IFK Mariehamn. Schodzi: Aleksei Kangaskolkka. Wchodzi: Rezgar Amani.

6
8
8
84'

Szansa na gola honorowego dla IFK Mariehamn, jednak Radosław Cierzniak broni swojego czystego konta jak lew w sytuacji sam na sam z Alekseiem Kangaskolkką.

23
14
6
8
9
82'

Gol! Strzelił Konrad Michalak.

Beznadziejnie Bobbie Friberg da Cruz, a świetnie Konrad Michalak. Zmiennik zabrał piłkę przeciwnikowi i płaskim strzałem ominął w sytuacji sam na sam Marca Nordqvista. Pogrom!

Legia Warszawa
123
45
21
12
18
80'

Gol! Strzelił Sebastian Szymański. Asystował mu Kasper Hamalainen.

Wstrzelił się Sebastian Szymański i Kasper Hamalainen na asystę, na którą sumiennie pracował. Młody Legionista wygrał pojedynek z defensorem i główkował z bliska na 5:0 w dwumeczu!

109
41
9
8
18
76'

Autorem gola mógł być Sebastian Szymański, gdyby po efektownym zwodzie w polu karnym gości strzelił celnie. Pudło po podaniu Kaspera Hamalainena!

20
7
10
14
17
76'

Pozostał kwadrans rywalizacji polsko-fińskiej. Na trybunach głośno i kibice czekają na jeszcze jakiegoś gola Legii Warszawa.

19
12
5
6
7
75'

IFK Mariehamn. Schodzi: Robbin Sellin. Wchodzi: Joel Mattsson.

8
73'

Rajd Sebastiana Szymańskiego środkiem pola zakończony płaskim strzałem sprzed pola karnego. Marc Nordqvist rzucił się, ale i tak piłka minęła jego bramkę.

9
6
4
8
12
70'

Brakuje precyzji Łukaszowi Monecie. Podobnie było w pierwszym meczu! Po szybkim wyprowadzeniu piłki przez Legię Warszawa i podaniu Kaspera Hamalainena młody Legionista chybił.

8
3
3
8
13
68'

Albin Granlund zameldował się na boisku strzałem. Nie wystraszył Radosława Cierzniaka, który spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

8
4
3
5
2
67'

IFK Mariehamn. Schodzi: Kristian Kojola. Wchodzi: Albin Granlund.

9
65'
63'

Do wejścia na boisko przygotowuje się trzeci zmiennik Kasper Hamalainen.

21
3
4
3
9
62'

Szybują dośrodkowania w pole karne przyjezdnych. Spóźnił się o ułamek sekundy do piłki Michał Kucharczyk, a miał szansę na zdobycie swojego trzeciego gola.

11
7
4
5
6
60'

Minęła godzina rewanżu. Legia Warszawa ma apetyt na kolejne gole, a IFK Mariehamn coraz bardziej zrezygnowany.

18
8
4
6
6
57'
56'

Michał Kucharczyk wraca w dobrym stylu do postawowego składu Legii Warszawa!

33
13
4
6
5
55'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk.

Drugi gol Michała Kucharczyka! Po uprzednim zmyleniu bramkarza strzelił płasko z rzutu karnego na 4:0 w rewanżu i 7:0 w dwumeczu.

111
52
14
11
17
54'

Rzut karny dla Legii Warszawa! Sędzia gwizdnął faul Kristiana Kojoli na Łukaszu Monecie. Kolejna pomyłka stopera IFK Mariehamn!

22
13
2
2
4
52'

Przytomnie zagrał na wyprzedzenie Michał Pazdan i mistrz Finlandii musi konstruować atak od nowa. Dotychczas Legia Warszawa nie straciła gola w rywalizacji z IFK Mariehamn.

10
4
2
2
3
50'

Szansa dla mistrza Polski! Łukasz Moneta po wstrzeleniu Konrada Michalaka miał przed oczami jedynie bramkarza, który fenomenalnie interweniował na linii.

10
8
6
6
9
49'

Michał Pazdan dopadł do piłki na własnej połowie, ale zamiast swoim wykopem zainicjować akcję Legii Warszawa, sprowokował Robbina Sellina do strzału z dystansu. Pewnie Radosław Cierzniak.

10
6
6
5
6
46'

Gra wznowiona po przerwie!

14
9
4
3
3
46'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Konrad Michalak.

9
3
6
6
9
Czy Legia Warszawa strzeli minimum gola po przerwie?
43
22
4
5
6
42'

6:0 w dwumeczu to już okazała przewaga, a przecież do końca rywalizacji jeszcze trochę czasu!

29
16
4
4
8
40'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Krzysztof Mączyński.

Tak samo jak na wyjeździe Legia Warszawa zdobyła trzy gole w pierwszej połowie! Michał Kucharczyk nie zrobił problemu z obecności Kristiana Kojoli, wyprzedził go i płaskim strzałem ominął bramkarza IFK Mariehamn!

137
66
20
14
19
37'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kristian Kojola.

Składna akcja Legii Warszawa zakończona przez defensora IFK Mariehamn. Kristian Kojola próbował przeciąć płaskie dośrodkowanie w kierunku Michała Kucharczyka, a wpakował piłkę do własnej bramki.

IFK Mariehamn
133
80
27
22
24
36'

Ruszył w kierunku bramki IFK Mariehamn Artur Jędrzejczyk. Kapitan Legii Warszawa dostał podanie w tempo, ale dośrodkował pod nogi przeciwnika.

21
12
5
10
13
32'

Po akcji z udziałem Sebastiana Szymańskiego i Rafała Makowskiego strzał zza pola karnego oddał Krzysztof Mączyński. Nie trafił w światło bramki reprezentant Polski.

10
7
6
8
18
30'

Dwa kwadranse za kibicami. Legioniści mieli dotychczas jedną okazję do fetowania gola.

18
6
1
2
6
28'

Radosław Cierzniak odprowadził piłkę poza boisko po anemicznym strzale głową. Dotychczas bramkarz Legii Warszawa bez trudnych interwencji

8
6
6
4
7
27'

Legia Warszawa wróciła pod pole karne przeciwnika. Piłka uciekła jednak Sebastianowi Szymańskiemu i tak po jego akcji, jak i po rzucie rożnym bez groźnego strzału.

4
3
2
5
8
23'

Dośrodkowanie Adama Hlouska wybite przez gości pod nogi Łukasza Monety. Uderzenie młodzieżowego reprezentanta Polski prosto w rękawice Marca Nordqvista.

8
4
2
4
14
22'

Wrzutka Robbina Sellina z rzutu rożnego ominęła całe towarzystwo w polu karnym Legii Warszawa. Szczęśliwie dla mistrza Polski żaden z przyjezdnych nie przyczaił się na skraju pola karnego.

8
5
2
2
5
21'

Tak cieszył się Guilherme ze zdobycia drugiego gola w eliminacjach Ligi Mistrzów.

22
10
7
1
3
20'

Łukasz Moneta przegrał pojedynek z defensorem blisko chorągiewki. Ponownie w centrum wydarzeń Bobbie Friberg da Cruz.

4
1
1
3
5
18'

Bobbie Friberg da Cruz wybiegł z piłką poza boisko i szansę na skonstruowanie ataku miała Legia Warszawa. Zakończył się strzałem głową Guilherme nad bramką.

4
3
1
2
7
17'

Na trybunach również gość specjalny Legii Warszawa.

27
13
5
4
5
15'

Statycznie rozgrywa IFK Mariehamn. Więcej zamieszania na połowie Legii Warszawa robił, kiedy miał okazję do szybkiego wyprowadzenia piłki. Kilka minut bez sytuacji podbramkowych.

2
2
1
2
7
14'

Delegacja z dalekiej północy w Warszawie.

11
11
5
3
5
12'

Na początku rozgrywała Legia Warszawa, a obecnie pozwala operować piłką przyjezdnym. Niewiele wynikło z kilkunastu podań mistrza Finlandii.

6
7
3
5
4
10'

Piłka po przeciwnej stronie boiska. Stołeczna drużyna ma trochę szczęścia po dośrodkowaniu Bobbiego Friberga da Cruza. W ostatnim momencie zablokowany strzelec.

14
6
5
5
6
8'

Guilherme rozpoczął strzelanie w Warszawie. Przewaga Legii Warszawa w dwumeczu to już 4:0!

35
21
4
2
3
6'

Gol! Strzelił Guilherme.

Legia Warszawa na prowadzeniu! Już wiadomo, że trafienie Guilherme będzie ozdobą tego meczu. Brazylijczyk huknął lewą nogą zza pola karnego w okienko bramki IFK Mariehamn!

166
76
25
13
18
5'

Kristian Kojola zagrał bezpańsko w pole karne Legii Warszawa. Tam jedynym adresatem podania mógł być Radosław Cierzniak.

7
3
3
6
4
3'

Niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne Legii Warszawa i Adam Hlousek musiał wywrzeć dużą presję na Brianie Spanie, by ten nie główkował z bliska do bramki Radosława Cierzniaka.

11
7
5
5
7
2'

W rozegraniu Legia Warszawa. Krążyła piłka między zawodnikami w białych strojach, a IFK Mariehamn przyglądał się temu biernie. Gospodarze zgubili futbolówkę na lewym skrzydle.

8
7
5
2
4
19:34

Legia Warszawa w białych strojach, natomiast mistrz Finlandii w zielonych z białymi akcentami.

9
6
1
2
5
19:34

Pierwszy gwizdek w Warszawie o godzinie 20.45. Piłkarze zakończyli rozgrzewkę i gotują się do powrotu na boisko.

13
5
2
1
3
19:34

W poprzednim meczu z IFK Mariehamn na szpicy zagrał Kasper Hamalainen. W rewanżu najbardziej wysuniętym zawodnikiem Legii Warszawa będzie Michał Kucharczyk.

8
7
5
2
3
19:34

Klub Jakuba Rzeźniczaka zagwarantował sobie awans we wtorek. W środę obrońca może trzymać kciuki za dobry wynik Legii Warszawa.