Zza pola karnego niecelnie strzelał Victor Moses.

1
5
3
90+4'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał Marcos Alonso. Kasper Schmeichel wybił piłkę.

4
2
1
2
3
90+2'

Jeszcze będzie rzut wolny dla gospodarzy. To będzie dobra okazja na strzał.

3
3
2
2
1
90+2'

Goście oddalają grę od własnego pola karnego. Chelsea FC szuka jeszcze okazji na gola.

1
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
1
90'
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alvaro Morata.

2
2
1
3
85'

Kasper Schmeichel pewnie złapał piłkę po strzale z dystansu Pedro Rodrigueza.

2
2
82'

Leicester. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Demarai Gray.

81'

Chelsea FC atakuje, Leicester City jak na razie dobrze się broni.

1
2
1
2
79'

Jeszcze raz z dystansu strzelał Tiemoue Bakayoko. Tym razem już jednak bardzo niecelnie.

1
1
1
1
78'

Z około 20 metrów ładny strzał oddał Tiemoue Bakayoko. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

3
3
3
3
2
77'

Lekkie zamieszanie w polu karnym "Lisów", lecz Alvaro Morata nie zdołał oddać strzału.

4
3
2
3
2
75'

W polu karnym na strzał zdecydował się Willian. Kasper Schmeichel nie dał się zaskoczyć.

3
3
2
2
2
73'
72'

Ładny strzał zza pola karnego oddał N'Golo Kante. Na raty piłkę złapał Kasper Schmeichel.

3
2
71'

Chelsea FC rozgrywa piłkę na połowie Leicester City.

4
3
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ben Chilwell. Faulowany był Victor Moses.

Leicester City
7
4
3
3
4
66'

Śmielej w ostatnich minutach do ataku ruszyli zawodnicy Chelsea FC.

4
4
3
2
2
64'

Willian dośrodkował z rzutu wolnego, Kasper Schmeichel trącił piłkę. Jeszcze chwilę później był rzut rożny dla Chelsea FC, po którym goście wybili piłkę.

2
2
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ben Chilwell.

4
2
1
1
2
62'

Tym razem z linii pola karnego uderzył Pedro Rodriguez. Ten strzał również został zablokowany.

1
1
1
1
61'

Z dystansu strzelał Tiemoue Bakayoko. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Shinji Okazaki.

2
1
1
58'

Chelsea. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Willian.

58'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

57'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Riyad Mahrez. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki.

1
2
1
1
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał N'Golo Kante.

3
3
2
2
3
55'

Riyad Mahrez padł w polu karnym Chelsea FC. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

2
2
1
1
1
54'

Gra toczy się na połowie Chelsea FC. Zawodnicy Leicester City rozgrywają piłkę.

2
2
1
1
3
53'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka wyszła poza boisko.

4
2
1
1
2
53'

Będzie kolejny rzut wolny dla Leicester City i okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

2
3
2
2
3
49'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Chelsea FC. Gospodarze ostatecznie zdołali wybić piłkę.

2
4
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
1
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

2
2
1
2
1
42'

Ładny strzał z kilkunastu metrów odał Cesc Fabregas. Kasper Schmeichel wybił piłkę. To była dobra interwencja bramkarza "Lisów".

3
4
1
2
2
41'

Riyad Mahrez dośrodkował piłkę w pole karne Chelsea FC. Wybił ją Cesar Azpilicueta.

5
2
2
1
1
38'

Z około 18 metrów niecelnie strzelał Marc Albrighton.

2
4
1
1
1
37'

Kolejną okazję mieli goście. Tym razem pokazał się Riyad Mahrez, zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął akcji.

2
2
1
1
33'

Alvaro Morata wpadł w pole karne Leicester City. Jego strzał z ostrego kąta obronił jednak Kasper Schmeichel.

3
5
1
2
2
33'
32'

Obrońca Chelsea FC potrzebuje pomocy medycznej.

2
2
1
3
2
31'

Na boisku leży Gary Cahill. Chwilowa przerwa w grze.

2
2
2
2
2
28'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy. Eden Hazard nie zdołał jednak dokładnie dograć piłki.

1
1
4
27'

Leicester City szuka swojej szansy na gola. Gra toczy się teraz na połowie Chelsea FC.

1
1
2
23'

Po prostopadłym podaniu Mahreza Jamie Vardy oddał zaskakujący strzał zza pola karnego. Piłka nie wpadła jednak do bramki.

2
2
1
1
20'

Na strzał z około 20 metrów zdecydował się Jamie Vardy, zablokował go Gary Cahill. Chwilę później niecelnie uderzył Riyad Mahrez.

2
3
1
2
1
18'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Leicester City piłkę pewnie złapał Kasper Schmeichel.

4
1
3
3
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matthew James.

4
6
1
16'

Z około 15 metrów strzelał Eden Hazard. To uderzenie nie mogło zaskoczyć bramkarza "Lisów".

4
1
2
2
12'

Znów groźnie było w polu karnym Chelsea FC - strzelał Wilfred Ndidi, lecz świetnie spisał się Thibaut Courtois. Chwilę później w dobrej sytuacji znalazł się Cesc Fabregas, strzelał z ostrego kąta, ale Kasper Schmeichel nie dał się zaskoczyć.

2
2
1
3
11'

Jamie Vardy tym razem dogrywał przed bramkę. Okazaki został jednak zablokowany.

2
2
1
10'

Do strzału po prostopadłym podaniu doszedł Jamie Vardy. Uderzył jednak niecelnie.

2
3
9'

Po zagraniu w pole karne Bena Chilwella z pierwszej piłki strzelał Jamie Vardy. To było jednak niecelne uderzenie.

2
1
1
8'

Dobra okazja Leicester City! Ben Chilwell zagrał przed bramkę Chelsea FC, lecz Shinji Okazaki oddał już niecelny strzał.

3
2
2
2
7'

Jak na razie dość spokojne tempo meczu.

2
1
1
1
4'

Zagranie z głębi pola do Alvaro Moraty. Podanie było jednak zbyt mocne.

3
2
1
1
1
3'

Zaatakowała Chelsea FC, lecz goście zdołali się wybronić. Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
2
15:16

Piłkarze już na boisku, za chwilę początek spotkania.