5
3
88'

Gol! Strzelił Davide Zappacosta.

Do trzech razy sztuka! Zbyt krótkie wybicie obrońcy i płaski strzał z 18 metrów ląduje w sieci.

18
9
4
3
85'

I kolejny raz Zappacosta... tym razem trafia w nogi rywali.

2
1
2
2
1
83'

Prawym skrzydłem przedostał się Davide Zappacosta, ale płaskie dogranie Włocha przechwycili obrońcy.

3
1
1
3
1
80'

25 metrów przed bramką Stoke faulowany był Willian, ale centra w pole karne pozostawiała wiele do życzenia i od bramki rozpoczął Butland.

5
2
1
1
2
76'

Kilka minut nudy.

5
3
2
1
3
73'

Gol! Strzelił Willian.

Pewny strzał w lewy róg, Butland "pofrunął" w przeciwny.

Chelsea FC
24
12
2
1
2
73'

Rzut karny dla gospodarzy! Cameron faulował Williana.

8
4
1
1
1
72'
68'

Willian przedarł się środkiem i zakończył indywidualną akcję strzałem z 17 metrów... prosto do rąk Butlanda.

5
3
2
1
2
65'
63'

Wysoki wynik nie wpływa dobrze na jakość widowiska. Piłkarze gospodarzy pracują chyba jeszcze tylko na gola Moraty, ale Hiszpan jest dziś nieskuteczny.

3
3
2
2
60'

Willian blisko trzeciej asysty! Podanie piętą na wolne pole do Moraty, ale hiszpański napastnik trafia w bramkarza!

4
5
1
2
57'
54'

Długie podanie do Moraty, ten wyprzedził obrońców, ale źle przyjął piłkę i z interwencją zdążył Cameron.

5
5
1
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Rodriguez. Kara za symulowanie faulu.

5
6
1
1
3
49'

Charlie Adam nie pierwszy raz w tym meczu znakomicie dogrywa do kolegi. Berahino przegrał jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem.

7
6
1
46'

Początek II połowy.

7
5
45'

Pierwsza połowa potrwa 3 minuty dłużej.

9
8
1
1
1
44'

Lob Pedro poszybował nad poprzeczką.

8
7
2
1
1
42'

Berahino sam przeciwko pięciu rywalom... nie miał prawa się przedrzeć.

8
9
38'

Piękne podanie Adama do Dioufa. Senegalczyk wzorowo wykończył akcję strzałem w długi róg tuż przy słupku, ale gol nie został uznany. Bardzo późno zareagował sędzia liniowy, niesłusznie wskazując ofsajd.

9
9
1
3
36'

Przerwa w grze. Za żebra trzymał się Antonio Ruediger i konieczna była wizyta masażystów.

7
7
2
3
4
33'

Jeden z obrońców Stoke zagrał głową do tyłu nie wiedząc, że stoi tam Morata. Hiszpan ruszył sam na bramkarza, ale strzału nie oddał... powstrzymali go wracający rywale.

7
7
2
2
3
29'

Kolejny celny strzał na bramkę Stoke, tym razem w wykonaniu Moraty. Z 16 metrów, blisko środka bramki, stąd Butland bezproblemowo złapał piłkę.

2
1
1
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Mame Diouf. Kopniak w "piszczel" Moraty.

Stoke City
3
5
3
1
2
24'

Świetne długie podanie Adama do Saido Berahino. Podanie z niesamowitą ofiarnością przeciął Cahill, za co zebrał gromkie brawa.

5
4
1
2
1
23'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Willian.

Strzelanie goli przychodzi gospodarzom bardzo łatwo. Podanie na 16. metr, gdzie Hiszpan przyjmując piłkę zupełnie zgubił rywala i huknął nie do obrony.

20
10
4
2
2
21'

Pedro uderzył z linii pola karnego, ale piłka leciała dokładnie tam gdzie stał Butland... pewna obrona.

3
2
1
1
1
19'

Kilka minut gry na połowie gospodarzy, ale Stoke wygląda na zespół, który przyjechał do Londynu odbębnić mecz.

2
2
1
1
1
16'

Chytry, techniczny strzał Williana, ale piłka przeleciała metr obok bramki.

3
2
1
1
1
15'

Za nami kwadrans jednostronnego meczu. Stoke nie ma absolutnie nic "do powiedzenia".

3
10
2
1
1
13'

Źle ustawiona pułapka ofsajdowa gości i sam przed bramkarzem stanął Alvaro Morata. Mocny strzał, ale dobrze broni Jack Butland!

1
1
9'

Gol! Strzelił Danny Drinkwater.

Ludzie na Stamford Bridge w Londynie z pewnością wstali. Piękny strzał sprzed pola karnego! Prawą nogą, zewnętrzną częścią stopy w samo okienko! Gol stadiony świata i do tego premierowy tego piłkarza w barwach Chelsea!

31
17
6
1
2
6'

Azpilicueta dobrze dośrodkował z prawej flanki, ale piłki głową nie sięgnął Morata. Akcję zamykał jeszcze Moses, ale uprzedził go Butland.

4
2
1
3'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Asystował mu Willian.

Szybko zaczyna się strzelanie na Stamford Bridge. Sobhi faulował Mosesa na prawym skrzydle. Centra Williana idealnie na głowę kolegi, strzał z kilku metrów i mamy 1:0.

30
14
3
1
2
1'

20 sekunda i już we własnym polu karnym skiksował Geoff Cameron. Morata jednak zupełnie się tego nie spodziewał i nie wystartował do piłki.

1
1
1
15:09

Piłkarze już na boisku. Gospodarze na niebiesko, przyjezdni w pasiastych biało-czerwonych koszulkach i białych spodenkach.