Premier League: 27. kolejka
10 lut 2018 13:30
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier. Doskonała okazja przed Arsenalem. Rzut wolny 20 metrów od bramki Tottenhamu.

Tottenham Hotspur
2
3
4
4
4
90+3'

Cały Lacazette w ostatnich tygodniach. Sam na sam z Llorisem i... pudło! Arsene Wenger aż skrył twarz w dłoniach.

4
4
2
2
7
90+1'

Alexandre Lacazette był niepilnowany na 11 metrze (dobre dośrodkowanie Bellerina), ale Francuz uderzył fatalnie.

4
7
5
6
10
90'

Cztery minuty doliczone.

4
5
2
6
6
90'

Lamela chyba sam był zaskoczony tak dobrą okazją i kiepsko strzelił z lewej strony pola karnego.

8
6
4
6
5
88'

Arsenal stara się atakować, ale Tottenham jest dobrze ustawiony. Trzy strzały Kanonierów oddają obraz ich słabej dyspozycji.

5
3
2
3
4
86'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Danny Welbeck.

7
6
4
3
2
85'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Victor Wanyama.

7
7
5
2
2
84'

Monreal czysto wybił piłkę spod nóg Kane'a, ale Anglik przy okazji nieco ucierpiał.

3
6
1
2
2
80'

Alexandre Lacazette złapany na spalonym. On i Iwobi fatalnie wprowadzili się do gry. Sporo strat w ich wykonaniu.

3
4
2
4
9
79'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Lamela. Faulowany Wilshere.

3
5
6
3
8
76'

Tottenham znów nie wykorzystał okazji strzelckiej. W świetnej znalazł się Kieran Trippier, lecz Cech sparował jego uderzenie z 7 metrów.

10
3
3
2
4
72'

Kolejna akcja Tottenhamu. Lamela wpadł w pole karne, uderzył niezbyt dobrze i dlatego Cech sparował piłkę do boku.

5
4
3
5
7
71'

Kapitalna szansa przed Allim. W sytuacji sam na sam uderzył obok bramki.

8
6
4
6
7
70'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Erik Lamela.

13
8
11
8
7
70'

Katastrofalny strzał Sona z 16 metrów. Piłka poszybowała wysoko, wysoko nad poprzeczką.

6
6
6
10
6
68'

Bardzo precyzyjny strzał Wilshere'a z 16 metrów - jeszcze lepsza interwencja Llorisa.

6
9
5
5
5
66'

Alexandre Lacazette przysnął i został złapany na spalonym.

7
8
7
8
10
65'

Arsenal. Schodzi: Mohamed Elneny. Wchodzi: Alex Iwobi.

5
8
5
4
4
63'

Dwie dobre interwencje Cecha na własnym przedpolu. W obu przypadkach dośrodkowywał Eriksen.

5
7
5
4
5
60'

Lloris wybiegł na 18. metr i uprzedził Aubameyanga.

6
4
3
5
13
57'

Piękna parada Cecha po strzale Eriksena z rzutu wolnego z 18 metrów. To mogło być 2:0.

7
7
9
6
7
55'

Dominacja Tottenhamu od początku drugiej połowy.

8
7
4
5
7
54'

Potężny strzał Kane'a ze środka pola karnego - wprost w Cecha.

7
3
5
4
7
53'

Henrich Mchitarjan łatwo złapany na spalonym.

4
5
4
6
8
52'

Powinno być 2:0! Znów Kane, znów strzał głową i piłka niemal otarła się o słupek.

7
8
12
6
5
49'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Ben Davies. 1:0 dla Tottenhamu! Silne dośrodkowanie Daviesa z lewej flanki, Kane wygrał pojedynek główkowy na piątym metrze i skierował piłkę do siatki. Pytanie tylko czy Anglik nie faulował Koscielnego?

46
24
10
12
26
48'

Zabawa z piłką Cecha we własnym polu karnym. Tym razem mu się udało.

16
10
4
5
5
46'

Początek drugiej połowy.

11
7
2
2
3
44'

Brakuje okazji strzeleckich i sam mecz nie jest toczony w szybkim tempie.

4
3
3
9
12
40'

Odważny strzał Bellerina z narożnika pola karnego. Piłka przeleciała około metr nad poprzeczką.

5
4
4
7
5
39'

Oezil dośrodkował w pole karne, ale Monreal tak zgrał piłkę, że ta wylądowała w rękach bramkarza.

5
37'

58 procent posiadania piłki ma Tottenham.

4
2
1
6
6
36'

Henrich Mchitarjan tym razem nie poradził sobie z obrońcą rywali. Słaby mecz Ormianina.

5
2
3
8
7
34'

Henrich Mchitarjan skiksował na lewej flance i źle zagrał do Aubameyanga.

4
2
2
8
8
33'

Ostatnie minuty to słabsza postawa Arsenalu. Tottenham dłużej utrzymuje się przy piłce.

3
3
1
6
7
31'

Niedokładne podanie Allego do Eriksena, który wbiegał na dziesiąty metr.

7
6
2
3
4
29'

Przyblokowany strzał Dembele i piłka w rękach Cecha.

5
5
4
4
4
27'

Bardzo dobra okazja przed Kane'em, ale spudłował z sześciu metrów po dośrodkowaniu Eriksena.

8
8
4
3
3
25'

Zaskakujący strzał głową Eriksena, ale piłkę bez problemu złapał Cech.

8
5
4
3
3
22'

Henrich Mchitarjan szukał podaniem kolegi z zespołu, ale zagrał niedokładnie w pole karne Tottenhamu.

5
6
3
8
9
18'

Lekki strzał Sona z 30 metrów i piłka w rękach Cecha.

12
8
4
5
5
17'

Kolejna akcja Sona i znów został zatrzymany.

13
11
4
7
8
16'

Wyrównane spotkanie na Wembley.

13
12
7
7
10
12'

Pierre-Emerick Aubameyang stanął oko w oko z bramkarzem po świetnym podaniu Wilshere'a, ale sędzia asystent uznał, że Gabończyk był na spalonym. Gabończyk wydaje się, że jednak nie był na spalonym.