1
1
2
89'

Z okolic pola karnego uderzał Dan Gosling, ale został zablokowany i będzie tylko korner dla gości.

5
2
1
85'

Gol! Strzelił Danilo. Asystował mu Raheem Sterling. Sterling w pole karne do Danilo, a ten w sytuacji sam na sam zdobył swojego pierwszego gola dla City! 4:0!

Manchester City
20
13
6
1
2
84'

Goście już bez wiary, gospodarze chcą jeszcze więcej, o hat tricku marzy Aguero.

4
1
81'

Man City. Schodzi: Fabian Delph. Wchodzi: Danilo.

79'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Bernardo Silva. Z prawej strony dośrodkował Bernardo Silva, a Aguero głową zdobył swojego drugiego gola w spotkaniu! 3:0!

19
13
4
2
77'

David Silva uderzył z ok. 17 metrów. Piłka poszybowała tuż ponad bramką.

2
2
1
1
1
76'

Benik Afobe mógł znaleźć się naprzeciwko bramkarza City. Sędzia jednak odgwizdał spalonego. To były centymetry.

1
1
1
1
74'
72'

Bournemouth. Schodzi: Jack Simpson. Wchodzi: Lys Mousset.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jack Simpson #42
2
1
1
72'

Bournemouth. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Benik Afobe.

68'

Niewiele dzieje się na placu gry. Piłkarze City rozgrywają piłkę na połowie gości.

2
1
67'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Bernardo Silva.

63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Smith.

AFC Bournemouth
4
3
1
1
2
60'

Po zmianie stron posiadanie piłki 81% do 19% na korzyść City!

5
5
2
2
1
57'

Drugi gol dla City nie był w stanie pobudzić gości. Wciąż gospodarze mają mecz pod całkowitą kontrolą.

4
4
1
1
1
53'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Sergio Aguero. Aguero dograł do Sterlinga, stojący na pozycji spalonej Kevin De Bruyne nie wziął udziału w akcji. Sterling w sytacji sam na sam uderzył obok bramkarza! 2:0!

23
13
6
4
6
52'

Manchester City pod bramką Bournemouth. Gospodarze starają się znaleźć dziurę w obronie gości.

4
3
1
1
1
49'

Gospodarze starają się podwyższyć prowadzenie, ale w ich grze jest zbyt wiele niedokładności.

8
7
2
2
3
46'

Grać? Grać! Znowu gramy!

6
6
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

10
8
1
2
2
44'

Problemy z barkiem ma Surman, który zderzył się z rywalem w walce o piłkę.

11
9
3
2
3
43'

W końcówce 1. połowy goście odważniej ruszyli. W polu karnym City kilka razy zakotłowało się.

8
7
2
1
1
41'

Ederson zaliczył pusty przelot, ale był faulowany przez rywala.

10
8
1
1
1
39'

Wtem! Ederson musiał wyjść przed pole karne i zatrzymał rywala. Po chwili źle rozegrali piłkę obrońcy, ale Wilson zamiast momentalnie uderzać zdecydował się na bieg z piłką do pustej bramki. Oczywiście nie zdążył.

9
7
2
1
1
39'

Wciąż sparingowa atmosfera na trybunach i na murawie. Gospodarze mają ogromną przewagę, ale sytuacji na podwyższenie prowadzenia nie stwarzają.

9
8
3
2
3
37'

Sane z piłką w polu karnym. Sędzia zatrzymał grę. Powód? Spalony.

10
8
36'

Ładne dogranie do Kevina De Bruyne, Belg nie zdołał jednak opanować piłki.

9
8
2
1
1
33'

Z dystansu wysoko ponad bramką uderzył Kevin De Bruyne.

3
1
1
1
1
32'

Sane chciał z lewej strony dograć do Sterlinga, szybszy jednak bramkarz.

7
1
1
1
1
30'

Gol dla City był tylko przerywnikiem w dość statycznej grze gospodarzy. Podopieczni Guardioli mają miażdżącą przewagę, rywale są bezradni.

3
2
1
1
1
27'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Fernandinho. Goście źle wyprowadzali piłkę spod własnego pola karnego. Przejąli ją gospodarze i szybko rozegrali. Fernandinho dośrodkował, a Aguero szczupakiem do bramki! Był to setny gol tego zawodnika zdobyty na Etihad Stadium w Manchesterze! 1:0!

23
16
6
5
5
26'

Potężny strzał z dystansu oddał Nicolas Otamendi, bramkarz sparował piłkę.

2
1
1
25'

Wciąż więcej z gry mają gospodarze. Jednak piłkarze City nie narzucają zbyt mocnego tempa meczu.

4
2
1
22'

Po wrzutce z rogu głową pół metra ponad bramką uderzył Fernandinho.

3
2
1
1
20'

Prostopadłe dogranie do Aguero, ten uderzył , ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
1
17'

Piknikowo jak na razie na meczu. Goście czekają na bramkową egzekucję, gospodarze są świadomi, że gole dla nich są kwestią czasu.

2
1
14'

Aguero biegł z piłką, ale w polu karnym rywale go zatrzymali. Trochę zbyt chaotycznie.

3
1
1
12'

Bournemouth. Schodzi: Junior Stanislas. Wchodzi: Marc Pugh.

11'

Junior Stanislas w momencie uderzenia doznał urazu. Zawodnik już może myśleć o klejeniu uszek, pierogów, a może nawet o karpiach. Będzie potrzebna zmiana.

3
1
10'

Pokazali się goście! Dośrodkowanie z prawej strony, strzał Juniora Stanislasa, piłka przeleciała metr obok słupka.

3
1
8'

Dogranie do Aguero, ale ten na spalonym. Goście wciąż skutecznie odpierają ataki Manchesteru City.

3
1
6'

Kevin De Bruyne dośrodkował piłkę w pole karne, obrońca głową wybił piłkę, a ta przeleciala... metr obok bramki gości.

3
1
3'

Niespodzianki nie ma. Od pierwszej minuty piłka na połowie gości.