1
3
1
89'

Gol! Strzelił Dele Alli. 2:0! Anglik najpierw oddał płaski strzał, ale Fabiański nogą wybił piłkę. Polak wobec dobitki Allego był już bezradny.

Tottenham Hotspur
19
7
5
6
9
87'

Son upadł w polu karnym Swansea. Wydaje się, że to był faul, ale sędzia nie użył gwizdka.

3
2
1
1
2
86'

Korner dla Swansea, ale Alli z Eriksenem wybili piłkę.

3
1
1
1
1
83'

Dele Alli zamiast strzelać to szukał podaniem Kane'a. Anglik został zablokowany.

1
1
1
1
5
79'

Żółtą kartkę otrzymał Mike van der Hoorn. Faulowany Alli.

78'

Swansea. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Wayne Routledge.

78'

Kapitalna okazja przed Sonem, jednak Koreańczyk z ośmiu metrów uderzył tuż obok słupka.

1
77'

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Moussa Sissoko.

76'

Pewna interwencja Fabiańskiego po dośrodkowaniu Lameli.

2
1
1
74'

Mądre zachowanie Allego, który przetrzymał piłkę i wywalczył rzut wolny.

1
1
71'

Swansea. Schodzi: Nathan Dyer. Wchodzi: Oliver McBurnie.

70'

Jan Vertonghen tak nieszczęśliwie interweniował, że piłka po uderzeniu o jego plecy trafiła w słupek.

1
69'

Ayew miał przed sobą niemal pustą bramkę, ale piłka została wybita przez gracza Tottenhamu.

1
1
69'

To powinien być rzut karny dla Tottenhamu! Dele Alli był wyraźnie popychany

1
1
68'
66'

Tottenham nadal przeważa, warunki do gry się poprawiły i już nie ma przypadku w zagraniach obu drużyn.

1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Lamela. Nakładka piłkarza Tottenhamu.

1
2
62'

Christian Eriksen zdecydował się na strzał z rzutu wolnego i Fabiański wybił piłkę do boku.

2
2
1
59'
56'

Davinson Sanchez ma furę szczęścia, że nie dostał drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki.

3
1
53'

Swansea. Schodzi: Angel Rangel. Wchodzi: Luciano Narsingh. Kontuzja piłkarza Łabędzi.

51'

Dobra akcja Allego, strzał, rykoszet i korner dla Kogutów.

3
1
50'

Bardzo kiepski strzał Sona sprzed pola karnego i od bramki rozpoczął Łukasz Fabiański.

3
1
48'

Kontra Swansea City i Dyer zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki.

1
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
2
1
1
1
45'

Minuta doliczona.

4
1
1
44'

Korner dla Swansea, ale nie było strzału na bramkę Tottenhamu. Piłka została wybita.

2
2
1
41'

Mogło być 2:0! Po dośrodkowaniu Eriksena z rzutu wolnego tym razem Llorente uderzył nogą, ale nad poprzeczką.

2
2
40'

Pierwszy strzał Swansea. Z 15 metrów obok bramki uderzył Olsson.

2
38'

Tottenham uwielbia grać piłką po ziemi, ale dzisiaj to bardzo trudne. Dlatego nie jest łatwo stworzyć sobie okazję strzelecką.

2
1
1
1
1
35'

Łatwa strata piłki Sona na lewym skrzydle.

2
1
2
1
1
32'

Renato Sanches uderzył z rzutu wolnego z 18 metrów nad bramką Tottenhamu.

2
1
1
2
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Davinson Sanchez. Piłkarz faulował rywala, gdy piłka była w zupełnie innym miejscu.

2
1
1
2
4
28'

Zbyt głębokie dośrodkowanie, Llorente nie sięga piłki, którą łapie Fabiański.

5
3
1
1
1
26'

Olbrzymia frustracja fanów Swansea, którzy są mocno niezadowoleni postawą swojej drużyny.

1
23'

Gospodarze nie są nawet w stanie wyjść z własnej połowy.

2
1
1
1
2
20'

Sprzed pola karnego uderzył Dele Alli, ale piłka przeleciała obok słupka.

2
1
1
3
2
19'

Płaskie dośrodkowanie z prawej strony i mądre zachowanie Fabiańskiego. Polak nogą wybił piłkę. Przy tych warunkach była to najlepsza opcja.

3
2
1
1
2
18'

72 procent posiadania piłki ma Tottenham. Olbrzymia przewaga.

3
2
1
2
2
16'

Obraz gry nie zmienia się - nadal atakuje Tottenham.

5
2
1
2
1
12'

Gol! Strzelił Fernando Llorente. Asystował mu Christian Eriksen. 1:0 dla Tottenhamu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z czterech metrów głową bramkę zdobył Llorente. Hiszpan był jednak na spalonym i trafienie nie powinno zostać uznane.