Wysoka centra z prawej strony boiska, "główka" Giroud i wyciągnięty Joe Hart ratuje West Ham!

2
4
3
85'

Marko Arnautović w indywidualnej akcji w polu karnym gospodarzy. Wślizg Kante czysty, a przynajmniej tak uznał sędzia. Austriak ma olbrzymie pretensje, jego zdaniem był rzut karny.

6
2
3
2
3
84'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Josh Cullen.

4
2
2
2
3
83'

Kontra Chelsea zakończona zbyt mocnym podaniem Hazarda.

3
1
1
1
3
80'

Świetna obrona Harta! Anglik końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale Alonso.

3
1
1
1
2
78'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Olivier Giroud.

77'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Javier Hernandez. Asystował mu Marko Arnautović.

West Ham wraca do gry! Zbyt krótko wybili piłkę głową gospodarze i przejął ją Austriak. Wycofanie na 12. metr i silny strzał rezerwowego daje gościom wyrównanie.

19
9
6
6
16
69'

Victor Moses dokręcał piłkę w kierunku dalszego rogu i zabrakło mu centymetrów, by zdobyć gola kolejki.

4
3
3
5
2
67'

Tempo meczu spadło. Nadal więcej z gry ma Chelsea, ale bez okazji bramkowych.

4
2
3
2
2
63'
ZMIANA
60'

Ponownie na ziemi leży Aaron Cresswell.

2
3
3
4
4
58'

Rozklepana obrona West Hamu i z bliska trafia Alvaro Morata. Gola jednak nie ma, bo sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

2
3
3
3
4
55'

Uraz Cresswella i wygląda na to, że konieczna będzie zmiana.

2
2
2
2
3
52'

Kombinacyjną akcję gospodarzy kończy niecelny strzał Mosesa. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

2
2
2
5
3
48'

Celny strzał gości, a jego autorem Marko Arnautović... broni Courtois.

5
4
3
2
2
47'

Poczarowali w "szesnastce" West Hamu The Blues! Hazard piętą do Williana, ale ten uderzył metr obok dalszego słupka.

2
3
2
3
3
46'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble. Faul taktyczny na Hazardzie.

West Ham United
5
3
2
1
2
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

2
2
1
1
1
45'

Ostre starcie Mosesa z Masuaku. Mamy przerwę w grze, bo piłkarz Chelsea potrzebował pomocy medycznej.

1
1
1
2
2
43'

Marcos Alonso mocno wstrzelił piłkę w pole karne West Hamu, ale żaden z jego kolegów nie przeciął tego zagrania.

2
1
2
1
2
42'

Fantazja poniosła Ruedigera. Strzał z przeszło 40 metrów trafia w nogi Moraty.

1
3
1
2
1
39'

Masuaku fauluje Hazarda z lewej strony boiska na wysokości "szesnastki" Harta. Dośrodkowywał Willian, ale piłkę na bliższym słupku wybili obrońcy West Hamu.

1
4
1
1
1
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Asystował mu Alvaro Morata.

Zamieszanie w polu karnym West Hamu po centrze na 5. metr. Azpilicueta delikatnie traćił piłkę, a wszyscy łącznie z bramkarzem patrzyli jak ta turla się do siatki.

32
15
7
6
7
36'

Cóż za obrona Harta! Po klepce z Hazardem sam na sam stanął Willian, ale bramkarz odbił piłkę nogami.

3
2
2
2
34'

Chelsea ma przewagę, ale wyraźnie brakuje wykończenia, bo okazje udaje się wypracowywać. West Ham gra głównie długimi podaniami.

31'

Zaskakujacy strzał Williana z 22 metrów. Joe Hart "pofrunął" w swoją lewą stronę, piłki nie sięgnął, ale ta minęła bramkę.

3
2
4
2
29'

Zabrakło naprawdę niewiele! Hazard dynamicznie ruszył lewą stroną pola karnego rywali. Zagranie wzdłuż bramki i strzał "krzyżakiem" Moraty. Piłka mija cel o niecały metr.

3
2
2
2
25'

Nadal mocno utyka Marko Arnautović. Dzwimy się, że Austriak nadal jest na boisku.

1
1
1
4
1
23'

Ulala! Dwójkowa akcja Hazarda z Moratą kończy się "setką" i pewnym strzałem pomiędzy nogami bramkarza. Piłka w sieci, ale gol nie zostaje uznany... był spalony.

1
1
3
6
10
20'

Gospodarze wymienili mnóstwo krótkich podań i przy dużym szczęściu przedarli się środkiem pola karnego West Hamu. Strzał Williana trafia jednak w jednego ze stoperów.

1
2
2
16'

Willian ograł rywala i dograł z prawej strony pola karnego. Piłkę trącił przed bramkarzem Morata, ale nie przyniosło to zagrożenia i piłka trafiła do obrońców West Hamu.

2
2
2
2
2
14'

Arnautović z piłką 5 metrów przed bramką Chelsea! Ruediger do spółki z Cahillem zdołali zablokować strzał rywala.

2
1
3
11'

Fabregas przewrócił Zabaletę. Joao Mario przeciągnął jednak dośrodkowanie w pole karne.

7'

Arthur Masuaku dograł z lewej flanki tuż przed bramkę Chelsea. Tam piłkę na wślizgu zaatakował Marko Arnautović, ale sporo zabrakło, aby ją sięgnąć.

4
2
5'

Soczysty strzał Hazarda z 20 metrów, ale piłka nieznacznie mija lewy słupek bramki West Hamu.

3
4'

Marko Arnautović trzyma się na udo. Nie wróży to dobrze, a przecież to jeden z najlepszych piłkarzy gości.

4
3'

Mocny strzał lewą nogą Williana trafia w plecy Ogbonny.

3
2
3
1
1
17:13

Całe Stamford Bridge żegna zmarłego na zawał serca Raya Wilkinsa. Owacje na stojąco dla byłego Reprezentanta Anglii (wychowanka Chelsea).