1
5
2
90+3'

To mógł być remis! Pierre-Emerick Aubameyang czysto uderzył w piłkę, ale wprost w bramkarza. Zmarnowana szansa.

5
12
3
2
1
90+1'

Obraz gry nie zmienia się: Brighton cofnięte całą drużyną na własnę połowę, a Arsenal bije głową w mur.

5
3
2
90'

Siedem minut doliczonych.

5
5
3
4
87'

Arsene Wenger wścieka się, że gospodarze co chwilę kradną sekundy.

3
8
1
2
2
87'

Brighton. Schodzi: Pascal Gross. Wchodzi: Baram Kayal.

83'

Piłka w siatce Arsenalu, ale Jose Izquierdo był na spalonym.

4
3
3
3
5
82'
82'

Arsenal. Schodzi: Calum Chambers. Wchodzi: Edward Nketiah.

1
80'

Henrich Mchitarjan oddał strzał sprzed pola karnego, jednak został przyblokowany. Korner.

6
5
1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Glenn Murray. Faulowany Wilshere.

Brighton and Hove Albion
3
3
1
4
1
78'

Knockaert wściekły, że zszedł z boiska. Niezadowolenie aż wylewa się z niego.

2
2
1
1
1
77'

Brighton. Schodzi: Anthony Knockaert. Wchodzi: Solly March.

74'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Danny Welbeck.

2
3
2
2
4
73'

Brighton cofnięte przed własne pole karne. Tutaj czeka na Arsenal.

4
5
2
4
3
71'

Jose Izquierdo kolejny raz zachował się egoistycznie. Zamiast podawać to strzelał - obok bramki. Chyba nie dogadałby się z Arjenem Robbenem...

4
4
4
4
4
69'

Brighton. Schodzi: Ezequiel Schelotto. Wchodzi: Bruno. Jednak konieczna jest zmiana, chociaż Schelotto o własnych siłach opuścił boisko.

4
3
2
4
3
66'

Ezequiel Schelotto mocno ucierpiał w starciu z Kolasinacem. Gospodarze domagają się drugiej żółtej kartki dla Bośniaka. Tymczasem na boisku pojawili się nawet lekarze z tlenem. Wydaje się jednak, że Schelotto dojdzie do siebie, ponieważ już siedzi na murawie.

3
4
1
1
1
65'

Arsenal dokręca śrubę. Tak dobrze jeszcze nie grał w tym meczu.

4
5
4
3
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Ezequiel Schelotto. Faulowany Xhaka.

2
3
1
2
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Dale Stephens. Dziwna decyzja sędziego, ponieważ nawet nie było faulu.

2
2
2
2
2
60'

Gotuje się w polu karnym Mew. Pierre-Emerick Aubameyang zagrał przed bramkę, ale tu nie było żadnego gracza Arsenalu.

1
1
1
1
1
58'

Teraz Mesut Oezil kąśliwie przymierzył sprzed pola karnego i bramkarz wybił piłkę na korner.

6
3
3
1
1
57'

Drugi celny strzał Arsenalu po zmianie stron. Iwobi uderzył jednak kiepsko i nie mógł pokonać w ten sposób Ryana.

2
2
1
1
1
56'

Korner dla Brighton, ale Mustafi wybił piłkę.

2
2
1
2
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Arsenal nie jest w stanie narzucić swojego stylu gry.

3
3
1
1
1
49'

Henrich Mchitarjan oddał płaski strzał sprzed pola karnego - piłka w rękach Ryana.

4
4
1
1
1
49'

Dośrodkowanie w kierunku Murraya, ale zbyt wysokie i Anglik nie sięgnął piłki.

2
3
1
2
1
46'

Zaczynamy drugą połowę.

6
6
2
2
2
45+1'

SŁUPEK! Po dośrodkowaniu Koscielnemu niewiele zabrakło po strzale głową.

3
7
3
3
3
45'

Dwie minuty doliczone.

2
2
2
2
2
43'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Granit Xhaka. Xhaka zagrał przed bramkę, gdzie z pięciu metrów Aubameyang zewnętrzną częścią stopy zdobył gola.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Wilshere. Pomocnik Arsenalu za swój faul otarł się o czerwoną kartkę.

4
2
2
1
38'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez Brighton, lecz piłkę ostatecznie złapał Cech.

7
3
1
35'

Na sektorze Arsenalu pojawił się baner "Wenger OUT".

17
22
4
4
3
32'

Płynna, dobra akcja Brighton. Murray zgrał piłkę do Grossa, ale ten uderzył zbyt lekko. Futbolówka w rękach Cecha.

2
29'

I co? I kolejna akcja Brighton. Celnie głową przymierzył Murray, jednak wprost w Cecha.

3
2
1
3
3
28'

Żółtą kartkę otrzymał Sead Kolasinac. Bośniakowi puściły nerwy i nagadał sędziemu.

6
11
1
26'

Gol! Strzelił Glenn Murray. Asystował mu Pascal Gross. 2:0! Dośrodkowanie z prawej flanki i Mustafi zgubił Murraya. Jego strzał głową nie był bardzo precyzyjny i Cech powinien sobie z nim poradzić.

11
10
6
6
8
23'

I znów... Brighton. Korner, dośrodkowanie na piąty metr i niecelne uderzenie Duffy'ego.

5
5
5
5
4
20'

Fantastyczna szansa przed Brighton po stracie piłki przez Iwobiego. Z kilku metrów Anthony Knockaert strzelił jednak wprost w Cecha.

3
1
2
3
4
18'

Niecelne uderzenie Dunka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Kolejna szansa dla Brighton.

3
5
1
3
2
18'

Ponownie Jose Izquierdo urwał się lewą flanką, zszedł do środka i został zablokowany.

4
5
1
1
15'

Próba wyjścia z kontrą ekipy Mew, jednak Mustafi dobrze odczytał zamiary gospodarzy.

2
1
1
1
13'

Arsenal nie potrafi się pozbierać po utracie gola.

4
4
1
2
10'

I znów beniaminek. Tym razem Jose Izquierdo nieczysto trafił w piłkę sprzed pola karnego.

4
3
1
2
1
10'

Kolejna akcja Brighton. Z 20 metrów uderzył Gross i Cech wybił piłkę na korner.

3
2
1
2
1
7'

Gol! Strzelił Lewis Dunk. Asystował mu Shane Duffy. 1:0 dla Brighton! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Duffy uprzedził Cecha i Dunk z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki. Kolejna pomyłka Petra Cecha.

15
11
7
5
7
6'

Kiks Dunka i korner dla Arsenalu. Stoper Brighton już... czterokrotnie trafiał do własnej siatki w tym sezonie. Musi uważać.

2
3
2
4'

Przyblokowany strzał Iwobiego z 15. metrów, a po chwili niecelnie z linii pola karnego przymierzył Oezil.