Jeszcze nic straconego. Gospodarze ruszają do ataku.

1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Andrew Robertson.

Niesamowite! 29. gol w lidze staje się faktem. Płaskie dogranie z lewej strony pola karnego. Desperacki wślizg obrońcy nie przeszkadza Egipcjaninowi. Mocne uderzenie i 1:2!

36
23
2
6
6
80'

Wydawało się, że Salah idealnie dograł do Firmino, ale czubkiem głowy trącił piłkę Aaron Wan-Bissaka i to uratowało Crystal Palace.

2
2
1
77'

Dla równowagi "kocioł" pod bramką gospodarzy. Bliski wciśnięcia piłki do siatki był Salah.

3
3
1
2
74'

Zakotłowało się w polu karnym Liverpoolu, ale Andros Townsend nie miał miejsca na strzał i ostatecznie radzi sobie defensywa gości.

1
1
3
1
1
73'
ZMIANA
71'

Centrostrzał Arnolda, ale Wayne Hennessey do końca kontrolował lot futbolówki.

2
2
70'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Dejan Lovren.

68'

Uraz świeżo wprowadzonego Lallany. Wygląda na kontuzję mięśnia uda.

4
3
4
7
6
64'
ZMIANA
62'

Soczysty strzał z 20 metrów oddał Patrick van Aanholt, ale Karius "pofrunął" w prawą stronę i odbił piłkę.

5
4
61'

Celowe zagranie ręką Mane! Senegalczyk przerwał groźną akcję gospodarzy i powinien wylecieć z boiska za drugą żółtą kartkę. Sędzia okazał się bardzo wyrozumiały.

1
2
1
1
2
59'

Kolejny raz fatalnie uderzał Benteke. Po stracie van Dijka Crystal Palace wyszło 2 na 1. Andros Townsend dograł do kolegi, ale ten posłał piłkę nad poprzeczką.

2
2
1
3
58'

Świetna okazja gospodarzy! Błąd Milnera, zgranie głową Townsenda i "setka" Benteke. Belg chciał przelobować Kariusa, ale koszmarnie skiksował.

2
1
1
2
54'

Andrew Robertson zagrywa wzdłuż bramki, ale żaden z gości nie sięgnął piłki. Akcję zamykał jeszcze Arnold, ale zamiast strzału z ostrego kąta szukał podaniem Salaha... nie znalazł.

5
5
3
2
2
52'

Liverpool rzucił się na rywala i od razu przyniosło to gola wyrównującego. Szturm nie osłabł i spodziewać się należy kolejnych trafień.

6
4
2
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu James Milner.

Mocne, płaskie zagranie wzdłuż bramki z lewej strony pola karnego i stojący blisko bramkarza Mane tylko dostawia nogę.

21
14
3
4
4
46'

Zaczynamy grę w II połowie.

5
3
1
1
3
45'

Jeszcze 2 minuty gry przed przerwą.

3
3
3
3
4
45'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał James McArthur. Faulowany Milner.

Crystal Palace
3
2
3
1
2
44'

Świetna obrona bramkarza Crystal Palace po strzale głową Mane!

4
3
2
2
6
43'

Dwa zablokowane strzały gości. Najpierw Mane, a następnie Firmino. Kończy się to wszystko jedynie rzutem rożnym.

2
2
1
1
41'

Zaskakujący strzał Salaha z prawej strony pola karnego. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale Wayne Hennessey broni "na raty".

4
2
2
40'

Kolejny brzydki faul Benteke na van Dijku. Oj, igra z ogniem Belg.

4
3
1
1
3
38'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Benteke. Celowe skrobnięcie po kostce van Dijka.

7
4
2
2
2
36'

Salah do stojącego w "szesnastce" gości Mane, ale ten naciskany przez Kelly'ego źle przyjął piłkę.

2
2
2
1
2
35'

Liverpool zamknął gospodarzy na ich połowie. Ciężkie chwile dla Orłów.

1
33'

Zawahał się Wayne Hennessey przy wyjściu na przedpole i mógł przypłącić to stratą gola. Jest jednak asekuracja Kelly'ego, który uprzedził Firmino.

1
3
30'

Piłka w siatce Crystal Palace, ale uśmiech szybko gaśnie z twarzy Sadio Mane. Senegalczyk w momencie podania był na spalonym.

1
1
1
29'

Kolejny raz sprzed pola karnego strzela Firmino...tym razem w Sakho.

3
1
1
28'

Błyskawicznie odwrócił się z piłką w polu karnym Mohamed Salah. Płaskie uderzenie trafia prosto do rąk bramkarza.

1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Sadio Mane. Ukarany za symulowanie faulu w polu karnym gospodarzy.

Liverpool FC
4
3
2
1
1
22'

Na razie The Reds bez błysku. Nie widać Salaha, łatwo powstrzymywany jest Mane, a Firmino daleko od pola karnego. Przed chwilą Brazylijczyk drugi raz w tym meczu strzela z dystansu, ale trafia w obrońców.

1
1
1
18'

Miękka centra Milivojevicia na 11. metr, ale nie spodziewał się takiego zagrania Benteke.

2
2
2
2
3
15'

Pomyłka Kelly'ego i natychmiastowy strzał z 22 metrów oddaje Roberto Firmino. Bramkarz gospodarzy pewnie obronił.

3
4
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Milivojević.

Pewny strzał w dolny lewy róg. Nie było tam Kariusa.

7
6
4
8
13
12'

Żółtą kartkę otrzymał Loris Karius.

2
4
1
1
1
12'

Rzut karny dla gospodarzy! Karius faulował Zahę.

5
6
2
3
1
11'

Blisko gola dla gości! Dośrodkowanie Salaha na głowę osamotnionego na 5. metrze van Dijka. Piłkę podbija jeszcze Mane... niepotrzebnie, bo pierwotnie leciała w światło bramki, a przeleciała obok słupka.

3
3
1
1
1
8'

Świetna szansa Crystal Palace! Długie podanie do Zahy, który pomógł sobie ręką w opanowaniu piłki. Nie ma gwizdka! W sytuacji sam na sam lepszy jednak Loris Karius i tylko korner.

3
3
1
1
2
7'

Dośrodkowanie Trenta Arnolda zablokowane, po chwili kolejna wrzutka w pole karne, ale Firmino bez szans na wygranie głowy z rosłymi obrońcami.

3
3
1
1
2
5'

Nieudany drybling Sadio Mane. Senegalczyk wbiegł między dwóch rywali, ale trzeci w obrońców pospieszył z asekuracją.

3
3
1
1
1
3'

Georginio Wijnaldum ruszył prawym skrzydłem, ale w pojedynku biegowym lepszy McArthur.

4
4
2
3
3
12:39

Gospodarze zagrają w charakterystycznych dla siebie niebiesko-czerwonych strojach, Liverpool dziś dość nietypowo bo na biało-czarno.