Premier League: 18. kolejka
17 gru 2017 15:15
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Salomon Rondon. Piłkarz WBA krytykował decyzję arbitra.

West Bromwich Albion
2
3
2
90+2'

Gospodarze odkryli się i więcej miejsca miał Lukaku. Uderzenie prawą nogą przeleciało obok słupka WBA.

3
1
1
3
3
90'

Cztery minuty doliczone.

5
2
1
87'

Zamieszanie w polu karnym MU. De Gea ostatecznie złapał piłkę, ale Barry nadepnął nogę Hiszpana. Chwila przerwy.

3
2
1
1
3
86'
85'

To mogło być 2:2! Jay Rodriguez doszedł do strzału głową, ale chybił celu.

5
3
5
7
5
82'

Kolejne ataki WBA. Man Utd się broni i może źle się to skończyć dla gości.

5
7
2
1
2
79'
77'

Gol! Strzelił Gareth Barry. 1:2! Zamieszanie w polu karnym Man Utd i Barry z czterech metrów wepchnął piłkę z pięciu metrów.

21
34
6
6
9
75'

Rodriguez ładnie zgrał piłkę przed bramkę. Brunt huknął z woleja, ale nad poprzeczką.

4
3
1
74'

Rondon niezbyt czysto trafił w piłkę na linii pola karnego i de Gea nie miał problemów z chwytem piłki.

4
3
2
72'

W drugiej połowie Krychowiak był już bardzo mało widoczny.

2
3
2
9
4
71'

WBA. Schodzi: Grzegorz Krychowiak. Wchodzi: Chris Brunt.

69'

Trzeci korner dla WBA, ale nie było nawet strzału na bramkę MU.

6
3
2
1
3
66'

Man Utd. Schodzi: Antonio Valencia. Wchodzi: Marcos Rojo.

64'

WBA. Schodzi: Oliver Burke. Wchodzi: Jay Rodriguez.

6
4
1
1
1
63'

Kontuzja uda Antonio Valencii. Będzie konieczna zmiana.

4
3
2
6
7
59'

Szybka kontra Man Utd, ale Lingard przymierzył w sam środek bramki.

5
3
3
57'

Rashford wyraźnie rozdrażniony zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego - został zablokowany. Po chwili znów uderzał, ale obok bramki.

6
7
2
4
3
54'

Lekki, płaski strzał Barry'ego z 20 metrów. Pewna interwencja de Gei.

9
8
2
2
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford. Anglik wściekł się na Hegaziego, a to nie spodobało się sędziemu.

Manchester United
5
7
3
2
3
49'

Burke był przy piłce, jednak zbyt mocno odskoczyła mu ona i stracił futbolówkę.

7
6
1
46'

WBA. Schodzi: Claudio Yacob. Wchodzi: Gareth Barry.

46'

Początek drugiej połowy.

6
6
45+1'

Krychowiak zdołał zablokować strzał Younga sprzed pola karnego.

17
10
7
4
5
45'

Minuta doliczona.

3
2
2
1
1
44'

Celny strzał gospodarzy. Jake Livermore przymierzył z 20 metrów, jednak niemal wprost w bramkarza.

7
6
3
5
2
42'

James McClean przedobrzył z dośrodkowaniem z lewej strony boiska i od bramki rozpoczął de Gea.

5
5
1
3
5
39'

Strata Krychowiaka 40 metrów od własnej bramki, ale bez żadnych konsekwencji.

8
8
6
6
11
35'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. 2:0! Drugi strzał MU i druga bramka. Lingard uderzył z 16 metrów, ale piłka leciała w środek bramki. W ostatniej chwili nogę nadstawił Hegazi, odbił futbolówkę i ta zaskoczyła Fostera.

17
12
4
8
14
34'

Piękna akcja Nyoma na prawej stronie, dośrodkował na piąty metr, gdzie Smalling zablokował Rondona.

6
6
5
5
3
33'

Ander Herrera uprzedził Krychowiaka i wybił mu piłkę.

7
8
5
10
5
30'

Man Utd gra dzisiaj bardzo przeciętnie, ale przy strzale Lukaku pilnował go o głowę niższy Gibbs.

2
2
3
2
3
27'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Marcus Rashford. 1:0 dla MU! Pierwszy strzał Man Utd i od razu bramka. Po dośrodkowaniu z piątego metra głową uderzył Lukaku.

27
18
10
13
15
25'

Jest! Mamy pierwszy strzał w tym meczu. Uderzenie głową Evansa było jednak mocno niedokładne.

3
3
2
2
2
22'

Krychowiak zbiera bezpańską piłkę i WBA buduje kolejny atak.

16
7
3
3
4
19'

WBA cofnięte, ale nie aż tak głęboko jak za kadencji Tony'ego Pulisa.

5
8
3
2
2
16'

Mocne wejście barkiem Krychowiaka w Herrerę. Sędzia odgwizał faul Polaka.

14
8
5
4
4
14'

Lukaku faulował Fostera na piątym metrze. Wciąż nie było żadnej okazji strzeleckiej.

5
6
4
3
3
12'

Bardzo złe dośrodkowanie Krychowiaka z rzutu rożnego. Piłka nie przeszła pierwszego zawodnika.

5
5
7
4
10
11'

Man Utd na razie spokojnie weszło w ten mecz.

4
3
2
1
1
9'

Kontra The Baggies, dośrodkowanie w pole karne, ale Burke nie sięgnął piłki.

4
2
1
1
2
6'

Dobry pomysł Krychowiaka i podanie 40-metrowe na lewą flankę. Valencia był jednak szybszy od swojego rywala.