89'

Schodzi: Gerard Deulofeu. Wchodzi: Andre Carrillo.

88'

Gol! Strzelił Gerard Deulofeu.

Swój świetny występ Gerard Deulofeu podkreślił golem. Piłkarz Watford FC wpadł w pole karne, strzelał z około 15 metrów i po rykoszecie piłka wpadła do bramki.

32
16
4
3
5
85'

Gol! Strzelił Daryl Janmaat. Asystował mu Roberto Pereyra. Kapitalną akcją popisał się Daryl Janmaat. W decydującym momencie piłkę odegrał mu Roberto Pereyra, a Janmaat skierował ją do bramki.

35
14
5
3
7
84'

Gerard Deulofeu miał swoją okazję! Strzelił jednak obok bramki.

2
1
2
2
3
82'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Kapitalny strzał z dystansu! Pięknie z około 20 metrów przymierzył Eden Hazard!

33
14
5
8
16
81'

Dobrą okazję miał Cesc Fabregas. Z kilkunastu metrów przy słupku strzelał pomocnik gości, ale Orestis Karnezis obronił to uderzenie.

2
1
2
1
2
80'

Z linii pola karnego strzelał Roberto Pereyra. Thibaut Courtois złapał piłkę.

2
2
2
1
1
79'

Gary Cahill dośrodkował w pole karne gospodarzy. Ci pewnie wybili piłkę.

2
1
1
1
1
77'

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem uderzył Jose Holebas, lecz Thibaut Courtois nie dał się zaskoczyć.

3
1
2
1
1
74'

Gospodarze cały czas dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

3
72'

Niecelny strzał z dystansu na bramkę Chelsea FC.

2
1
1
2
2
68'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Olivier Giroud. Skończyło się na rzucie rożnym.

7
2
1
2
3
66'

Abdoulaye Doucoure oddał mocny strzał z około 17 metrów. Świetnie obronił Thibaut Courtois.

2
65'

Schodzi: Richarlison. Wchodzi: Roberto Pereyra.

64'
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cesc Fabregas.

3
1
60'

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem minimalnie niecelnie uderzył Richarlison.

2
1
59'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Chelsea FC. Po chwili zza pola karnego minimalnie niecelnie strzelał Gerard Deulofeu.

4
1
1
1
1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Luiz.

Chelsea FC
2
1
1
1
1
58'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Richarlison.

1
1
55'

Piłka w grze, a gospodarze atakują.

2
1
1
1
1
52'

Przerwa w grze. Potrzebna będzie pomoc medyczna. Opatrywanych jest dwóch zawodników.

1
2
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Proedl.

2
1
50'

Gospodarze przy piłce. Szukają kolejnej okazji na gola.

2
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
2
2
2
45+2'

Dobrą okazję miał Pedro Rodriguez po ładnej, zespołowej akcji. Nie zdołał jednak pokonać bramkarza gospodarzy.

3
1
1
2
6
45'

Doliczone dwie minuty. Przed chwilą groźnie było pod bramką Chelsea FC, ale strzał z dystansu został zablokowany.

3
1
1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Richarlison.

7
1
1
42'

Gol! Strzelił Troy Deeney. 1:0 dla Watford FC. Troy Deeney oddał pewny, mocny strzał.

Watford FC
27
16
6
9
14
41'

Rzut karny dla Watford FC. Sędzia odgwizdał faul na Deulofeu.

8
4
3
2
5
41'

Dośrodkowanie w pole karne Chelsea FC. Piłkę wybił Victor Moses.

2
1
1
1
38'

Spokojniejszy fragment spotkania. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

3
1
2
5
3
35'

Ładny strzał z około 25 metrów oddał Richarlison. Thibaut Courtois nie dał się zaskoczyć.

5
4
2
2
4
35'

Gospodarze przy piłce. Spokojnie rozgrywają kolejną akcję.

1
1
3
1
34'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Cesc Fabregas.

4
1
7
2
2
30'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Tiemoue Bakayoko. Piłkarz Chelsea FC faulował rywala w środku pola.

23
20
8
7
10
27'

Gerard Deulofeu groźnie dośrodkowuje z rzutu rożnego. Tym razem piłkę wypiąstkował Thibaut Courtois.

5
2
3
3
9
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tiemoue Bakayoko.

10
7
6
7
8
21'

N'Golo Kante miał dobrą okazję do strzału zza pola karnego, szukał jednak podania, które było niedokładne.

4
2
2
3
3
18'

Richarlison strzelał z około 15 metrów. W ostatniej chwili zablokował go Gary Cahill.

6
4
3
3
3
17'

Gospodarze źle rozegrali rzut rożny. Zabrakło dośrodkowania w pole karne Chelsea FC.

5
4
4
4
4
15'

Spotkanie toczy się teraz w srodkowej strefie boiska.

3
1
2
2
5
12'

Teraz dobra okazja dla Chelsea FC, którą miał Willian. Nie zdołał jednak umieścić piłki w bramce.

5
3
3
3
3
10'

Gerard Deulofeu dośrodkował z rzutu rożnego. Zupełnie niepilnowany był Troy Deeney, miał znakomitą okazję, ale źle uderzył piłkę i ta przeleciała obok bramki.

5
4
3
2
2
9'

Gospodarze lepiej weszli w to spotkanie. Przed chwilą kolejny strzał na bramkę, po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
1
1
1
1
9'

Z ostrego kąta strzelał Gerard Deulofeu. Uderzenie niecelne, tylko w boczną siatkę.

3
1
1
1
1
8'

Zza pola karnego strzelał Abdoulaye Doucoure. Uderzenie było jednak niecelne.

4
1
1
1
1
6'

Gerard Deulofeu blisko był przejęcia piłki. Wtedy miałby dobrą okazję na gola. Został jednak powstrzymany przez obrońcę.

3
3
2
2
2
3'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Małe zamieszanie, ale ostatecznie obrońcy Chelsea FC wybili piłkę. Sędzia nie zdecydował się także odgwizdać rzutu karnego dla gospodarzy.

2
2
1
1
1
3'

Spokojny początek meczu. Chelsea FC rozgrywa piłkę na własnej połowie.