Głową uderzał Chris Smalling, Foster pewnie obronił.

4
4
5
90+2'

Od sensacji dzielą nas 2 minuty. Dzięki porażce United rywal City zostanie mistrzem Anglii!

13
13
4
4
4
90'

Doliczone zostały 4 minuty.

7
3
5
5
8
89'

United cały czas pod bramką rywala, ale gospdoarze nie oddają strzałów.

6
7
1
3
86'

Matić uderzał, a może wstrzelał piłkę w pole karne. Futbolówka wyleciała na aut bramkowy.

5
5
1
1
3
85'
82'

Oblężenie bramki gości, którzy jednak szczęśliwie utrzymują prowadzenie. City mrożą już szampany!

13
8
2
4
1
79'

Manchester United rzucił się do odrabiania strat, ale zbyt chaotycznie atakują gospodarze.

6
5
3
3
4
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Allan Nyom.

West Bromwich Albion
7
3
2
4
77'
76'

Jeśli West Bromwich wygra wówczas Manchester City zostanie mistrzem Anglii!

13
6
2
4
3
75'

Man Utd. Schodzi: Ashley Young. Wchodzi: Marcus Rashford.

75'

Uderzał z kilku metrów Martial, ale nie trafił w bramkę.

3
2
1
2
73'

Gol! Strzelił Jay Rodriguez. Konsternacja wśród gospodarzy! Dogranie z rogu, Matić atakowany przez Dawsona zgrał piłkę, a Rodriguez z pięciu metrów głową do siatki na 0:1!

49
26
8
10
10
72'

Coraz bardziej zdeterminowani się gospodarze, goście sporadycznie w polu karnym Czerwonych Diabłów.

5
5
2
69'

Uderzał Jesse Lingard, piłka poszybowała obok bramki. Gospodarzom należał się korner, sędzia popełnił błąd.

3
3
66'

Zamieszanie na przedpolu bramkowym! Foster kapitalnie odbił strzał głową Lukaku!

4
4
1
2
64'

Miejscowi domagali się rzutu wolnego za zagranie ręką, sędzia uznał, że był to przypadek i miał rację.

3
3
1
62'

Wciąż bez klarownych okazji United. Gospodarze cały czas w natarciu.

1
1
58'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Anthony Martial.

8
8
2
4
2
56'

Minuty upływają, gospodarze niemrawo atakują. Wydaje się jednak, że gol dla miejscowych jest kwestią czasu.

5
4
1
2
1
53'

Cały czas podopieczni Jose Mourinho pod bramką rywala. Przed momentem z ok. 20 metrów lewą nogą obok bramki uderzył Mata.

6
5
1
1
3
49'

W ataku Uinted, ale goście starają się odgryzać gospodarzom.

5
5
1
47'

Uderzenie z pola karnego Jesse Lingarda, piłkę zablokował obrońca!

5
5
1
46'

Gramy po przerwie.

8
5
1
1
46'

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Jesse Lingard.

45'

Sędzia doliczył minutę, a strzał Pogby po nodze rywala poszybował ponad bramką.

7
7
4
42'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale miejscowi wyszli cało z opresji po rzucie rożnym.

8
7
1
2
40'

Wydawało się, że United w końcówce przyspiesza grę, ale taka sytuacja miała miejsce zaledwie przez chwilę.

7
8
1
38'

Co zrobił Pogba? Uderzenie? Wrzutka? Piłka kopnięta z ok. 40 metrów poszybowała ponad bramką.

7
8
1
1
36'

Lukaku mógł znaleźc się sam naprzeciwko Fostera, ale szybszy bramkarz.

7
7
1
1
34'

Gościom udało się przenieść ciężar meczu na połowę gospodarzy.

8
7
2
32'

Z dystansu płasko, ale bardzo niecelnie uderzył Matić.

9
8
3
1
2
28'

Żółtą kartkę za uderzenie piłki ręką otrzymał Paul Pogba.

Manchester United
13
11
3
3
5
27'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Przewaga gospodarzy, ale miejscowi sporadycznie zagrażają Fosterowi.

7
7
1
24'

Środkiem starają się przedostać w pole karne West Bromwich gracze United. To nie jest dobry pomysł.

7
7
2
20'

Powtórki przekonują, że kilka minut temu rzut karny dla United należał się!

9
10
2
1
4
19'

Lukaku uderzał z bliska, Foster obronił, po chwili poprawkę Sancheza golkiper sparował na rzut rożny.

10
9
1
1
18'

Ander Herrera padł w polu karnym, ale sędzia uznał, że nic się nie stało.

9
10
1
3
16'

Cały czas częściej przy piłce United, ale to goście stworzyli sobie już dwie okazje.

9
9
13'

Dośrodkowanie z lewej strony, główkował Jose Salomon Rondon, ale dwa metry ponad bramką.

8
8
12'

Płaski strzal z pola karnego oddał Jake LivermoreDavid de Gea zdołał wybić piłkę!

8
8
11'

Szukają dziury w obronie rywala gospodarze, ale póki co grają przewidywalnie. Goście skupieni na kontrach.

9
9
1
8'

Cały czas optyczna przewaga gospodarzy, z której jednak nic nie wynika.

11
10
5'

W ataku United, ale to goście chcieli zaskoczyć rywala. Z piłką mknął Jay Rodriguez, ale upadł bez udziału rywala.

11
11
1
1
1
1'

Sanchez do Maty, ale zbyt mocno i piłka wyszła na aut bramkowy.