Morata urwał się Reidowi, pofrunął w powietrzu, ale nie zgarnął dośrodkowania Azpilicuety.

1
1
2
90+2'

Przedzierał się Kante, bez powodzenia. Szansę na strzał z dystansu dostał Fabregas, uderzył jednak katastrofalnie.

3
3
1
1
3
90'

Pięć minut nadziei dla Chelsea.

3
4
4
2
3
90'

Fatalne podanie Fabregasa i od bramki zaczyna Adrian.

4
4
1
2
89'

Chelsea zaczyna wściekle atakować, ale tak naprawdę nie potrafi stworzyć klarownej sytuacji.

1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Masuaku. Za opóźnianie gry.

West Ham United
1
2
1
3
3
86'

Azpilicueta wrzucał piłkę za linię obrony West Hamu. Morata nie dopadł do niej, ale i tak był na spalonym.

2
2
84'

Fenomenalnie akcję rozprowadził Kante, do Hazara zagrał Morata, a Belg w niezłej sytuacji nieczysto trafił w piłkę.

2
2
1
2
83'

Moraty nie powinien tego zmarnować. To była "patelnia". Idealne podanie od Kante, Masuaku złamał linię spalonego i Hiszpan stanął oko w oko z Adrianem. Strzał Moraty obok słupka!

3
4
2
1
3
83'

Nie ma mowy o karnym. Kante chyba zdawał sobie sprawę, że nie nabierze sędziego.

1
1
1
82'

Tylko Ayew wie, co chciał zrobić z piłką. Razem z Sakho wychodzili z kontrą, a ten pierwszy zupełnie zepsuł akcję.

81'

West Ham rozgościł się na połowie The Blues. Młoty od autu.

2
2
2
79'

West Ham. Schodzi: Michail Antonio. Wchodzi: Andre Ayew.

77'

Antonio padł na murawę. Chyba będzie konieczna zmiana.

2
76'

Chwila spokoju dla West Hamu. W szesnastce faulowany Adrian.

1
1
75'

Hazard wcisnął się przed Obianga. Strzelał, ale został zablokowany. West Ham coraz bliżej sukcesu.

1
1
73'

Willian miękko w pole karne, jednak do nikogo.

2
1
73'

Hazard szarżował lewym skrzydłem. Interweniować Reid. Bardzo dobry mecz Nowozelandczyka.

1
71'

Obiang naciskał Moratę. Hiszpan nie zdołał podać do kolegów, tylko aut dla Chelsea.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Obiang. Mnożą się kary, powalony Kante.

1
1
1
68'

Miękka centra dotarła do Christensena, ten przyjął na klatę, uderzył z powietrza, ale w któregoś z rywali.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Cresswell. Nie miał wyjścia, musiał faulować uciekającego Williama.

1
2
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Winston Reid. Nowozelandczyk biega za Morata po całym boisku. Teraz faulował Hiszpana na połowie Chelsea i przerwał kontrę.

66'

Arnautović długo holował piłkę, kradł czas, ale w końcu Christensen mu ją odebrał.

1
64'

Chelsea. Schodzi: Davide Zappacosta. Wchodzi: Willian.

64'

West Ham wychodzi z założenia, że najlepszą obroną jest atak. Młoty, a dokładniej Masuaku, wywalczyły rożny.

1
1
63'

Arnautović zrobił wszystko dobrze do momentu podania. Antonio, wychodzący na czystą pozycję, nie doczekał się piłki.

1
1
61'

Moses zakiwał się na śmierć. Miał jakieś 20 innych możliwości, a na siłę próbował przedrzeć się sam.

1
1
60'

West Ham jakby odważniej. Przedzierał się Zabaleta, Masuaku dwa razy ośmieszył rywali. Wszystko daleko od bramki Chelsea.

1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian. Za spowalnianie gry.

1
1
1
58'

Blisko trafienia Zappacosta! Strzał Włocha minimalnie minął słupek, przy okazji do piłki mógł jeszcze dopaść Fabregas, ale był spóźniony.

1
2
1
2
57'

Chelsea przekombinowała. Miała rzut wolny 30 metrów od bramki, próbowała rozegrać go krótko, ale Moses zupełnie zawalił.

1
1
55'

Chelsea. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Victor Moses.

54'

Piłka trafiła w rękę Christensena. Stoper Chelsea raczej nie wykonał ruchu w jej kierunku, choć Arnautović - co nas nie dziwi - domagał się karnego.

1
1
2
3
2
52'

Cesc Fabregas to nie "Pippo" Inzaghi, by w tak ekwilibrystycznej pozycji trafić do siatki. Hiszpan próbował wykorzystać niezbyt dobre dośrodkowanie Zappacosty.

1
1
2
1
51'

Zapowiadało się na groźną kontrę West Hamu. Antonio i Arnautović spalili jednak akcję.

3
2
1
50'

Świetna akcja Fabregasa i Pedro. Creswell zażegnał niebezpieczeństwo, uprzedzając Zappacoste.

1
1
1
1
49'

Ależ Hazard kręcił obrońcami West Hamu, którzy tylko patrzyli i bali się interweniować, by nie sprokurować karnego. W końcu po wrzutce Alonso przegrał pojedynek główkowy, a o woleju zmiennika Pedro lepiej nic nie pisać.

1
3
1
1
46'

Początek drugiej części w Londynie.

1
2
46'
45'

Doliczone dwie minuty.

3
4
1
2
1
45'

Bardzo dobrze zastawił się Arnautović, zdołał strzelić z powietrza, ale anemicznie i Courtois bez problemów złapał piłkę.

3
2
1
2
2
44'

Hazard szukał Moraty prostopadłym podaniem. Stały obrazek w dzisiejszym meczu, z tym, że Hiszpan właściwie odcięty od takich dograń.

4
4
1
3
3
42'

Odgryza się West Ham. Dwa rzuty rożne w krótkim czasie. Bez wielkiego zagrożenia, ale godne uwagi przebudzenie.

4
3
2
40'

Christensen niezbyt pewnie blokował rywala i Courtois musiał go wspomóc wybiciem. Chelsea o mało nie nadziała się na kontrę.

3
3
1
1
1
39'

Morata uruchomił Bakayoko, ten strzelał, ale został zablokowany. Obleżenie trwa.

3
4
2
2
4
38'

Chelsea w ostatnich pięciu minutach absolutnie zdominowało mecz. W tym czasie posiadanie piłki 87 do 13 na korzyść The Blues.

4
4
2
3
5
35'

Dość przypadkowa szansa przed Moratą. Nieczysto w piłkę trafił Hazard, do bezpańskiej futbolówki dopadł Hiszpan, uderzył niezbyt udanie, bo piłka minęła poprzeczkę. Przy okazji faulował Reida.

4
4
3
4
6
33'

Morata osaczony przez dwóch obrońców West Hamu. Hiszpan wyskoczył najwyżej, doszedł do dośrodkowania, ale nie miał możliwości, by uderzyć celnie.

4
4
3
3
4
31'

Hazard i Fabregas nie mieli już miejsca, by wymieniać podania przez szesnastką. Stoperzy West Hamu zamknęli drogę.

5
5
2
3
4
30'

Adrian nie uratował kolegów od rzutu rożnego. Przypadkowo piłka odbiła się od Lanziniego.

3
3
2
3
3
28'

Świetna interwencja Adriana! Zappacosta sprawdził bramkarz West Hamu, piłke mógł dobić Morata, ale był na ewidentnym spalonym.

4
4
3
2
4
26'

Chelsea coraz częściej gości w okolicach szesnastki West Hamu.

4
5
3
3
4
24'

Morata spóźnił się z podaniem do Zappacosty. Gdyby w tempo obsłużył kolegę, to stanąłby oko w oko z Adrianem.

2
4
1
1
1
23'

Obudziła się Chelsea. Genialne podanie Fabregasa nie doszło do Bakayoko.

1
3
1
1
1
22'

West Ham, o dziwo, kontroluje mecz. Piłkę częściej ma Chelsea, ale jest zupełnie bezefektywna.

3
4
1
2
1
20'

Dobre dośrodkowanie Azpilucuety do Moraty, Hiszpan nie wygrał pojedynku w powietrzu, ale piłka spadła na nogę Hazarda. Belg uderzył z powietrza, z ostrego kąta, minimalnie niecelnie.

3
1
1
4
2
18'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Alonso. Bezsensowne wejście w Adriana. Golkiper West Hamu zdążył już złapać piłkę, a i tak został zaatakowany.

2
2
2
1
1
17'

Bakayoko wkurzył się nie na żarty. Przyspieszył na kilku metrach i zgubił obrońców, którzy musieli go faulować.

1
2
1
1
1
15'

Morata w ciemno na prawą stronę do Zappacosty. Problem w tym, że jego kolega został na własnej połowie. West Ham od autu.

2
3
1
1
1
14'

Morata chyba przesadził. Wyłożył się w jedenastce Młotów, starł się z Reidem, ale nie mam mowy o karnym.

3
3
2
2
3
13'

Piłka rozprowadzona na lewą stronę do Alonso. Hiszpan zablokowany przez Zabaletę.

1
2
1
1
2
10'

W walce o górną piłkę Angelo Ogbonna staranował Alonso. Od wolnego Chelsea.

2
4
1
1
1
9'

West Ham nie stawia autobusu pod własną bramką. Antonio wywalczył właśnie rzut wolny.

3
3
1
1
1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Arnautović. Za... radość po golu.

4
7
6
2
4
6'

Gol! Strzelił Marko Arnautović. Asystował mu Manuel Lanzini.

Fenomenalna akcja West Hamu! Zabaleta przyspieszył, Lanzini wymienił podania z Arnautoviciem, a Austriak przy biernej postawie obrońców pokonał Courtois!

22
15
3
3
10
5'

Zderzenie Bakayoko z Zabaletą. Pomocnik Chelsea otrzepał się i z grymasem bólu na twarzy wraca do gry.

1
1
3'

Miękkie dośrodkowanie Lanziniego bez żadnych problemów wybił Christensen.

1
1
1
3'

Zappacosta popychał Lanziniego. Ewidentny faul, Młoty od wolnego.

1
2
2'

West Ham na razie bardzo czujny. Przed chwilą uprzedzony Fabregas.

1
1
13:07

Dla West Hamu to kolejny z meczów o życie. Młoty zajmują dopiero 19. miejsce i toczą bój o utrzymanie. Chelsea jest trzecia.