5:0
Zakończony
Watford FC
90+2'

Joel Matip przecina podanie i wybija piłkę na rzut rożny, ale Anthony Taylor nie pozwoli już dograć korneru.

2
2
1
1
90'

Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu.

2
2
1
89'

Na spalonym Danny Ings.

1
1
88'

Watford marzy już tylko o powrocie na przedmieścia Londynu.

2
3
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Niesamowite. Koncert Egipcjanina trwa! Tym razem skuteczna dobitka po uderzeniu Danny'ego Ingsa.

27
15
2
2
2
84'

Danny Ings mógł strzelić gola na 5:0. Karnezis w porę wystawił rękę.

6
3
1
2
3
82'
ZMIANA

. Schodzi: Miguel Britos. Wchodzi: Daryl Janmaat.

80'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Roberto Firmino. Wchodzi: Danny Ings.

8
5
2
2
2
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. GENIUSZ. Po prostu geniusz. To w jaki sposób zatańczył i ośmieszył defensywę Watfordu Egipcjanin na stałe zapisze się w annałach Premier League.

33
15
6
4
2
77'

Uderzenie Alexa Oxlade'a-Chamberlaina z problemami broni Orestis Karnezis.

5
3
1
1
1
76'

Sadio Mane szukał dogrania do środka, ale akcję wyjaśniają obrońcy.

4
3
73'

Próba prostopadłego dogrania do Roberto Pereyry zakończona bez skutku.

4
3
71'
ZMIANA

. Schodzi: Troy Deeney. Wchodzi: Stefano Okaka.

69'

Z boiska zaczyna nieco wiać nudą. Znów rozpadał się śnieg, a do wejścia szykuje się Alex Oxlade-Chamberlain.

6
6
66'
ZMIANA

. Schodzi: Richarlison. Wchodzi: Will Hughes.

66'

Posiadanie piłki:

Liverpool FC - 51%, Watford FC - 49%.

7
7
2
64'

Liverpool nieco odpuścił. Goście coraz częściej w okolicach szesnastki podopiecznych Juergena Kloppa.

7
6
1
61'

Roberto Firmino musnął piłkę głową, a ta poszybowała daleko obok bramki.

7
7
59'

Anthony Taylor nie dał się złapać na próbę wymuszenia karnego przez Liverpool. Adrian Mariappa nie dotykał piłki niezgodnie z przepisami.

8
8
58'

Próba wrzutki ze strony Watfordu kończy się interwencją Kariusa. Kompletnie bezradni piłkarze gości.

8
8
1
54'

Roberto Pereyra w poprzeczkę.

11
11
1
1
52'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez.

9
9
1
52'

Joe Gomez fauluje w groźnym miejscu Richarlisona.

9
9
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Mohamed Salah. Bramka zaliczona jednak na konto Firmino. Egipcjanin nie dotykał piłki w tej akcji.

33
25
2
2
3
49'

Dużo niedokładnych akcji z jednej i drugiej strony.

10
10
47'

Strzał Roberto Firmino ląduje w rękach Orestisa Karnezisa.

11
10
46'

I już od samego począku w natarciu Liverpool.

10
10
1
czas Druga połowa
45'

Na spalonym Richarlison. Jedna minuta doliczona do czasu podstawowego.

2
2
1
1
1
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Andrew Robertson. I już 2:0. Krótki był ten słabszy okres Liverpoolu. Robertson niemal perfekcyjnie dośrodkował w pole karne do Egipcjanina, a ten zalicza dublet jeszcze do przerwy!

26
13
4
3
2
38'

Fenomenalna kontra Liverpoolu! Salah otrzymał podanie z głębi pola, dograł do Firmino, który potężnie uderzył w środek bramki. Karnezis na posterunku.

3
3
1
1
1
37'

Pierwszy strzał Watfordu w tym meczu. Próbował Richarlison, a jego uderzenie obronił Loris Karius.

6
5
1
1
1
36'

Roberto Firmino na spalonym.

5
5
1
1
1
34'

Sebastian Proedl najpierw stracił piłkę, lecz po chwili wybronił dośrodkowanie Jamesa Milnera . Dogranie z rzutu rożnego w pole karne kolejny raz mija wszystkich zawodników.

5
5
1
1
1
32'

Ricardo Pereira wbiegł w pole karne Liverpoolu. Joel Matip przerywa jego dośrodkowanie.

6
6
1
1
1
31'

Pierwszy stały fragment dla Watfordu kończy się odgwizdaniem spalonego.

6
6
1
1
1
27'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: James Milner. To 479 spotkanie Milnera w Premier League.

6
6
1
1
1
27'

Emre Can ma kłopoty ze zdrowiem. Niemiec trzyma się za plecy i najprawdopodobniej opuści boisko.

7
7
2
1
1
26'

Aut dla Watfordu na wysokości pola karnego to w zasadzie pierwsze zagrożenie dla bramki Lorisa Kariusa.

6
6
1
1
2
23'

Liverpool musi jeszcze popracować nad stałymi fragmentami. Niemniej trzeba przyznać, że piłkarze z miasta nad Mersey spisują się znakomicie.

6
6
1
1
1
22'

Kolejne starcie Mariappy i Mane - korner dla Liverpoolu.

6
6
1
2
2
21'

Abdoulaye Doucoure wyjaśnia akcję The Reds.

6
6
1
1
1
20'

Głębokie dośrodkowanie Salaha, Jose Holebas wybija poza linię bramkową. Rzut rożny również nie przyniósł efektu.

5
6
1
1
1
19'

Senegalczyk Sadio Mane faulowany przez Adriana Mariappę.

6
6
1
1
1
18'

Przerwana akcja Mohameda Salaha na prawej flrance.

6
6
2
1
1
15'

Miażdżąca dominacja Liverpoolu. Nie widzieliśmy jak dotąd ani jednej akcji na połowie miejscowych.

6
6
1
1
1
13'

Kiepska próba dogrania piłki przez Jordana Hendersona.

5
5
12'

Salah jest dziś dosłownie wszędzie! Prawa czy lewa strona - to nie ma znaczenia. Kolejny wywalczony stały fragment.

5
5
11'

Liverpool gdy tylko traci piłkę momentalnie ją odbiera. Totalna dominacja podopiecznych Juergena Kloppa.

5
5
10'

Joe Gomez próbował wrzutki w pole karne. Piłka nie dotarła do Salaha.

5
5
7'

Kolejna świetna próba Liverpoolu! Jordan Henderson posłał długą piłkę po ziemi w kierunku Salaha, lecz Orestis Karnezis ubiegł napastnika gospodarzy.

5
5
7'

Liverpool wciąż naciera. Atak pozycyjny prowadzony już na połowie Watfordu.

5
5
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Georginio Wijnaldum. Genialna akcja Egipcjanina, który minął rywali niczym tyczki slalomowe i wyprowadził The Reds na prowadzenie.

36
20
2
1
1
4'

Pierwsza akcja Mohameda Salaha

7
7
2'

Klasyczny początek spotkania - dużo walki w środku pola. Murawa Anfiled jest dziś przygotowana perfekcyjne, pomimo śnieżycy.

6
5
czas Start meczu
18:14

Nad Liverpoolem panuje potężna śnieżyca. Ciekawe jak poradzą sobie z tymi warunkami zawodnicy obu zespołów.

6
5
1
18:14

Arbitrem tego spotkania będzie Anthony Taylor. Na Stadionie Anfield w Liverpoolu rozbrzmiewa już słynne You'll Never Walk Alone.