Zakończony
Chelsea FC
90+2'

Gol! Strzelił Hector Bellerin.

Jest remis! Alonso zbyt krótko wybił piłkę głową z czego użytek zrobił Bellerin. Piękny strzał z 15 metrów i piłka w górnym rogu!

52
29
12
20
38
90'

Jeszcze 4 minuty emocji w Londynie.

11
4
5
4
10
89'

Żółtą kartkę otrzymał Thibaut Courtois. Za opóźnianie gry.

10
7
7
7
12
88'

Andreas Christensen kapitalnie zablokował podanie Welbecka z prawej strony pola karnego.

13
6
3
5
88'

Arsenal. Schodzi: Calum Chambers. Wchodzi: Theo Walcott.

86'

Ruszył Arsenal! Zakotłowało się w polu bramkowym Courtoisa, ale goście wychodzą obronna ręką.

5
7
3
2
2
84'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Davide Zappacosta.

Kapitalne długie podanie Williana. Zappacosta zabawił się z rywalem na prawej flance i płasko dograł w pole karne. Spóźniony Mustafi, a piłka w siatce.

51
32
5
11
21
82'

Kilka minut bez okazji bramkowej i już jest jakoś dziwnie.

2
1
1
2
1
82'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

8
5
3
4
3
80'
76'

Kontra Chelsea i kapitalne zagranie piętą Hazarda do Moraty. Hiszpan uderza z ostrego kąta, ale nie z takimi strzałami radził sobie dzisiaj Petr Cech.

9
2
2
4
5
74'

Żółtą kartkę otrzymał Mesut Oezil.

6
6
1
3
3
73'

Ależ mecz! "Główka" N'Golo Kante, rykoszet i.... tuż obok bramki.

1
2
4
4
9
71'
70'

Chelsea blisko gola na 1:2! Fabregas do Moraty, ten starał się pokonać Cecha "podcinką", ale piłka przeleciała nad bramką.

4
3
2
3
2
67'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Karny wykonany na wielkim luzie. Cech całkowicie zmylony.

44
25
8
10
19
66'

Rzut karny dla Chelsea! Bellerin kopnął w kostkę Hazarda.

14
5
2
5
10
65'

Idzie za ciosem Arsenal. Sanchez uderza z 12 metrów w kierunku bliższego rogu, ale bramkarz kapitalnie reaguje!

3
4
2
3
3
63'

Gol! Strzelił Jack Wilshere.

Mamy pierwszego gola! Niefrasobliwość w obronie gości. Holding podał na jeden kontakt, a piłka zwolniła po odbiciu się od nogi Moraty. Doskoczył do niej Wilshere i huknął pod poprzeczkę!

36
21
12
25
32
62'

Hector Bellerin płasko dograł w pole karne z prawego skrzydła, ale Thibaut Courtois wybiegł na 14. metr i uprzedził Sancheza.

3
2
2
2
3
60'

Interwencja nogami bramkarza Chelsea i skuteczna dobitka Oezila. Piłka w siatce, ale gola nie ma. Sedzia dostrzegł faul Chambersa, który chytrze przytrzymał Alonso.

2
1
2
2
58'

Wysoka centra Alonso z lewej strony boiska, ale dobrze piąstkuje Cech.

4
2
1
1
1
56'
53'

Żółtą kartkę otrzymał Rob Holding. Faulowany Fabregas.

1
3
3
3
3
52'

Dużo przypadku w akcji Arsenalu, ale jest "setka" Lacazette'a! Prawdziwa bomba trafia jednak w bramkarza.

4
6
2
3
2
51'

Ainsley Maitland-Niles łatwo ograł Mosesa na lewej flance. Centra na głowę Sancheza jednak zbyt wysoka. Chilijczyk sięgnął piłki, ale posłał ją wysoko nad poprzeczką.

2
4
3
49'

Dwukrotnie broni Petr Cech! Najpierw nogami po płaskim strzale Hazarda, a następnie lewą ręką odbijając strzał głową Alonso.

4
3
4
6
4
46'

Początek II połowy.

5
2
1
45'

Jeszcze minuta gry w pierwszej połowie.

4
2
3
45'

Eden Hazard pobiegł z piłką wzdłuż pola karnego Arsenalu i zagrał piętą do Fabregasa. Techniczny strzał szybuje nad spojeniem słupka z poprzeczką.

3
3
2
2
44'

Kontra Chelsea zatrzymana ryzykownym, ale skutecznym wślizgiem Chambersa.

3
2
2
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Cesc Fabregas. Faulowany Wishere.

8
3
5
3
40'

Cóż za "plomba" Oezila sprzed pola karnego w kierunku dalszego rogu! Zabrakło naprawdę niewiele.

8
7
7
4
5
38'

Xhaka przewrócił Bakayoko na linii 16. metra przed bramką Arsenalu. Krótki rozbieg Marcos Alonso, ale piłka szybuje metr nad poprzeczką.

1
3
2
1
35'

Lekka centra Oezila za plecy obrońców Chelsea, w kierunku Sancheza, ale Cesar Azpilicueta zachował czujność.

2
4
1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Wilshere. Podcięty Fabregas.

5
5
2
2
30'

Pół godziny gry za nami. Trudno ocenić kto jest lepszy. Po lekkim namyśle mały plusik stawiamy przy Arsenalu.

5
2
2
3
27'

Podanie "w uliczkę" do Bakayoko. Ten wygrał fizyczny pojedynek z obrońcą i z 14 metrów huknął pod poprzeczkę. Uniesiona wysoko ręka Cecha ratuje Arsenal!

8
4
3
4
1
26'

Prostopadłe podane w kierunku wybiegającego na wolne pole Lacazette'a. Gdyby nie ofiarny wślizg Christensena Francuz stanąłby sam przed bramkarzem.

1
1
1
1
23'

Jest na co popatrzć w Londynie! Celny strzał Lacazette'a, ale Thibaut Courtois świetnie broni.

5
3
22'

Moses zbyt lekko wybił piłkę głową z pola karnego. Uderzenie Xhaki trafia w obrońców.

1
1
1
20'

Małe zamieszanie w polu karnym Chelsea, ale ostatecznie obyło się bez strzału.

4
2
3
1
17'

Fura szczęścia po stronie gości! Sanchez huknął w kierunku bramki Chelsea, Thibaut Courtois zbił piłkę, a ta odbiła się od jednego, następnie od drugiego słupka i wróciła w pole.

7
7
7
7
7
14'

Nieporozumienie w obronie gospodarzy i sam przed Cechem stanął Alvaro Morata. Hiszpan miał mnóstwo czasu, ale uderzył bardzo niecelnie.

3
2
3
4
13'

Mecz nabiera rumieńców! Strata Hazarda i kontra Kanonierów. Ainsley Maitland-Niles zagrał wzdłuż bramki, ale napastników uprzedził Courtois.

2
11'

Odpowiada Chelsea. Dobra piłka na lewą stronę pola karnego do Hazarda. Belg strzela w pełnym biegu, ale dobrze zablokował to Shkodran Mustafi.

2
1
10'

Szybka akcja gospodarzy, która rozpoczęła się efektownym założeniem siatki przez Bellerina. Sanchez dogrywa w pole karne, ale za wysoko dla Oezila.

2
1
6'

"Symulka" Lacazette'a i dał się nabrać sędzia Taylor. Alexis Sanchez uderzył z 23 metrów, piłka trafiła w głowę jednego z graczy stojących w murze, zmyliła bramkarza, ale przeleciała obok bramki.

3
2
1
1
5'

Wysoki pressing Arsenalu i nerwowa reakcja Mosesa, który podał wprost pod nogi rywala. Jack Wilshere miał wiele możliwości rozegrania piłki, ale łatwo ją stracił.

1
3'

Chambers faulował Alonso 30 metrów przed własną bramką. Szybkie rozegranie stałego fragmentu, ale strzał Hazarda blokują obrońcy.

3
1
3
3
19:54

Wiadomo już, kto dysponuje lepszą defensywą...