Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Dejan Lovren.

Minimalnie niecelna próba Adama Lallany.

3
1
84'

Liverpool spokojnie czeka na koniec meczu. Southampton wydaje się być pogodzony z losem.

5
2
1
80'

Southampton. Schodzi: Oriol Romeu. Wchodzi: Steven Davis.

79'
76'

Mocne, ale niecelne uderzenie Sadio Mane.

2
1
1
71'
71'

Najpierw Roberto Firmino trafił w bramkarza, a następnie dobitka Mohameda Salaha trafiła w boczną siatkę.

3
1
70'

Liverpool spokojnie kontroluje przebieg spotkania. Gospodarze w zasadzie nie zagrażają The Reds.

2
2
2
66'

Fatalna próba Emre Cana.

2
1
2
2
63'

Georginio Wijnaldum huknął tak samo mocno, jak niecelnie z dystansu.

1
1
1
61'

Mohamed Salah próbował ograć w polu karnym Wesleya Hoedta, ale obrońca nie dał się nabrać.

1
2
1
59'

Wesley Hoedt miał bardzo dobrą okazję po wrzutce z rzutu wolnego, lecz nie zdołał skierować piłki do siatki.

1
1
1
57'
56'

Druga połowa nie obfituje w wiele sytuacji podbramkowych.

1
1
2
1
2
50'

Mohamed Salah w niezłej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
2
1
3
46'

Początek drugiej odsłony.

4
1
1
1
1
42'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Roberto Firmino. Odwdzięczył się Firmino Salahowi za asystę przy bramce na 0:1. Brazylijczyk kapitalnie piętką odegrał do najlepszego strzelca Liverpoolu, a ten spokojnie z kilku metrów podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

39
26
7
2
4
41'

James Ward-Prowse oddał celny, choć niegroźny strzał głową.

1
2
2
1
2
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joel Matip.

Liverpool FC
1
1
3
4
5
34'

Andrew Robertson świetnie płasko zagrał w pole karne, ale nikt nie zmknął jego podania.

1
1
2
1
2
29'

Guido Carrillo celną główką wykończył dośrodkowanie Jamesa Warda-Prowsa.

1
3
2
1
2
26'

Sadio Mane uderzył z dwudziestu metrów. Niecelnie.

1
1
3
1
2
25'

Roberto Firmino padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego, lecz sędzia pozostał niewzruszony.

1
1
2
1
4
23'

Spokojny fragment meczu. Liverpool czeka na to, co pokaże Southampton.

2
4
2
1
1
18'

The Reds nie mają zbyt wiele miejsca do rozegrania piłki na własnej połowie. Gospodarze wysoko atakują rywala.

1
1
2
1
2
16'

Mohamed Salah znalazł się w polu karnym, ale sędzia przerwał grę, bo uznał, że Egipcjanin pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki.

1
1
2
2
4
15'

Na spalonym Dusan Tadić.

1
1
1
1
2
15'

Strzał gospodarzy sprzed pola karnego znacząco mija bramkę.

2
2
2
1
1
12'

Goście szybko wyszli na prowadzenie i czekają na to, co pokażą Święci.

2
2
2
1
1
8'

Przyblokowany strzał Alexa Oxlada-Chamberlaina ląduje w rękach bramkarza.

1
1
2
3
3
6'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Mohamed Salah. Długa piłka do Salaha z własnej połowy, z futbolówką minął się Wesley Hoedt i Egipcjanin jak na tacy wyłożył piłkę Firmino. Ten bez problemu wpakował ją do siatki.

29
15
8
4
4
4'

Spokojny początek spotkania.

3
3
3
3
3
1'