Z rzutu wolnego metr obok bramki uderzył Manuel Lanzini.

1
2
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble. Gracz gospodarzy złapał rywala za twarz, powykręcał mu policzki, ale otrzymał tylko żółtą kartkę.

West Ham United
2
1
1
1
5
88'

2
87'

Bójka na boisku. Gorąco, posypią się kartki.

4
3
1
1
3
84'

W końcówce goście szanują punkt, gospodarze szukają swoich okazji. Jednak West Ham wciąż bez klarownej sytuacji.

1
1
2
2
4
80'

Z woleja groźnie, ale minimalnie niecelnie z pola karnego uderzył Marko Arnautović.

1
3
2
1
2
78'

Wciąż niewiele się dzieje, remis satysfakcjonuje obydwa zespoły.

2
1
1
1
2
74'
73'

Cheikhou Kouyate niefortunnie upadł i teraz ma problemy z powstaniem.

2
2
3
7
2
71'

Groźny strzał Pogby, piłka odbiła się przed bramką, ale minęła cel.

4
1
1
1
4
70'

West Ham rozgrywa piłkę, Manchester United już chyba nie chce ryzykować i skupia się na obronie punktu na wagę wicemistrzostwa.

3
1
1
1
1
66'

West Ham. Schodzi: Arthur Masuaku. Wchodzi: Andy Carroll.

2
1
1
5
1
66'

Po rzucie rożnym uderzał Chris Smalling, ale nie trafił w bramkę.

2
2
1
2
4
62'

Valencia dośrodkował z prawej strony, Paul Pogba głową uderzył słabo i do tego niecelnie.

3
5
1
2
1
61'

Spore zamieszanie w polu karnym Manchesteru United, ale po raz kolejny bez strzału gospodarzy.

2
1
1
1
1
59'

Kontra West Hamu, ale Luke Shaw szybszy od napastnika. W dalszym ciągu zawodnicy nie wkładają w mecz wszystkich sił.

1
2
1
1
1
55'

Po raz trzeci z dystansu uderzał Jesse Lingard, ponownie lepszy Adrian.

1
1
1
2
1
53'

Na spalonym zdaniem sędziego Sanchez, powtórki pokazały, że tak nie było.

1
2
2
3
3
52'

Scott McTominay ściął rywala, sędzia stał obok i... nakazał grać dalej. Pocieszny arbiter...

2
2
1
1
1
50'

Podobnie jak przed przerwą tak i teraz gra toczy się głównie w środku pola. Gości remis satysfakcjonuje. Punkt zapewni United wicemistrzostwo.

1
2
1
1
1
48'

Do pustej bramki z ostrego kąta uderzał Sanchez, piłkę z bramki głową wybił obrońca.

2
2
2
2
4
46'

Wracamy do gry.

3
2
2
2
2
45+1'

Jesse Lingard z dystansu, górą ponownie bramkarz.

4
2
2
2
2
45'

Doliczona została minuta.

3
2
2
2
2
44'

Rwana grana, mnożą się faule. Czy to Premier League?

2
2
2
2
3
40'

Coraz mnie wskazuje na to, że przed przerwą padną gole. Momenty są, ale jest ich niewiele.

2
2
3
3
2
36'

Odpowiedź West Hamu, Arnautović dograł na przedpole, ale Joao Mario z bliska obok bramki.

3
2
2
2
2
35'

Z dystans ponownie uderzył Luke Shaw, tym razem w środek bramki.

4
3
3
3
3
34'

United na połowie gospodarzy, ale tempo meczu ponownie spadło i momentalnie obserwujemy mniej spięć pod bramkami.

2
2
2
2
2
30'

Z dystansu obok bramki uderzył Aaron Cresswell. Ożywili się gospodarze.

2
2
2
2
2
27'

Jedna z nielicznych w ostatnich minutach akcja gospodarzy, korzyścią tylko rzut rożny.

1
1
1
1
1
23'

Mocny strzał Sancheza, odbił Adrian, po chwili poprawiał Luke Shaw i bramkarza skierował piłkę na słupek!

3
3
8
4
5
21'

Tym razem przymierzył z ok. 22 metrów Jesse Lingard,  Adrian wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
2
2
2
20'

Potężnie sprzed pola karnego uderzył Scott McTominay, piłka przeleciała tuż obok bramki!

2
2
2
2
2
17'

Wciąż czekamy na emocje niczym wysuszone koryto rzeki na deszcz. Wyrównany mecz, ale dlaczego wszystko musi się toczyć w środku pola?

3
3
3
3
3
12'

Kiks Smailinga, do piłki doszedł Arnautović, ale głową uderzył niecelnie.

4
4
2
3
5
11'

Herrera uderzył z ok. 30 metrów, ale trafił w obrońcę. Wciąż piknikowe tempo.

7
5
5
4
4
7'

Jest i on! Pierwszy strzał. Uderzenie Arnautovicia obronił bramkarz.

4
5
3
3
5
7'

Wciąż piłka w środku pola. West Ham wydaje się, że zaczyna przyspieszać.

4
3
2
3
5
3'

West Ham rozgrywa piłkę na własnej połowie, goście nie kwapią się do tego, aby im ją odebrać.