Premier League: 34. kolejka
14 kwi 2018 18:30
90+1'
90'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain. 3:0! Kontra LFC, w której OX wybrał nie Salaha, lecz Firmino. Płaski strzał Brazylijczyka trafił tuż przy słupku.

87'

Begović złapał piłkę, która zmierzała do Firmino.

3
3
1
84'

Kolejna szansa dla Bournemouth. Z ostrego kąta strzelał Wilson - tuż obok słupka.

2
2
83'

Liverpool. Schodzi: Dejan Lovren. Wchodzi: Ragnar Klavan.

82'

Piękna interwencja Kariusa, który zatrzymał precyzyjny strzał Goslinga z 10 metrów.

4
4
1
1
78'

Korner dla Bournemouth, jednak nie było strzału i piłka została wybita.

4
4
1
1
77'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: James Milner.

5
4
1
1
1
74'

To powinno być 3:0, ale Firmino zakiwał się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W końcu oddał strzał, ale ten został wybity.

4
4
1
2
73'

Bournemouth. Schodzi: Lewis Cook. Wchodzi: Andrew Surman.

70'

Bournemouth. Schodzi: Jermain Defoe. Wchodzi: Callum Wilson.

69'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Trent Arnold. 2:0! Salah doczekał się. Piękne dośrodkowanie prawego defensora i Salah z 10 metrów głową przelobował bramkarza. 30. gol w Premier League.

67'

Salah wyłożył się w polu karnym po starciu z Ake. Sędzia nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki".

2
2
1
1
1
65'

Enty strzał Salaha - tym razem został zablokowany.

2
1
1
1
62'

Znów egoistycznie zachował się Salah i zamiast podawać, to strzelał - wprost w bramkarza.

2
2
1
62'

Wydaje się, że tempo meczu spadło w ostatnich minutach. Klopp cały czas stoi przy linii bocznej i daje wskazówki swoim piłkarzom.

1
1
1
58'

Bournemouth. Schodzi: Jordon Ibe. Wchodzi: Lys Mousset.

56'

Potężny strzał Virgila van Dijka z 30 metrów, ale nad poprzeczką.

3
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Oxlade-Chamberlain.

2
4
1
1
54'

Nic się nie zmienia w tym meczu - nadal dominuje Liverpool.

4
4
51'

Zagranie Salaha na piąty metr, jednak Francis dobrze interweniował.

3
3
49'

Rzut wolny dla Bournemouth, jednak goście dali się złapać na spalonego przy dośrodkowaniu.

3
4
46'

Początek drugiej połowy.

4
3
45'

Minuta doliczona.

2
2
45'

Jeszcze jeden strzał Liverpoolu. Lovren wypatrzył Mane, który nieczysto trafił w piłkę i ta minęła słupek rywali.

3
2
1
41'

Ake wybił piłkę na korner po dośrodkowaniu Arnolda.

2
3
38'

Jedna z nielicznych akcji gości, a na dodatek Defoe był na spalonym.

2
2
2
1
2
35'

Ostrzeliwują bramkę gości zawodnicy LFC. Tym razem Alex Oxlade-Chamberlain przymierzył i po rykoszecie piłka wyszła na korner.

2
2
1
32'

Kolejna już szansa Salaha. Tym razem został nabity piłką na piątym metrze.

3
3
29'

Zbyt lekkie dośrodkowanie Salaha z rzutu wolnego i Lovren nie mógł sięgnąć piłki.

4
4
2
1
1
26'

Salah zbyt indywidualnie. Zamiast podawać do Firmino to strzelał i piłka poleciała nad poprzeczką.

3
3
2
2
25'

Trzy ostatnie minuty to gra w środkowej strefie boiska.

2
2
22'

Nieudany strzał Mane sprzed pola karnego. Senegalczyk chybił dość znacznie.

3
5
21'

Loris Karius wypiąstkował piłkę na piątym metrze po pierwszym kornerze dla Bournemouth.

2
2
18'

Kolejna akcja Liverpoolu. Salah płasko uderzył z 16 metrów - wprost w Begovicia.

2
2
1
1
2
16'

Z rzutu wolnego z 24 metrów przymierzył Arnold. Uderzył jednak w miejsce gdzie stał bramkarz.

4
5
15'

Żółtą kartkę otrzymał Nathan Ake. Faul w środku boiska.

AFC Bournemouth
1
1
1
13'

Sadio Mane wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak sędzia asystent dopatrzył się spalonego.

3
2
2
11'

Cały czas atakuje Liverpool. Po The Reds nie widać zmęczenia po wtorkowym meczu z Man City.

6
6
1
1
8'

Ibe, były zawodnik LFC, przymierzył z 25 metrów, jednak wyraźnie nad poprzeczką.

3
3
2
1
1
7'

Gol! Strzelił Sadio Mane. 1:0 dla LFC! Pierwszy strzał Mane obronił Begović, ale Senegalczyk dopadł do piłki i skierował ją do siatki z pięciu metrów.