Zza pola karnego niecelnie strzelał Maćkowiak.

4
3
4
115'

Gol! Strzelił Michał Góral. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki dopadł Góral i z bliska skierował ją do bramki!

36
113'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michał Skóraś. Siły na boisku wyrównane.

Michał Skóraś #7
52
26
4
6
29
113'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwed. Na boisku doszło do starcia zawodnika Legii z Michałem Skórasiem z Lecha.

Mateusz Szwed #16
7
2
3
4
10
110'

Znakomity strzał Grabowskiego, ale świetnie interweniował bramkarz.

28
16
9
11
18
107'

Lech zepchnął Legię do głębokiej defensywy.

43
20
11
11
28
106'

Gra wznowiona.

8
11
7
4
1
105'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy dogrywki.

9
6
3
3
9
102'

Gol! Strzelił Kacper Pietrzyk. Legia na prowadzeniu! Dośrodkowanie Ostrowskiego z lewej strony wykończył pięknym strzałem głową Pietrzyk!

Kacper Pietrzyk #4
114
57
10
22
55
100'

Lech przeważa, ale Legia bardzo umiejętnie się broni. Poznaniacy nie potrafią przedrzeć się przez zasieki gospodarzy.

17
6
4
4
5
96'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Spychała.

Maciej Spychała #16
14
6
3
7
91'

Dogrywkę zaczęła Legia.

16
7
4
3
5
90+3'

Tym razem niecelny strzał Spychały.

13
9
6
6
8
90+1'

Z dystansu niecelnie strzelał Grabowski.

8
3
4
3
3
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

9
3
3
4
6
90'

Zza pola karnego strzelał Bartkowiak, ale było to uderzenie niecelne.

5
5
3
3
4
89'

Zanosiło się na groźną akcje Legii, ale zabrakło dokładnego dośrodkowania.

1
1
2
2
3
87'

Zmiana w Legii. Schodzi: Mateusz Leleno. Wchodzi: Mateusz Szwed.

4
87'

Zmiana w Lechu. Schodzi: Łukasz Norkowski. Wchodzi: Maciej Spychała.

Łukasz Norkowski #5
4
2
1
2
3
85'

Inicjatywa po stronie Lecha. Po dośrodkowaniu w pole karne Maćkowiak minimalnie minął się z piłką.

16
6
4
6
10
79'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kamil Orlik.

Kamil Orlik #11
48
24
8
12
38
77'

Lech powinien prowadzić! Najpierw w znakomitej okazji po prostopadłym podaniu znalazł się Klupś, ale jego strzał obronił bramkarz. Chwilę później piłki do właściwie pustej bramki nie zdołał wbić Bartkowiak, który fatalnie przestrzelił.

6
12
4
4
17
75'

Ładny strzał z narożnika pola karnego oddał Skóraś, ale dobrze obronił bramkarz.

7
3
1
1
5
73'

Gra toczy się głównie w środku pola. Brakuje groźnych okazji.

3
1
3
3
4
72'

Po drugiej bramce dla Legii gra się nieco uspokoiła.

2
5
1
1
2
66'

Zmiana w Lechu. Schodzi: Łukasz Adamczak. Wchodzi: Tymoteusz Klupś.

4
66'

Gol! Strzelił Mateusz Leleno. Kapitalny strzał z linii pola karnego w dolny róg bramki Lecha!

56
26
5
8
41
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksander Waniek.

Aleksander Waniek #8
3
3
3
3
7
63'

Zmiana w Legii. Schodzi: Mateusz Praszelik. Wchodzi: Konrad Handzlik.

2
62'

Zmiana w Legii. Schodzi: Bartosz Olszewski. Wchodzi: Maciej Ostrowski.

2
61'

Gol! Strzelił Jakub Moder. Fantastyczny strzał Modera bezpośrednio z rzutu wolnego z około 17 metrów! Bramkarz był bez szans!

Jakub Moder #6
43
21
5
5
29
58'

Gol! Strzelił Marcin Grabowski. Prostopadłe podanie z głębi pola. Grabowski ładnie uderzył z pierwszej piłki z lewej nogi w długi róg bramki bezradnego Kochalskiego.

Marcin Grabowski #9
48
23
7
9
27
57'

Zmiana w Lechu. Schodzi: Tymoteusz Puchacz. Wchodzi: Bartosz Bartkowiak.

2
57'

1
57'

Strzał głową Urbańskiego bez problemu obronił Mrozek.

2
1
1
2
3
54'

Zmiana w Legii. Schodzi: Patryk Czarnowski. Wchodzi: Michał Góral.

Patryk Czarnowski #9
5
3
3
2
2
53'

Po rzucie rożnym dla Lecha i serii zagrań głową, na bramkę Legii uderzył Zalewski, ale lekko i Kochalski nie miał problemów ze złapaniem piłki.

4
1
2
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Tymoteusz Puchacz.

4
4
1
2
2
51'

Szarżujący prawą stroną Cichocki wpadł w pole karne, po interwencji obrońcy Lecha przewrócił się. Sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego.

2
3
1
1
2
49'

Po dośrodkowaniu Olszewskiego z rzutu wolnego zamieszanie w polu karnym, ale piłkę w końcu wybił Bartosz Mrozek.

1
1
1
2
1
46'

Z dystansu przelobować bramkarza Lecha próbował Praszelik, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką.

2
1
1
2
1
46'

Bardzo odważnie zaczęła Legia, ale płaskie dośrodkowanie w pole karne Leleny nie dotarło do kolegów.

1
1
3
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
2
1
1
46'

Zmiana w Lechu. Schodzi: Kacper Wojdak. Wchodzi: Marcin Maćkowiak.

1
45'

Gra się zaostrza. Tym razem żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bondarenko.

Mateusz Bondarenko #5
5
3
1
2
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Skóraś.

4
3
1
1
1
43'

Znakomity strzał Puchacza z około 20 metrów. Piłkę lecącą w okienko bramki świetnie sparował Mateusz Kochalski.

2
2
2
2
1
41'

Legia natomiast została zepchnięta do głębokiej defensywy, nie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce na połowie rywala.

4
4
2
3
5
40'

Od kilkunastu minut wyraźną inicjatywę ma Lech, ale na razie nie przekłada się to na klarowne sytuacje - poza nielicznymi wyjątkami. Ataki gości najczęściej są powstrzymywane jeszcze przed polem karnym.

3
3
2
3
3
35'

Na trybunach stadionu w Ząbkach obecny między innymi Dariusz Mioduski.

4
4
3
3
2
33'

Z prawej strony strzelał Łukasz Adamczak, ale świetnie obronił bramkarz Legii.

2
2
3
1
1
32'

Żółtą kartkę za faul na Adamczaku otrzymał Kamil Orlik.

5
3
2
2
2
31'

Znakomita okazja Lecha! Piłka znalazła się tuż przed bramką Legii, Kochalski już leżał, ale żaden z zawodników Lecha nie zdołał dopaść do piłki.

1
4
2
3
4
30'

Niebezpieczny "centrostrzał" Grabowskiego z rzutu wolnego. Piłkę z najwyższym trudem wybił bramkarz.

3
1
1
1
3
28'

Znów Kolejorz w natarciu, ale dośrodkowanie Grabowskiego z lewej strony było za mocne.

3
2
2
2
4
27'

Bardzo dobra okazja Kurminowskiego. Zwiódł jednego z obrońców Legii, ale jego strzał z około 15 metrów był słaby i niecelny. Powinno być 1:1!

1
2
3
1
3
26'

Dalekie podanie do Kurminowskiego. Dobrą interwencją popisał Mateusz Kochalski, który wybił piłkę głową poza własnym polem karnym.

3
2
2
2
2
22'

Znów strzelał Orlik, ale jego uderzenie z pola karnego złapał Bartosz Mrozek.

8
6
6
6
10
21'

Groźna akcja Lecha zakończona płaskim strzałem Jakuba Modera zza pola karnego. Bramkarz Legii pewnie złapał jednak piłkę.

10
5
3
3
6
20'

Znakomite dośrodkowanie Bondarenki w pole karne do Orlika. Pomocnik Legii strzelał z pierwszej piłki, ale obok słupka.

6
3
3
3
6
19'

Groźnie zapowiadająca się kontra Legii została powstrzymana przez Zalewskiego.

4
3
5
4
3
13'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Olszewski. Ostry faul zawodnika Legii.

10
11
6
6
15
10'

Gol! Strzelił Kamil Orlik. Akcja Legii prawą stroną boiska, po której piłka trafiła Kamila Orlika. Ten strzałem lewą nogą pokonał bramkarza gości. Piłka po strzale otarła się jeszcze prawdopodobnie o zawodnika Lecha.

44
30
5
14
35
8'

Piłka w bramce Lecha, ale gol nie został uznany. Zawodnik Legii był na spalonym.

8
10
3
3
8
5'

Ładne rozegranie akcji przez Lecha w środku pola. Z prawej strony dośrodkowywał Zalewski, ale wrzutka była zbyt głęboka. Grę próbował jeszcze kontynuować Puchacz, ale nie zdołał już wrzucić piłki w pole karne.

7
3
3
2
4
2'

Akcja Legii zakończona dośrodkowaniem z prawej strony. Do piłki nie zdołał jednak dojść Patryk Czarnowski.

7
3
4
3
5
15:39

Piłkarze już na murawie. Za chwilę początek spotkania.

2
1
1
1
1
15:39

Spotkanie poprowadzi Konrad Kiełczewski.

3
2
2
3
3
15:39

Pierwszy półfinałowy mecz Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa zakończył się remisem 2:2.