Potężnie z czternastu metrów uderzył Robak. Petrovski nie dał się jednak zaskoczyć i na raty złapał piłkę.

20
17
29
89'

Cvetanovski otrzymał piłkę w polu karnym Lecha, ale jego strzał został zablokowany.

53
22
25
17
23
85'

Mogła być groźna okazja dla Lecha. Robak minął bramkarza, ale zbyt długo czekał z zagraniem z linii końcowej i obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

73
26
26
26
50
78'

Ładna akcja Lecha. Gumny został jednak powstrzymany w polu karnym i będzie rzut rożny.

116
49
28
27
24
76'

Zmiana w Pelister. Schodzi: Dimitar Iliev. Wchodzi: Matej Cvetanoski.

31
75'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Maciej Gajos.

111
44
20
24
26
72'

Pierwsza akcja Szweda. Barkroth wbiegł z pole karne, ale wywalczył tylko rzut rożny.

101
35
18
12
17
72'
112
52
29
15
24
69'

Kibice wygwizdali wchodzącego na boisko Robaka.

165
58
45
60
121
69'
87
26
20
24
51
69'

Lech chwilowo zwolnił tempo i pozwolił dłużej utrzymać się przy piłce rywalom. Nic groźnego z tego jednak nie wyszło.

42
29
21
16
29
66'

Okres gry w środku pola. Brakuje sytuacji strzeleckich.

24
19
20
20
54
63'

Zmiana w Pelister. Schodzi: Riste Markoski. Wchodzi: Fernando Silva Dos Santos.

29
57'

Gol! Strzelił Mario Situm. Asystował mu Radosław Majewski.

Co za debiut Mario Situma. Chorwat zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Po dośrodkowaniu Majewskiego z rzutu rożnego strzałem głową pokonał Petrovskiego.

577
231
63
33
43
55'

Lech stara się atakować i zdobyć kolejną bramkę.

117
57
19
14
15
52'

Kolejny rzut wolny dla gości. Tym razem piłka minęła bramkę Lecha.

41
28
29
21
54
49'

Groźnie pod bramką Lecha! Z rzutu wolnego groźnie uderzył Todorovski, Putnocky zdołał odbić piłkę, podobnie jak przy dobitce Ilijoskiego.

55
26
18
19
41
48'

Jevtić szukał sobie miejsca do oddania strzału z pola karnego, ale został powstrzymany.

53
28
17
16
26
46'

Początek drugiej połowy.

69
30
19
14
15
46'

Zmiana w drużynie Pelister. Schodzi: Radenko Bojovic. Wchodzi: Filip Petrov.

14
41'

Trwa napór Lecha! Z pola karnego w słupek trafił Majewski, a dobitkę Gumnego z problemami odbił bramkarz.

175
72
35
28
34
38'

Gol! Strzelił Radosław Majewski.

Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego z ok. 19 metrów popisał się Majewski. Bramkarz Pelister nawet nie interweniował.

570
237
64
25
34
35'

Jeden z zawodników gości próbował przelobować Putnocky'ego strzał z własnej połowy. Piłka wyszła na... aut.

78
82
41
18
28
32'

Kolejna akcja Situma. Tym razem z lewej strony pola karnego uderzył obok bramki.

129
62
26
12
20
30'

Gol! Strzelił Mario Situm. Asystował mu Darko Jevtić.

Lech poszedł za ciosem i prowadzi 2:0! Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego, a Mario Situm ładnym strzałem głową zdobył swoją pierwszą bramkę w poznańskim klubie.

650
258
54
26
31
28'

Gol! Strzelił Nicki Bille Nielsen.

Nie był to zbyt pewny strzał, ale Nielsen zmylił bramkarza i umieścił piłkę w bramce. Lech prowadzi 1:0!

665
286
60
24
41
27'

Nicki Bille Nielsen próbował minąć rywala w polu karnym i został sfaulowany. Będzie rzut karny dla Lecha!

204
107
26
14
22
24'

Lech ma dużą przewagę, ale za dużo z tego nie wynika.

91
54
34
43
46
21'

Kostewycz uderzył z narożnika pola karnego, ale piłka przeleciała obok słupka.

50
33
35
47
37
20'

Widać, że Pelister sporo pracował nad stałymi fragmentami. Tym razem rzut wolny wykonali niekonwencjonalnie, ale piłka trafiła w ręce Putnocky'ego.

46
29
22
17
26
17'

Po dośrodkowaniu Makuszewskiego z prawej strony boiska niecelnie głową uderzył Nicki Bille Nielsen.

51
27
22
21
54
15'

Sprzed pola karnego uderzył Nicki Bille Nielsen. Strzał był jednak za lekki, aby mógł zaskoczyć Petrovskiego.

44
30
22
22
54
14'

Majewski zagrał górną piłkę za plecy obrońców, a jeden z nich interweniował niefortunnie i bramkarz nogami musiał ratować sytuację wybijając piłkę poza pole karne.

45
32
16
13
14
11'

Goście znakomicie rozegrali rzut rożny. Piłka została wycofana przed pole karne, gdzie przepuściło ją dwóch zawodników i wreszcie z ok. 20 metrów groźnie uderzył Todorovski, ale Putnocky zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

37
25
29
17
64
10'

Akcja Pelister, ale zagranie z prawej strony boiska było bardzo niecelne i piłkę przejęli lechici.

51
29
11
11
21
9'

Mocno z dystansu uderzył Darko Jevtić, ale Petrovski był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

55
19
15
17
25
6'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła próbował główkować Nicki Bille Nielsen, piłka wpadła do siatki, ale gola nie ma, bo sędzia odgwizdał faul na bramkarzu Pelisteru.

39
25
18
18
73
4'

Lech rozkręca się dość spokojnie. Atakuje, ale na razie dość niedokładnie.

46
28
29
15
20
2'

Przed meczem nad Poznaniem przeszła ulewa, ale teraz pogoda się już poprawiła.

67
34
22
21
23
20:44

Sędzia: Luis Miguel Branco Godinho (Portugalia).

40
19
10
9
12
20:40

Piłkarze obu drużyn są już na murawie. Za moment początek spotkania.

38
23
10
8
9
20:28

Zwycięzca tego dwumeczu zmierzy się zapewne z norweską drużyną Haugesund, która do 80 minuty prowadzi z Coleraine 7:0!