Manchester City się spieszy, ale trudno mu już będzie odzyskać prowadzenie.

2
1
2
85'

Pep Guardiola wyraźnie zirytowany. Jego zespół marnował dobre sytuacje i został za to srogo ukarany.

7
6
2
1
2
82'

Gol! Strzelił Johann Berg Gudmundsson. Asystował mu Matthew Lowton.

Szał radości na trybunach! Lowton doskonale dośrodkował z prawego skrzydła, Gudmundsson uciekł w polu karnym Walkerowi i uderzeniem z pierwszej piłki po rękach Edersona trafił do siatki przy dalszym słupku. Doskonałe wykończenie.

22
8
12
5
15
77'

Niecelna główka Longa z 7 metrów. Piłka poleciała wyraźnie nad bramką.

2
1
74'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Brahim Diaz.

74'

Z 17 metrów tyleż mocno co niecelnie uderzył Aaron Lennon.

2
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ben Mee.

Burnley FC
2
71'

NIEPRAWDOPODOBNE pudło Sterlinga! Skrzydłowy Man City dostał perfekcyjne podanie od Walkera i nie trafił w bramkę z 2 metrów!

2
3
5
1
4
69'

Ależ jęk zawodu na trybunach Turf Moor! To powinno być 1:1! Potężnie z 13 metrów uderzył Aaron Lennon, wydawało się, że piłka musi wpaść do siatki, jednak Ederson jakimś cudem zbił ją na słupek!

1
1
4
2
2
68'

Manchester City wrócił do atakowania i znów ma zdecydowaną przewagę.

3
1
1
Czy Burnley zdobędzie gola?
1
3
65'

Dobra centra Gumdundssona z rzutu wolnego i piłka przeleciała minimalnie nad głową Mee.

1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Ilkay Gundogan.

Manchester City
1
1
60'

Z rzutu wolnego z 26 metrów potężnie, ale wprost w mur obrońców uderzył Kevin De Bruyne.

1
1
57'

Z dystansu soczyście pod poprzeczkę uderzył Danilo i gospodarzy uratował efektowną interwencją Nick Pope.

1
55'

Kapitalna kombinacyjna akcja gości, ale w decydującym momencie Sergio Aguero zagrał trochę za plecy do Sterlinga i ten uderzał z niewygodnej pozycji. W efekcie spudłował z 10 metrów.

1
1
1
3
52'

Manchester City dominuje, długo utrzymuje się przy piłce i nie pozwala gospodarzom nawet na chwilę oddechu.

1
1
1
49'

Teraz gospodarze zablokowali uderzenie Gundogana z ostrego kąta.

1
1
48'

Groźna odpowiedź Man City, ale mocny strzał Sergio Aguero z ostrego kąta został zablokowany przez Lowtona.

2
1
1
46'

Przytomna interwencja Kompany'ego na 5. metrze. Belg przeciął groźną centrę do Barnesa z prawego skrzydła.

2
46'

Burnley. Schodzi: Phil Bardsley. Wchodzi: Matthew Lowton.

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45+4'

Nick Pope nietypowo, klatką piersiową obronił strzał Sergio Aguero z ostrego kąta.

1
1
45+2'

Manchester City spokojnie wymienia podania w środkowej strefie i czeka już na przerwę.

1
45'

Doliczone 4 minuty.

1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jack Cork.

Burnley FC
2
41'

Efektownie dryblował teraz Aaron Lennon, ale jego strzał z linii pola karnego został zablokowany.

1
2
1
39'

Z 20 metrów groźnie uderzył Kevin De Bruyne, Nick Pope odbił piłkę wprost pod nogi Sergio Aguero, jednak Argentyńczyk jej nie opanował i nie zrobił użytku z tego prezentu.

3
1
1
1
1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin Long.

Burnley FC
1
37'

Znów zapachniało wyrównaniem! W zamieszaniu po rzucie rożnym Ben Mee główkował z 5 metrów tuż obok słupka.

2
35'

Poderwali się nieco gospodarze i od kilku minut naciskają Manchester City.

1
31'

Wreszcie fantastyczna szansa Burnley! Goście założyli nieudaną pułapkę ofsajdową, bardzo groźny strzał z woleja oddał Ben Mee i Ederson obronił z najwyższym trudem!

2
1
1
1
29'

Manchester City może grać teraz z kontry i niemal każda jego akcja wygląda bardzo groźnie. Gospodarze bezradni w ofensywie.

2
25'

Trudno będzie gospodarzom odpowiedzieć, bo na razie nie potrafią się nawet przebić pod bramkę Edersona.

3
3
1
1
1
22'

Gol! Strzelił Danilo.

Cóż za gol! Danilo oddał cudowny techniczny strzał z dystansu i piłka poleciała w okienko. Pope bezradny.

23
13
6
5
5
19'

Sam Vokes zgrał piłkę do Barnesa, ten mógł nawet wyjść sam na sam z Edersonem, ale bramkarz Man City wybiegł poza pole karne i oddalił zagrożenie wykopem w aut.

2
1
1
2
1
14'

Mogło być 0:1! Po dośrodkowaniu Bernardo Silvy fatalnie interweniował Ashley Barnes, o krok od strzału głową był Vincent Kompany, ale minimalnie spóźnił się do piłki!

1
1
1
1
2
14'

Ben Mee zablokował kąśliwy strzał De Bruyne sprzed pola karnego.

1
1
2
1
2
9'

Gospodarze grają agresywnie i nie chcą pozwolić faworytowi na rozwinięcie skrzydeł. Czas pokaże na jak długo starczy sił ekipie Seana Dyche'a.