Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

3
1
1
86'

Zawodnicy Swansea zachowują się na boisku niczym dzieci we mgle. Liverpool FC okupuje pole karne rywala.

4
4
3
2
2
83'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain.

Zespół z Liverpoolu prowadzi 5:0! Niefortunnie w obronie interweniowali goście. Piłkę przejął Alex Oxlade-Chamberlain, który popisał się ładnym strzałem zewnętrzną częścią stopy po długim rogu.

23
12
7
5
7
81'

Spokojnie kolejne podania wymieniają miejscowi zawodnicy.

6
3
1
1
78'

Swansea. Schodzi: Leroy Fer. Wchodzi: Renato Sanches.

77'

Łabędzie miały rzut rożny, lecz nic nie wynikło z tej akcji.

2
1
2
75'
75'

Liverpool atakuje przede wszystkim lewym skrzydłem.

6
2
1
1
73'

Piłkarze Swansea City uciekają się praktycznie tylko do obrony, a gospodarze zmierzają do strzelenia piątego gola.

4
3
1
1
1
71'

Zawodnicy The Reds rozgrywają kolejną ofensywną akcję. Goście wyglądają na zupełnie bezradnych.

5
3
2
69'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Adam Lallana.

68'
67'

Swansea. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Sam Clucas.

66'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Mohamed Salah.

Gospodarze nie zwalniają tempa i wykorzystali kolejny błąd Swansea. Mohamed Salah wyłożył piłkę jak na tacy, zaś trafił z 3 metrów Roberto Firmino.

17
10
7
3
5
65'

Gol! Strzelił Trent Arnold.

Liverpool FC ma już trzy bramki przewagi. Trent Arnold dopadł do piłki wybitej przez obrońców przyjezdnych i popisał się fantastycznym uderzeniem pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Fabiańskiego.

15
7
7
2
3
64'

Łukasz Fabiański złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawej flanki.

7
2
1
1
62'
60'

Atakowali gracze Swansea City, zaś niecelnie uderzył Leroy Fer.

3
2
2
1
59'

Liverpool FC po zdobyciu drugiej bramki stara się kontrolować boiskowe wydarzenia.

5
3
2
57'

Sprytnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy, ale Salah posłał piłkę obok bramki.

4
3
1
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Olsson.

Swansea City
4
4
2
2
2
55'

Wciąż dobrze poczyna sobie Mohamed Salah, który co chwilę stwarza zagrożenie pod bramką gości.

2
3
1
1
52'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Philippe Coutinho.

Liverpool FC wygrywa już 2:0! Philippe Coutinho popisał się dokładnym dośrodkowaniem z rzutu wolnego, a do siatki trafił Roberto Firmino. W tej sytuacji źle zachowali się defensorzy Swansea City, którzy nie upilnowali Brazylijczyka.

15
10
5
7
7
50'

Celnym uderzeniem z około 10 metrów popisał się Salah. Łukasz Fabiański interweniował bez zarzutu.

3
2
1
1
49'

Odważniej stara się zagrać drużyna Swansea City. Dobrą interwencją popisał się Simon Mignolet.

2
1
1
1
47 '

Z kolejną ofensywną akcją ruszyli piłkarze Liverpool FC.

1
1
1
1
1
46'

Początek drugiej odsłony potyczki w Liverpoolu.

2
2
1
1
1
45+1'

W dogodnej sytuacji przestrzelił Roberto Firmino.

5
4
2
4
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
5
3
3
4
42'

Problemy zdrowotne ma Emre Can, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

5
5
3
5
4
41'

Szarżował Mohamed Salah, ale został zatrzymany.

7
5
3
4
5
39'

The Reds znów atakują, jednakże bezskutecznie.

6
7
3
3
3
36'

Swansea City stara się dłużej utrzymać przy piłce, ale nie zagraża bramce Liverpoolu.

5
6
2
1
1
34'

Podopieczni Juergena Kloppa dzielą i rządzą na boisku.

7
7
2
1
2
31'

Roberto Firmino uderzył z około 19 metrów, lecz obok bramki.

6
5
30'

Fatalnie dośrodkował Martin Olsson i od autu rozpocznie zespół gospodarzy.

3
4
28'

Liverpool FC się cofnął i czeka na okazję do wyprowadzenia kontry.

4
4
26'

Groźny strzał Salaha został zablokowany.

4
4
1
1
25'

Mieliśmy fragment gry, w którym obydwie drużyny popełniły sporo błędów własnych.

4
4
23'

Emre Can oddał strzał z dystansu, ale pewnie piłkę złapał Łukasz Fabiański.

6
4
22'

Leroy Fer faulował rywala i wciąż przy futbolówce będzie ekipa z Liverpoolu.

3
3
1
20'

Swansea ma problemy z wyjściem z własnej połowy. W ataku znajduje się Liverpool FC.

7
6
18'

Mohamed Salah co chwilę ośmiesza defensywę Łąbędzi.

6
6
1
3
17'

Philippe Coutinho próbował dograć piłkę do Salaha, ale czujny był Łukasz Fabiański.

8
4
15'

Przeważają The Reds, którzy dążą do strzelenia drugiego gola.

6
5
1
1
13'

Faulowany był Roberto Firmino, wobec czego Liverpool FC rozpocznie grę od rzutu wolnego.

3
3
11'

Huknął z dystansu Robertson, jednak niecelnie.

3
3
1
2
1
10'

Bryluje Roberto Firmino, który nęka obronę Swansea City.

4
4
1
8'

Starają się odpowiedzieć przyjezdni, którzy atakują lewą flanką.

4
5
2
6'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Mohamed Salah.

Liverpool FC wyszedł na prowadzenie 1:0! Piłkę przechwycił Roberto Firmino, który zagrał do Mohameda Salaha, a ten szybko do Philippe'a Coutinho. Brazylijczyk popisał się pięknym uderzeniem z 18. metra w prawy górny róg bramki strzeżonej przez Fabiańskiego. Polak tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

33
14
10
9
8
5'

Futbolówkę złapał Łukasz Fabiański, który po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

7
4
1
4
4'

Aktywny na lewym skrzydle jest Philippe Coutinho.

7
5
1
1
2'

Piłkę przejęli gospodarze, którzy spokojnie wymieniają kolejne podania.

6
5
2
1
1'

Konfrontację od środka boiska rozpoczęli goście.

6
4
czas Start meczu
18:15

W podstawowym składzie Swansea City znalazł się polski bramkarz Łukasz Fabiański.

8
6
1
17:13

Potyczkę w Liverpoolu poprowadzi sędzia Kevin Friend.

5
5
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Liverpool FC - Swansea City?
Wygra Liverpool FC
Będzie remis
Wygra Swansea City
5
4
17:13

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 20. kolejki Premier League Liverpool FC - Swansea City. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 18:30.