Liga Europy: I runda eliminacyjna, rewanże
06 lip 2017 20:30
90+3'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Fiodor Cernych. Kolejna strata piłkarzy Dinamo przed własną bramką. Cernych pobiegł z piłką, podał do Sekulskiego, a ten w sytuacji sam na sam z do bramki na 4:0!

Jagiellonia Białystok
55
25
6
4
3
90+1'

Po wrzutce z rogu uderzał Romanczuk, bramkarz świetnie obronił.

11
9
7
6
7
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

13
9
4
3
90'

Jagiellonia dąży do kolejnych trafień. Gruzini już marzą o końcu meczu.

6
5
1
1
2
88'

Gol! Strzelił Ivan Runje. Dośrodkowanie z rogu, piłkę głową z ok. 5 metrów do bramki wbił Runje!

48
25
6
2
3
87'

Centrostrzał Burligi, piłka omal nie wpadła do bramki. Golkiper wybił ją na róg.

5
4
4
4
3
87'

Dinamo. Schodzi: Archil Tvildiani. Wchodzi: Beka Varshanidze.

4
86'

Kolejną dobrą okazję miał Cernych, jego strzał z ok. 16 metrów poszybował metr ponad bramką.

2
1
4
2
4
85'
83'

Gruzini już totalnie zagubieni, Jagiellonia może dobić rywala.

7
3
2
2
82'
81'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Asystował mu Marian Kelemen. Dalekie wybicie piłki przez Kelemena, piłki nie dotknął żaden z graczy. Cernych przepchnął obrońcę i w sytuacji sam na sam delikatną podcinką trafił na 2:0.

60
31
11
3
3
80'

Goście nie wierzą w możliwość zmiany wyniku, gospodarze spokojnie czekają na koniec meczu.

5
3
1
2
4
78'

Dinamo. Schodzi: Elguja Grigalashvili. Wchodzi: Mirza Partenadze.

Mirza Partenadze #2
Elguja Grigalashvili #20
1
2
3
4
77'

Strzał Cernycha z okolic linii pola karnego. Niecelny.

1
1
2
4
75'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Tornike Tarkhnishvili. Gruzim sfaulował Mystkowskiego, który mógł się znaleźć w bardzo dobrej sytuacji.

3
72'

Z ok. 25 metrów wprost w bramkarza uderzył Novikovas.

4
3
3
2
6
69'

Dmytro Chomczenowskyj chciał lobować bramkarza, ale nie udało mu się to. Dobrze interweniował Timofieiev.

4
3
1
1
2
67'

Gol dodał pewności Jagiellonii, rywale grą na "aferę" starają się coś jeszcze zdziałać w Białymstoku. Jednak do ataku frontalnego Gruzinów daleko.

7
5
2
3
4
64'

Fatalna wrzutka Cernycha. Grę wznowi bramkarz Dinamo, który wygląda jak młodszy brat Piotra Włodarczyka.

5
4
2
2
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tornike Tarkhnishvili.

4
3
1
1
1
62'

Dinamo. Schodzi: Giorgi Kavtaradze. Wchodzi: Otar Martsvaladze.

Otar Martsvaladze #99
Giorgi Kavtaradze #7
1
1
2
61'

Piłka trafiła pod nogi Mgeladze, ten natychmiast uderzył. Piłka odbiła się od obrońcy i przeleciała tuż ponad bramką.

1
4
1
1
60'

Z pola karnego uderzał Kvasov, wysoko ponad poprzeczką.

3
1
1
3
1
58'

Gol! Strzelił Gutieri Tomelin. Asystował mu Arvydas Novikovas. Novikovas z rogu dośrodkował na piąty metr, a tam najwyżej wyskoczył Guti. Strzału głową bramkarz nie był w stanie obronić! Jaga o krok od awansu!

74
28
6
4
7
57'

Novikovas z rzutu wolnego po plecach obrońcy. Będzie tylko rzut rożny.

1
5
2
2
3
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nika Mgeladze.

Nika Mgeladze #30
5
2
1
2
1
52'

Pucharowa kopanina w Białymstoku. W ataku raz jeden zespół, raz drugi. Jednak brakuje spokoju, dokładności.

3
2
1
2
7
49'

Już 453 straty zanotowali w meczu piłkarze obu drużyn. Wciąż sporo niedokładności w grze.

1
3
3
3
9
46'

Bardzo groźnie z dystansu uderzył Novikovas, bramkarz sparował piłkę na róg.

6
3
2
2
2
46'

Gramy po przerwie.

5
2
2
45+1'

Arvydas Novikovas z ok. 25 metrów uderzył wysoko ponad bramką.

4
1
1
1
4
45'

Doliczona została minuta.

4
1
2
1
44'

Miękkie dośrodkowanie Novikovasa z rzutu wolnego, piłkę trącił Cernych. Gracz Jagi chybił.

2
2
5
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Archil Tvildiani.

5
4
3
42'

Świetną okazję miał Cernych. Strzał z pola karnego poszybował ponad bramką.

6
6
5
4
4
41'

Kvasov uderzył głową z siedmiu metrów. Piłka w bramce, kibice Jagiellonii już prawie płaczą. Na szczęście sędzia podniósł chorągiewkę. Metrowy spalony! Uff...

2
39'

W swoim życiu widzieliśmy wiele meczów, w tym takie jak ten w Białymstoku. Mamy nadzieję, że Gruzinom nie uda się wyprowadzić kontry życia. Później może być ciężko. Tymczasem na boisku wciąż przeważa Jagiellonia, ale nic z tego nie wynika.

2
2
36'

Nasz faworyt z Gruzji już w pełni sił. Cud w Białymstoku!

5
4
1
35'

Kvirkvelia w walce o piłkę otrzymał cios w szczękę. Padł niczym rażony piorunem. Jak ten mężczyzna zachowuje się u dentysty, skoro po takim starciu niemal stracił przytomność.

6
10
1
1
2
34'

Gospodarze starają się rozbić mur defensywny rywali. Jednak praca piłkarzom Jagiellonii idzie opornie.

3
1
1
1
32'

Z dystansu metr ponad poprzeczką uderzył Guilherme Sitya. Nas zaczynają zęby boleć...

3
2
1
1
29'

Dośrodkowanie  z rogu, wrzutkę wykończył strzałem głową Runje, bramkarz sparował strzał na kolejny korner.

2
1
3
1
28'

Stoper Gruzinów wślizgiem chciał wybić piłkę, ale uczynił to tak nieudolnie, że zagrał piłkę ręką. Błąd techniczny, sędzia uznał, że tak można i wskazał na korner.

5
7
4
3
4
27'

Gracze z Biełgostoku tak rozgrywali piłkę, że... goście wykonywać będą rzut rożny.

8
9
3
4
6
24'

Burliga dośrodkował, Cernych uderzył z pola karnego. Wyraźnie pomylił się.

2
2
2
3
2
23'

30 sekund gry i... po dwie straty obu drużyn. Oj, panowie. Na "orlikach" otłuszczeni czterdziestolatkowie nie popełniają tylu błędów.

5
11
1
1
22'

Mocne dogranie Cernycha z prawej strony. Bramkarz pewnie złapał piłkę.

3
3
2
3
2
20'

Dośrodkowanie z rogu w kierunku bliższego słupka. Nogą uderzał Cillian Sheridan, trafił w boczną siatkę.

1
4
19'

Novikovas dobrze dograł z rzutu wolnego, Guti składał się do uderzenia głową. W ostatnim momencie uprzedził go obrońca.

4
1
18'

W ataku goście, Jagiellonia stara się odgryzać. Gospodarze od kilku minut nie przedostali się pod bramkę rywala.

6
2
1
4
4
16'

Ożywiło się Dinamo, goście początkowo niezbyt aktywnie grali w ofensywie. Od kilku minut są coraz groźniejsi.

2
1
2
4
5
14'

Ależ niebezpiecznie pod bramką Jagi! Dogranie Grigalashviliego, piłka przetoczyła się przez przedpole. Kvasov nie zdążył jej wbić do siatki z dwóch metrów!

3
3
7
5
3
10'

Optyczna przewaga Jagiellonii, ale niewiele z niej wynika. Zespoły już uspokoiły grę i nie popełniają tylu prostych błędów.

4
3
7
2
3
6'

Analogiczna strata po drugiej stronie boiska, bez większych konsekwencji. Nerwowy początek meczu.

3
5
3
2
2
6'

Goście katastrofalnie wznowili grę, piłkę przejęła Jagiellonia, ale bramkarz uprzedził Romanczuka.

2
1
2
2
5
5'

Z dystansu niecelnie uderzył Dmytro Chomczenowskyj.

2
7
1
4'

Wysoko atakują rywali piłkarze Jagiellonii. Gospodarze już kilka razy przejęli piłkę przed polem karnym, ale szansy nie wykorzystali.

4
3
1'

Romanczuk w ostatnim momencie wybił piłkę sprzed nóg Guzina, który mógł znaleźć się w syuacji sam na sam z bramkarzem.

9
3
4
3
4
19:53

Spotkanie poprowadzi Jurij Możarowski (Ukraina).

9
7
4
5
4
19:53

W pierwszym meczu Jagiellonia wygrała 1:0, po golu zdobytym przez Cilliana Sheridana.