Przed piłkarzami jeszcze 2 minuty grania.

1
1
1
87'

Gospodarze mieli szansę na honorowe trafienie, ale po strzale Narsingha piłkę z linii bramkowej wybił Nicolas Otamendi.

85'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Yaya Toure.

Fabiański pokonany po raz czwarty. Prostopadłe podanie w pole karne i celny strzał w długi róg.

15
9
2
3
3
82'

Do końca jeszcze sporo czasu, a oba zespoły grają już na dotrwanie do ostatniego gwizdka.

79'

Gospodarze wreszcie mają swoje "pięć minut". Manchester pozwolił im pograć w ataku pozycyjnym.

1
74'

Swansea. Schodzi: Wilfried Bony. Wchodzi: Leroy Fer.

72'

Ayew faulował Davida Silvę 25 metrów przed własną bramką. Tym razem nie De Bruyne, a Raheem Sterling pokusił się o strzał, ale piłka minęła cel w bezpiecznej odległości.

1
69'

Nad murem, z przeszło 25 metrów posłał piłkę Kevin De Bruyne, ale Fabiański był dobrze ustawiony i wyłapał ten strzał.

3
2
2
1
1
65'

Swansea. Schodzi: Nathan Dyer. Wchodzi: Luciano Narsingh.

65'

Refleksem błysnął Ederson. Po strzale Mesy piłka odbiła się rykoszetem i zmierzała do siatki, ale zmylony bramkarz zdołał ją jeszcze zatrzymać.

3
1
1
63'

Kontratak gości zepsuty przez Sergio Aguero. Argentyńczyk wybrał wariant egoistyczny i sam kończył akcję pomimo stojących w polu karnym bez opieki kolegów. Efekt to strata piłki.

1
1
1
1
1
62'

Mocny strzał Aguero z ostrego kąta, ale piłka minęła dalszy słupek o dobry metr.

3
1
2
4
2
61'

Niezliczona ilość podań przed polem karnym Swansea City. Wygląda na to, że Manchester City już dobrze się bawi.

5
4
1
3
3
58'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Yaya Toure.

56'

Blisko czwartego gola dla przyjezdnych. Centra Davida Silvy była w zasięgu Mangali, ale obrońca nie sięgnął futbolówki i ta minęła bramkę.

1
2
1
1
1
52'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Raheem Sterling.

Manchester City robi co chce! Wymianę krótkich podań kończy "podcinka" nad Fabiańskim.

18
8
1
3
5
51'

Kapitalna obrona Fabiańskiego! Polak odbił piłkę po mocnym strzale Aguero z kilku metrów. Ależ jest wkurzony na swoich kolegów, że tak łatwo dopuścili do tego uderzenia.

4
2
1
1
2
49'

Kiks Mangali we własnym polu karnym, ale nie skorzystali z tego gospodarze.

2
1
1
1
47'

Obrona Łabędzi w totalnej konsternacji. De Bruyne zagrał na środek pola karnego, David Silva przeskoczył nad piłką, aby chwilę później dostać kapitalne podanie od Aguero. W sytuacji sam na sam Hiszpan strzela jednak obok słupka.

2
1
2
3
1
46'

Swansea. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Tammy Abraham.

46'

Początek II połowy.

1
1
45'

Sędzia doliczył do pierwszej połowy 60 sekund.

1
1
2
42'

Drugi w tym meczu przestój w grze. Piłka nie opuszcza środkowej strefy.

39'

Kolejne dwa uderzenia na bramkę gospodarzy. Najpierw Bernardo Silva, a sekundę później Raheem Sterling. Za każdym razem piłka odbijała się od nóg Naughtona i wracała na boisko.

37'

Próba Danilo z 23 metrów, ale piłka zmierzała w sam środek bramki i Łukasz Fabiański bezproblemowo obronił.

5
4
1
1
1
34'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Już 0:2 i niestety sporo winy za utratę gola ponosi Fabiański. Z lewej strony boiska, na wysokości pola karnego faulowany był Sterling. Wszyscy, w tym bramkarz spodziewali się centry. Tymczasem Belg uderzył na bramkę, piłka odbiła się 2 metry przed Polakiem, przeleciała obok jego rąk i znalazła miejsce w siatce tuż przy dalszym słupku.

Manchester City
24
16
5
13
13
31'

Manchester nie zwalnia tempa. Pod bramką Fabiańskiego kotłuje się coraz mocniej.

4
4
1
1
2
29'

Sergio Aguero zabawił się z obrońcami i uderzył z 15 metrów. Łukasz Fabiański odbił piłkę, a po chwili wyłuskał ją jeszcze spod nóg próbującego dobijać Davida Silvy. Brawo Łukasz!

9
7
5
2
2
27'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Bernardo Silva.

Wynik otwarty! Dośrodkowanie z prawej strony boiska przeleciało nad głowami obrońców i spadało pod nogi Hiszpana. Strzał w ekwilibrystycznej pozycji i piłka w siatce.

26
11
2
10
12
23'

Jak na ligę angielską tempo meczu nie powala.

2
2
2
2
2
20'

Przewaga Obywateli nie podlega dyskusji, ale piłka krąży od nogi do nogi dość daleko od bramki Swansea. Fabiański jeszcze nie został poważniej sprawdzony.

3
2
2
1
1
18'

Trochę przypadku po centrze De Bruyne'a i piłka spadła pod nogi Aguero. Napastnik miał przed sobą tylko Fabiańskiego, ale uciekła mu piłka.

3
2
2
1
1
18'

Kevin De Bruyne przyspiesza akcję Manchesteru podając na prawą stronę do Bernardo Silvy. Portugalczyk jednak przegrał pojedynek biegowy z Naughtonem.

1
1
1
16'

Drugi raz w krótkim odstępie czasu goście szarpnęli lewą flanką. Centra na głowę Aguero, ale ten był "pod piłką" i nie skierował futbolówki w światło bramki.

1
1
14'

Fabian Delph dośrodkował z lewgo skrzydła na dalszy słupek, gdzie akcję zamykał Kevin De Bruyne. "Wolej" Belga nie był jednak najwyższych lotów i poszybował hen hen wysoko w trybuny.

11'

Manchester City rozgrywa piłkę bardzo cierpliwie, ale gospodarze dobrze poruszają się w obronie. Nie ma miejsca do oddania strzału.

3
2
1
10'

Kontra gospodarzy zapoczatkowana i zakończona strzałem przez Ayewa. Płaskie uderzenie z 20 metrów zmierzało przy lewym słupku, ale Ederson odbił piłkę.

2
6'

Niecelny strzał z krawędzi pola karnego oddał Sergio Aguero.

1
2
1
2
2
4'

Wilfried Bony odebrał piłkę Bernardo Silvie 35 metrów przed bramką Manchesteru, ale błyskawicznie osaczyli go rywale i nie zdążył nic zrobić.

3
4
3'

Gospodarze od pierwszego gwizdka cofnęli się na własną połowę i bronią całym zespołem.

4
1
1
20:02

Piłkarze już na boisku. Za moment startujemy z emocjami.