90+6'
ZMIANA
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ragnar Klavan. Asystował mu Dejan Lovren. Nieprawdopodobne! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Lovren zgrał piłkę, a Klavan z bliska wbił ją do siatki! 1:2!

40
18
9
5
7
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
3
1
1
1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Johann Berg Gudmundsson. Asystował mu Nahki Wells. Dośrodkowanie z lewej strony, Wells zgrał piłkę, a Gudmundsson z bliska wpakował piłkę do siatki! 1:1!

12
9
11
9
23
86'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: James Milner.

86'
ZMIANA

Burnley. Schodzi: Scott Arfield. Wchodzi: Nahki Wells.

3
2
1
2
2
85'

Odpowiedź Burnley! Głową z sześciu metrów uderzył Vokes, Mignolet zdołał sparować uderzenie!

2
2
1
2
2
84'

Z ostrego kąta uderzył Alex Oxlade-Chamberlain, bramkarz intuicyjnie odbił piłkę.

2
2
1
1
1
81'

Z woleja uderzył Ashley Barnes, piłka kopnięta z ok. 15 metrów minęła jednak bramkę Mignoleta.

2
2
1
1
1
78'

Gracze Burnley starają się zagrozić Liverpoolowi. Jednak w akcjach gospodarzy jest sporo chaosu.

2
3
2
1
1
74'

Groźny strzał z dystansu Arnolda na róg wybił bramkarz! Piłka leciała do bramki tuż przy słupku.

1
2
74'

Liverpool cały czas pod bramką Burnley. Gospodarze po stracie gola nie są w stanie odpowiedzieć rywalom.

4
1
72'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Roberto Firmino.

71'
ZMIANA

Burnley. Schodzi: Jeff Hendrick. Wchodzi: Sam Vokes.

68'

Piłka wybita w trybuny wylądowała na dachu stadionu i... tam utknęła.

4
6
2
1
66'

Gracze Burnley zaczynają coraz więcej ryzykować. To pozwala zawodnikom gości wyprowadzać groźne kontry.

4
4
3
1
3
63'

Sprytny strzał oddał Steven Defour, Mignolet pewnie interweniował.

3
2
2
2
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Trent Arnold. Dogranie na prawo do Arnolda, ten dośrodkował. Mane przyjął piłkę na raty, ale z ok. 16 metrów uderzył kapitalnie, w samo okienko! Senegalczyk po trafieniu jednak nie cieszył się. 0:1!

28
16
8
3
4
56'

Zaczął przeważać Liverpool, ale gracze Burnley starają się kontrować gości.

3
6
1
1
53'

Do dośrodkowania doszedł Georginio Wijnaldum, ale głową uderzył metr ponad bramką.

4
2
2
3
1
51'

Mane runął w polu karnym. W Premier League nie ma jednak Pawła Gila w... ciężarówce i systemu VAR. Wydaje się, że nic nie było.

2
2
2
1
1
49'

Wciąż nikt nie chce zbytnio ryzykować. Grę utrudnia zawodnikom mocno padający deszcz.

4
3
2
1
1
46'

Gramy po przerwie!

3
2
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
3
3
1
44'

Zagranie wzdłuż bramki gości, ale efektem tylko korner. Pod koniec pierwszej części przewagę uzyskali gracze Burnley.

3
3
3
2
4
42'

Gospodarze na połowie Liverpoolu. Wciąż jednak bez większych emocji.

2
3
3
2
3
38'

To powinien być gol! Arfield płasko uderzył z ok. 17 metrów. Piłka przeleciała tuż obok dalszego słupka! Sporo szczęścia miał Liverpool, Mignolet chwilę wcześniej zrobił krok w przeciwną stronę.

2
2
5
1
36'

W dobrej sytuacji w polu karnym Burnley znalazł się Solanke, ale nie zdołał oddać strzału. Szybszy był obrońca.

3
5
3
2
33'

Groźne dośrodkowanie Arnolda z prawej strony, ale Alex Oxlade-Chamberlain nie był w stanie dojść do piłki.

2
3
2
1
32'

Indywidualna akcja Mane, ale płaski strzał przeleciał daleko od celu.

4
4
3
3
28'

Po dośrodkowaniu z lewej strony potylicą uderzał Arfield, Simon Mignolet był dobrze ustawiony i pewnie obronił.

4
3
3
2
26'

Wciąż niewiele emocji na boisku. Gra toczy się w środku pola.

2
2
22'

Liverpool na połowie Burnley. Wszystko jest jednak czytelne dla gospodarzy.

4
4
3
3
2
19'

Kontra Burnley, Adam Lallana w ostatnim momencie wślizgiem wygarnął piłkę spod nóg rywala, który mógł wyjść sam naprzeciwko bramkarza. Arbiter mógł odgwizdać faul.

4
4
3
3
2
17'

O! Alex Oxlade-Chamberlain przymierzył z dystansu. Odbitą przez bramkarza piłkę daleko od bramki wybił defensor.

4
4
3
2
3
17'

Zaczynamy nudzić się, a mówiąc szczerze przysypiamy! Mecz taki słaby, a może nocne szaleństwa wychodzą? Emocji, panowie piłkarze!

2
3
2
2
1
15'

Simon Mignolet inteerweniował przed polem karnym, po chwili podobnie zachował się Nick Pope.

3
2
1
1
1
13'

Coraz aktywniejsi piłkarze Burnley. Po obiecującym początku Liverpool pozwala rywalom na więcej.

1
1
1
1
1
11'

Tymczasem Kamil Stoch ponownie zwyciężył na niemieckiej ziemi! A na boisku w Anglii mecz wyrównał się.

5
2
1
7'

Dwie wrzutki gości z lewej strony, ale wszystko jest wykonywane przez piłkarzy Liverpoolu zbyt niedokładnie.

2
2
1
1
5'

Od początku więcej z gry ma Liverpool. Piłkarze gości starają się szybko rozgrywać piłkę.

2
2
2'

Ładne rozegranie przed polem karnym gospodarzy. Jednak strzał Adama Lallany był bardzo niecelny.