0:0
Zakończony
Liverpool FC
90+1'

Końcówka należy zdecydowanie do Evertonu, ale gospodarzom może zabraknąć czasu na zadanie decydującego ciosu.

1
2
1
2
5
90'

Doliczone 3 minuty.

3
1
2
1
1
89'

Liverpool. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Trent Arnold.

88'

Dominic Calvert-Lewin miał kapitalną okazję w polu karnym, ale koszmarnie spudłował z ostrego kąta!

1
3
87'

Mogło być 1:0 dla Evertonu! Po akcji oskrzydlającej Cenk Tosun zgrał piłkę do Colemana, ale ten był minimalnie spóźniony i nie zdążył oddać strzału!

2
2
3
2
85'

Loris Karius złapał piłkę po dośrodkowaniu Bainesa z lewego skrzydła.

5
84'

Beznadziejnie z rzutu wolnego zagrał Virgil van Dijk i piłka opuściła boisko.

2
1
4
2
81'

Everton chyba zwietrzył szansę na zwycięstwo i atakuje teraz z większym animuszem.

2
4
79'

Everton. Schodzi: Tom Davies. Wchodzi: Beni Baningime.

77'

Teraz płasko z lewej strony pola karnego dośrodkował Leighton Baines, jednak znów zabrakło strzału.

2
3
2
3
2
76'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Liverpoolu, ale po dośrodkowaniu piłka zrykoszetowała i nie dotarła do bardzo dobrze ustawionego Colemana. Zawodnik The Toffees aż złapał się za głowę.

3
2
74'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Roberto Firmino.

8
2
2
1
1
74'

Dominic Solanke dwukrotnie blokowany przez Colemana przy próbach strzału z kilkunastu metrów.

1
2
1
69'

Ładnie szarpnął zaraz po wejściu Alex Oxlade-Chamberlain. Anglik zbiegł ze skrzydła przed pole karne, uderzyć dość mocno, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

1
1
2
1
64'

Po przerwie klarownych sytuacji mamy jak na lekarstwo. Niewiele dzieje się na Goodison Park.

1
1
2
1
2
60'

Danny Ings popełnił ewidentny faul, ale pretensje miał do wszystkich oprócz siebie. Na boisku wywiązała się mała awantura, obyło się jednak bez kartek.

57'

Everton. Schodzi: Wayne Rooney. Wchodzi: Idrissa Gueye.

56'

Centrostrzał Milnera z bardzo ostrego kąta. Pudło, choć początkowo wyglądało to zachęcająco.

1
1
55'

The Reds naciskają, jednak brakuje groźnych strzałów.

1
3
52'

W pierwszych minutach drugiej części Liverpool podkręcił tempo i dominuje.

2
1
1
49'

Gospodarze poradzili sobie z centrą Milnera z prawej strony pola karnego.

1
Czy w drugiej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

44'

Sadio Mane miał sporo miejsca przed polem karnym, mimo to oddał fatalny strzał i piłka poleciała w trybuny.

2
1
41'

Tempo spadło, wszystko wskazuje na to, że do przerwy będziemy mieć remis.

1
1
1
36'

Ostatnie minuty nieco spokojniejsze. Liverpool nadal przeważa, ale gospodarze zaczęli się skuteczniej bronić.

4
2
2
1
1
32'

Dominic Solanke mógł mieć dobrą okazję do strzału z dystansu, jednak fatalnie przyjął piłkę i zastopował go Leighton Baines.

1
1
1
1
29'

James Milner ładnie wypracował sobie pozycję w polu karnym, uderzył z narożnika w dalszy róg, ale świetnie obronił to Jordan Pickford.

1
1
2
26'

Liverpool w ataku pozycyjnym, Everton czyha na kontry.

2
1
1
1
22'

Soczysty techniczny strzał sprzed pola karnego oddał Yannick Bolasie i Loris Karius końcami palców wybił piłkę na rzut rożny! Aż poderwały się trybuny na Goodison Park.

1
1
1
21'

Na razie lepsze wrażenie sprawia Liverpool, który miał zdecydowanie klarowniejsze sytuacje do otwarcia wyniku.

3
3
2
1
2
17'

Teraz skiksował we własnym polu karnym Ragnar Klavan i piłka poleciała niespełna metr obok bramki. Zapachniało golem samobójczym.

2
1
2
3
1
15'

Jordan Pickford uratował Everton! W dużym zamieszaniu mocno z kilku metrów uderzył Dominic Solanke i reprezentant Anglii instynktownie odbił piłkę.

1
3
3
2
3
13'

Odpowiedź gospodarzy: z 18 metrów mocno, ale nad poprzeczką uderzył Cenk Tosun.

6
4
4
3
4
12'

Groźna akcja Liverpoolu! Z lewej strony boiska dośrodkował James Milner i głową nieznacznie obok słupka uderzył Dominic Solanke.

3
2
1
1
9'

Z dystansu wysoko w trybuny strzelił Georginio Wijnaldum.

3
4
4
2
2
7'

Skład The Reds jest dziś mocno przetrzebiony, brakuje przede wszystkim Mohameda Salaha, który doznał kontuzji w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem City (3:0).