6
7
90'

Gol! Strzelił Patrick van Aanholt.

Goście złapali kontakt! Holenderski obrońca świetnie zamknął akcję na lewej stronie pola karnego. Piłka przeleciała bramkarzowi pomiędzy nogami.

27
11
9
10
21
88'
88'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Tiemoue Bakayoko.

86'

5
85'

Piłka w siatce gospodarzy po atomowym strzale Sorlotha, ale sedzia dopatrzył się faulu na Cahillu.

5
3
2
2
4
85'

Przepychanki w polu karnym Chelsea. Alonso wdał się w sprzeczkę z Tomkinsem.

3
2
2
83'

Jest celny strzał głową Crystal Palace po centrze z prawego skrzydła, ale Thibaut Courtois zatrzymał piłkę.

4
1
1
2
82'
80'

Pograli na połowie Chelsea goście. Piłka kilkakrotnie lądowała w polu karnym The Blues, ale bez strzału i bez zagrożenia.

3
3
2
1
2
77'

Anemiczny strzał Moraty zza pola karnego i spokojny chwyt Hennessey'a.

3
1
1
75'

W drugiej połowie Crystal Palace ma momenty dobrej gry, ale to stanowczo zbyt mało, aby powalczyć o korzystny wynik.

3
3
1
72'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

70'

Mocna centra z prawej flanki adresowana do Girouda, ale napastnika świetnie uprzedził Tomkins.

3
3
1
1
66'

I kolejna czysta pozycja. Olivier Giroud trafia w słupek!

4
3
1
3
63'

Atak za atakiem sunie na bramkę gości. Nie wiemy jakim cudem nadal jest tylko 2:0.

3
3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Patrick van Aanholt.

5
6
1
1
1
59'

Strzał Hazarda świetnie broni Wayne Hennessey! Kolejne gole wiszą w powietrzu.

5
5
3
2
58'

Dwie indywidualne akcje Zahy. Pierwsza szybko zastopowana, ale druga sprawiła obronie gospodarzy spore problemy i musieli faulować. Stały fragment kończy strzał "wolejem" van Aanholta, ale Thibaut Courtois pewnie broni.

4
4
1
54'

Podanie w uliczkę do Hazarda, ale Belg trafia w wybiegającego bramkarza.

4
4
1
50'

Fenomenalna kontra Chelsea wyprowadzona przez Williana. Brazylijczyk mijał rywali niczym slalomowe tyczki, podanie do Girouda bardzo dobre, ale Francuz zamiast do siatki trafia w obrońcę.

4
4
1
2
1
47'

Powinno być 2:1! Chelsea straciła piłkę przed własnym polem karnym, ale Alexander Sorloth w świetnej sytuacji trafił w słupek.

6
5
1
1
46'
45+1'

Piłka w siatce po uderzeniu Hazarda, ale wcześniej jest uniesiona w górze chorągiewka arbitra bocznego.

8
7
2
1
1
45'

Totalnie rozklepana obrona Crystal Palace. Hazard wyłożył kolezde piłkę jak na tacy, ale po strzale Girouda piłkę wybił James Tomkins.

6
6
1
44'

Kelly staranował Hazarda z lewej strony boiska na wysokości pola karnego gości. Krótkie rozegranie stałego fragmentu nie przynosi jednak zagrożenia. Dobra praca Crystal Palace w defensywie.

8
8
2
1
1
40'

Teraz Willian niczym błyskawica wpadł w "szesnastkę" Crystal Palace, ale czyściutkim wślizgiem zatrzymał go Tomkins.

6
7
38'

Rajd Zappacosty zakończony celnym strzałem tuż przy lewym słupku. Świetnie jednak broni Wayne Hennessey.

8
9
1
36'

Po wyrównanym początku, teraz Chelsea dzieli i rządzi.

8
8
1
32'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Martin Kelly.

Płaskie podanie z lewej strony boiska, piłkę celowo przepuścił Giroud i ta trafiła do Hazarda. Belg zagrał do Zappacosty, a ten uderzył w długi róg. Ofiarna interwencja Kelly'ego skończyła się katastrofą.

28
19
3
3
6
30'

Miękka centra z prawej flanki trafia na głowę Girouda, ale Wayne Hennessey łatwo łapie piłkę.

8
8
27'

Kilka szybkich podań na jeden kontakt i Alexander Sorloth znalazł się w dobrej sytuacji. Strzał jednak marnej jakości.

8
8
25'

Gol! Strzelił Willian.

Indywidualna akcja i gospodarze prowadzą! Willian pobiegł wzdłuż pola karnego i mierzonym strzałem otworzył wynik. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

Chelsea FC
25
27
3
6
3
22'

Przerwa w grze. Kontuzji przy wślizgu nabawił się Patrick van Aanholt.

11
11
3
2
2
19'

Długie podanie z pominięciem linii pomocy do Hazarda. Belg bardzo się starał, ale nie dogonił futbolówki.

2
1
1
1
1
16'

Płaski strzał sprzed pola karnego oddał Willian.

1
10
14'

Otwarty mecz w Londynie. Mało kto się tego spodziewał.

2
8
12'

Było blisko niespodzianki! Do bezpańskiej piłki na 17. metrze dopadł Andros Townsend. Strzał pomocnika wylądował na górnej siatce.

3
2
2
1
2
9'

N'Golo Kante uderza z 20 metrów, wykorzystując to, że tuż przed bramkarzem stał Giroud. Intuicyjna interwencja Hennessey'a!

3
1
2
6'

Odważna gra gości. Dośrodkowanie na dalszym słupku zamykał Christian Benteke, ale strzał głową łatwo obronił Thibaut Courtois.

2
2
1
1
2
3'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Chelsea, ale ofiarny wślizg Cahilla oddala niebezpieczeństwo.

5
3
1
1
2
Przewidujecie problemy Chelsea w tym meczu?