Nieudany strzał Coutinho z rzutu wolnego. Piłka poszybowała w trybuny.

2
2
1
3
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno. Faulowany Robertson.

3
2
1
57'

Kolejna akcja beniaminka, korner, ale nie ma strzału.

3
2
1
1
1
55'

Trochę ten gol natchnął graczy Brighton, chociaż ich sytuacja nadal jest bardzo zła.

3
3
51'

Gol! Strzelił Glenn Murray. Jak karny, to w Brighton wykonuje go Murray. Nie inaczej było i tym razem. Pewny strzał doświadczonego napastnika.

7
5
1
4
5
50'

Rzut karny dla Brighton! Duffy sfaulowany przez Hendersona.

2
2
1
3
3
48'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Mohamed Salah. 3:0! Murray został zatrzymany przez Mignoleta i chwilę później piłka znalazła się w siatce Brighton. Szybka kontra, w której Salah obsłużył Firmino. Dublet Brazylijczyka.

15
10
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
1
43'

Brighton ma spore kłopoty z utrzymaniem się przy piłce. Wystarczy pressing Liverpoolu i gospodarze tracą futbolówkę.

6
4
40'

Henderson z łatwością odebrał piłkę w środkowej strefie boiska.

3
3
37'

Niemal każda ofensywna akcja Liverpoolu pachnie groźną sytuacją. Klopp wygląda na zadowolonego.

3
3
35'

Brighton musi teraz zaatakować, a to szansa na kontry dla Liverpoolu. Dysponując takimi zawodnikami jak Salah, Coutinho czy Firmino to może być zabójcze dla beniaminka.

2
2
1
32'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Philippe Coutinho. 2:0! Niesamowite dwie minuty The Reds. Drugą asystę notuje Coutinho, który po kontrze płasko zagrał do swojego rodaka, któremu wystarczyło tylko dołożyć nogę.

30'

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Philippe Coutinho. 1:0 dla LFC! Po dośrodkowaniu Coutinho z rzutu rożnego silny strzał głową oddał Emre Can. To pierwszy gol Niemca w tym sezonie.

13
11
2
1
26'

Salah, najlepszy zawodnik Liverpoolu, dzisiaj jest bardzo dobrze kryty przez zawodników Brighton.

2
1
1
2
23'

Cały czas nie zmienia się obraz meczu - dłużej przy piłce są goście, ale niewiele wynika z tego.

2
2
19'

Dośrodkowanie Jamesa Milnera w pole karne, gdzie królował Shane Duffy.

3
3
2
1
16'

To mogło być 1:0, ale dla Brighton! Płaskie dośrodkowanie w pole karne i snajper Brighton Glenn Murray uderzył nad poprzeczką.

3
3
1
1
12'

Stephens zagrał do Murraya, ale kryjący go Lovren podał piłkę głową do Mignoleta.

4
4
10'

Liverpool spokojnie rozgrywa piłkę, Brighton cofnięte na własną połowę.

6
5
8'

Próba Brighton w utrzymaniu się przy piłce, ale na niewiele się to zdało.

2
3
6'

Znów przed szansą był Firmino, ale ponownie zawiódł strzał.

2
2
1
5'

Dwie okazje dla Liverpoolu. Najpierw Salah otrzymał podanie od Coutinho, jednak jego strzał został zablokowany. Po kornerze niecelnie główkował Firmino.