Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
2
2
90'

Diafra Sakho strzelił w ostatniej minucie regulaminowego czasu pół metra obok bramki. Zdaje sobie sprawę zmiennik, że powinien lepiej przymierzyć. Jego partner na prawym skrzydle wykonał ogromną pracę, żeby dostarczyć mu piłkę, a ten nie wyrównał.

2
2
1
2
5
88'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Michail Antonio. Wchodzi: Andre Ayew.

3
1
1
1
1
85'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Fernandinho.

2
1
2
2
1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Gimnastyka sportowa w połączeniu z futbolem. David Silva strzelił w akrobatyczny sposób na 2:1 po wrzutce Kevina De Bruyne. Manchester City podobnie jak w spotkaniu z Southampton zdobywa gola w końcówce!

30
13
7
11
16
81'

Po przeciwnej stronie boiska atakuje osamotniony Michail Antonio i kiedy tylko widzi możliwość oddania strzału, robi to.

6
1
1
1
1
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu i szybują dośrodkowania w pole karne Adriana. Hiszpan motywuje swoich obrońców, by rzucali się na piłkę jak lwy.

4
1
3
1
1
77'

Potworny tłok w polu karnym londyńczyków. Gabriel Jesus najczęściej przebija się przez ten mur obronny, ale nie zdążył się złożyć do uderzenia, a już miał obok siebie defensora w czarnej koszulce.

2
7
2
2
2
73'

West Ham United w jedenastu za linią piłki. Londyńczycy obrali za priorytet utrzymanie kompromisowego wyniku, a jeżeli przytrafi się jakaś szansa na skontrowanie faworyta, spróbują ją wykorzystać.

2
3
5
3
4
71'

Adrian wyrasta na jednego z głównych aktorów tego widowiska. Bramkarz gości popisał się robinsonadą po uderzeniu Gabriela Jesusa. Brazylijczyk mierzył z kilkunastu metrów i nie zdołał przechytrzyć Hiszpana!

2
2
2
2
5
69'
ZMIANA
67'

Wiatr w skrzydłach powinni czuć gospodarze, którzy wyrównali. Manchester City organizuje się do następnych ataków. Przed momentem Adrian interweniował na refleks po uderzeniu Leroya Sane.

4
2
2
2
2
64'

Leroy Sane miał sporo miejsca przed polem karnym przeciwnika i zdecydował się na płaskie uderzenie z dystansu. Jak spod ziemi wyrósł obrońca i Adrian został wyręczony.

6
4
1
1
1
62'

Gabriel Jesus wszedł na boisko w przerwie i bierze udział w większości niebezpiecznych akcji Manchester City w drugiej połowie. Chyba miał nosa Pep Guardiola.

6
3
1
1
4
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin De Bruyne.

6
3
3
3
6
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu Gabriel Jesus.

Po płaskim wstrzeleniu Gabriela Jesusa ze skraju pola karnego Nicolas Otamendi wbił piłkę z bliska do bramki. Pomógł mu wykonać zadanie Declan Rice, od którego uda odbiła się także piłka zanim znalazła się w siatce. Wyrównanie w Manchesterze stało się faktem!

19
11
6
12
11
56'

Faul prawie na linii pola karnego i gospodarze mieli świetną szansę na wyrównanie z rzutu wolnego. Adrian wyczuł intencję Kevina de Bruyne i sparował piłkę.

4
4
2
2
2
53'

Gabriel Jesus znalazł się na linii strzału. Niepotrzebnie zgarnął piłkę zmiennik i sędzia asystent musiał zasygnalizować spalonego.

1
52'

Nic wynikło ze stałego fragmentu i futbolówka trafiła w posiadanie Manchester City. Piłkarze w błękitnych koszulkach podejmują kolejną próbę sforsowania muru obronnego przeciwnika.

1
50'

Pojedynki blisko chorągiewki. Nadbiegł tam Eliaquim Mangala i postanowił wymierzyć sprawiedliwość. Zdaniem Mike'a Deana obrońca Manchester City faulował i goście dostali rzut wolny.

1
47'

David Silva oraz Kevin De Bruyne zastanawiali się długo jak spożytkować rzut wolny. Futbolówka posłana w pole bramkowe, gdzie trochę się zakotłowało, ale poradzili sobie zawodnicy w czarnych strojach.

3
2
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
46'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Gabriel Jesus.

2
1
1
1
2
Czy Manchester City wyrówna po przerwie?
1
45+2'

Adrian lepszy od Sergio Aguero w sytuacji sam na sam. Wynik tego pojedynku nie miał specjalnego znaczenia, ponieważ Argentyńczyk był na spalonym.

2
45'

Doliczone 4 minuty.

1
1
1
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angelo Ogbonna. Asystował mu Aaron Cresswell.

West Ham United na prowadzeniu! Po szybko rozegranym rzucie rożnym najwyżej wyskoczył Angelo Ogbonna i potężnie główkował. Tak potężnie, że przełamał ręce Edersona i zdobył gola na 1:0.

16
10
6
5
10
43'
ZMIANA
40'

Cheikhou Kouyate wydobrzał. Zdaniem publiczności w Manchesterze specjalnie wylegiwał się tyle na boisku. Nie rozstrzygniemy.

1
38'

Na murawie leży Cheikhou Kouyate i udzielana jest mu pomoc medyczna. Nie wiadomo czy pomocnik będzie w stanie dotrwać do końca pierwszej części meczu.

35'

Zapachniało golem West Ham United! Złapał się za głowę po swoim strzale Manuel Lanzini. Po szybkiej wymianie podań mierzył w kierunku pierwszego słupka. Pilnował tego kierunku Ederson.

33'

Michail Antonio na spalonym. Przyjezdni próbowali zaskoczyć przeciwnika szybkim wznowieniem z rzutu wolnego po faulu Nicolasa Otamendiego, ale ich napastnik nie przypilnował linii obrońców.

30'

West Ham United nigdzie się nie spieszy. Z kolei gospodarze zaczynają atakować trochę zbyt chaotycznie, a pośpiech nie jest dobrym doradcą. Manchester City chce objąć prowadzenie w pierwszej połowie, ale aktualnie nie pachnie golem.

27'

To była mała seria rzutów rożnych gospodarzy. Nie udało się im oddać strzału i Adrian może ponownie zirytować publiczność swoim powolnym wznowieniem.

25'

David Silva huknął zza pola karnego i Adrian musiał dać próbkę swoich umiejętności na linii bramkowej. Dobra interwencja i Manchester City wywalczył jedynie korner.

1
1
1
25'

Po profesorsku Manchester City zahamował akcję przeciwnika, ale jednocześnie nie zorganizował się do ataku tak szybko, żeby zaskoczyć jego obrońców. Całe zamieszanie zakończyło się uderzeniem Davida Silvy zza pola karnego i piłkę sparował na korner Adrian.

1
1
1
21'

Dłużej w posiadaniu piłki utrzymuje się drużyna z Manchesteru i próbuje zepchnąć przeciwników we własne pole karne. Dość rozsądnie i konsekwentnie gra ekipa z Londynu.

1
1
17'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Declan Rice.

3
1
1
1
2
17'

Arthur Masuaku dośrodkował z lewego skrzydła w pole bramkowe, gdzie doszło do pojedynku Edersona z Michailem Antonio. Odrobinę szybszy od napastnika okazał się bramkarz Manchester City.

14'

Piłka w rękawicach Adriana. Bramkarz wygonił partnerów z okolicy własnego pola karnego i wykopał futbolówkę na połowę przeciwnika.

12'

Strata w centrum boiska mogła być kosztowna dla West Ham United. Podanie w kierunku Leroya Sane było jednak delikatnie za mocne, co ułatwiło interwencję Adrianowi i uratowało gości.

1
1
7'

Nie dostali rzutu rożnego gospodarze, ale dostali goście. Niezłe dośrodkowanie przedłużone przez Cheikhou Kouyate na drugi słupek, gdzie Michail Antonio dopadł do piłki i miał szansę na zdobycie gola. Trudna pozycja i pudło ofensywnego zawodnika West Ham United.

1
1
5'

Danilo sygnalizuje, że po jego strzale głową Manchester City powinien mieć drugi rzut rożny. Sędzia widział to zdarzenie inaczej i od bramki rozpocznie golkiper West Ham United.

1
1
1
1
3'

W posiadaniu piłki gospodarze. Manchester City w błękitnych koszulkach i białych spodenkach. Obserwują Obywateli przyjezdni w czarnych strojach z morskimi akcentami.

1
1
16:14

Piłkarze wychodzą na murawę w Manchesterze. Kibice oczekują na kolejne udane spotkanie lidera.

15:55

Manchester City kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa w Premier League. W poprzednim meczu drużyna Pepa Guardioli zapewniła sobie komplet punktów strzałem rozpaczy w doliczonym czasie. W konfrontacji z West Ham United chce uniknąć podobnych nerwów.