Premier League: 35. kolejka
09 maj 2018 20:45
90+3'

Giroud z piłką w polu karnym gości, ale tyłem do bramki. Błyskawiczne podwojenie i nic się z tego nie dało zrobić.

1
1
8
90'

Męki Huddersfield Town trwać będą jeszcze 6 minut. Tyle do II połowy doliczył Lee Mason.

2
4
2
2
4
90'

W ekwilibrystyczny sposób do strzału złożył się Olivier Giroud... piłka obok słupka.

2
1
1
1
4
89'

Potężny strzał Moraty odbija Jonas Loessl. Po chwili jeszcze strzał Williana i ponownie w roli głównej bramkarz beniaminka.

1
1
2
2
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jonas Loessl. Za opóźnianie gry.

Huddersfield Town
2
1
87'

Strzał Hazarda lewą nogą z 22 metrów w znacznej odległosci mija bramkę Huddersfield Town.

1
85'
ZMIANA
83'

Co tu się dzieje! Olbrzymi kocioł tuż przed bramką Loessla! "Główka" Christensena zbita przez bramkarza na słupek, po chwili jeszcze kilka prób dobitki... bez powodzenia.

1
2
1
3
80'

Z wielką mocą wstrzelił piłkę wzdłuż linii bramkowej Willian, ale podanie było tak mocne, że Olivier Giroud tylko musnął futbolówkę włosami.

1
1
1
1
1
77'

Depoitre odebrał piłkę Ruedigerowi w polu karnym Cheslea! Strzał w krótki róg trafia w słupek, ale sędzia chwilę wcześniej odgwizdał faul napastnika.

74'

Hazard wbiegł z piłką w pole karne przyjezdnych, ale radzi sobie obrona.

71'

Goście już nie opuszczają własnej połowy. Ich taktyka to dotrwać z remisem i cieszyć się z utrzymania.

Czy im się uda?
Tak
Nie
68'

Uraz Billinga. Pomocnik gości nie podnosi się z ziemi.

1
2
2
2
1
65'

Rośnie przewaga gospodarzy, gubią się w defensywie Teriery.

2
3
1
2
2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcos Alonso.

Ależ przypadek! Cesar Azpilicueta mocno wstrzelił piłkę z prawego skrzydła w pole karne. Terence Kongolo chciał oddalić zagrożenie dalekim wykopem, ale trafił w głowę Alonso... 1:1.

18
16
1
2
6
58'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

57'

Po strzeleniu gola goście cofnęli się jeszcze bardziej, a Chelsea bije głową w mur.

1
54'
ZMIANA
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Laurent Depoitre. Asystował mu Aaron Mooy.

Mamy niespodziankę! Willian stracił piłkę w środku boiska i goście świetnie wykorzystali kontrę. W pojedynku biegowym Depoitre wygrał z Caballero. Bramkarz Chelsea staranowany, ale nie ma faulu. Strzał do pustej bramki daje Terierom prowadzenie.

19
12
4
9
19
49'

Willian zacentrował na głowę Ruedigera, ale obrońca kolejny raz pudłuje z bliska.

1
1
1
1
2
46'

Początek II połowy. Jeśli Huddersfield Town nie da się złamać zapewni sobie utrzymanie w lidze.

45+1'

Widowiskowa szarża Williana i trochę kombinacyjnej gry w polu karnym Terrierów. Mocny strzał Pedro trafia w plecy jednego z obrońców.

2
2
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
41'

Najlepsza w tym meczu okazja na gola dla Chelsea! Po prostopadłym podaniu Alvaro Morata minął już bramkarza, ale z ostrego kąta jedyne co mógł zrobić to wstrzelić piłkę wzdłuż bramki... tam nie było żadnego z jego kolegów.

1
1
2
39'

Za rozgrywanie bierze się Cesc Fabregas. Ciężko o dobre podanie bo każdy ofensywny piłkarz gospodarzy ma swojego opiekuna, niektórzy nawet dwóch.

38'

Gra przerwana. Tom Smith trzyma się za udo i potrzebuje pomocy medyków.

1
1
1
36'

Przenikliwe gwizdy na Stamford BridgeJonas Loessl bardzo długo zwlekał ze wznowieniem gry z 5. metra. Choć jeszcze wiele minut gry przed nami przyjezdni wykorzystują każdą sposobność do "kradnięcia" sekund.

1
33'

Pedro faulowany przez Depoitre 30 metrów przed bramką gości. Dośrodkowanie na głowę Christensena, ale Duńczyk kiksuje.

1
30'

Świetna piłka posłana z prawej flanki w pole karne przez Azpilicuetę. Bez przyjęcia uderza Alvaro Morata, ale prosto w Loessla.

1
1
1
1
1
27'

Brzydki mecz w Londynie. Marcos Alonso niejako odpłaca się w imieniu kolegi. Jonathan Hogg wypchnięty za linię boczną "pofrunął" w bandy reklamowe.

1
1
1
24'

Hogg ostro wyciął Williana, ale o dziwo sędzia puszcza grę. Goście jednak wybijają piłkę poza boisko, bo pomocnik Chelsea nie podnosił się z murawy.

1
1
1
2
2
21'

Pojedynek powietrzny napastników w polu karnym Chelsea. Morata wygrywa z Depoitre.

1
18'

Niecodzienny obrazek. Widowiskowy drybling przeprowadził defensywny pomocnik N'Golo Kante. Kluczowe podanie przed polem karnym Huddersfield już jednak niedokładne.

1
1
15'

Chelsea w ataku, ale przypomina nam się niedzielny mecz Huddersfield Town z Manchesterem City. Tam również mistrz przeważał, ale obrona gości nie popełniała błędów.

1
12'

Centra Fabregasa, zgranie głową Azpilicuety i zamykający akcję na dalszym słupku Antonio Ruediger. Jak Niemiec tego nie strzelił, wie tylko on sam! Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
9'

"Poczarował" w środku pola Willian. Indywidualne popisy niewiele drużynie dały, ale publiczność jest zachwycona tym jak Brazylijczyk holował piłkę i mijał rywali.

3
1
6'

Pierwsza interwencja bramkarza Huddersfield Town! Strzał Alonso z ostrego kąta w krótki róg... łatwo obroniony.

2
2
1
5'

Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła i zbyt krótkie wybicie głową jednego z obrońców gości. Do futbolówki dopadł Marcos Alonso, ale jego strzał został przyblokowany.

1
3'

Bardzo spokojne pierwsze minuty. Piłkarze Antonio Conte szanują piłkę, długo budując ataki pozycyjne.

3
2
3
1
3
Czy Huddersfield Town sprawi niespodziankę?
Tak
Nie
4
1
1
20:09

Chelsea wydaje się murowanym faworytem, ale przypomnijmy, że w minioną niedzielę skazywane na pożarcie Teriery bezbramkowo zremisowały na boisku Manchesteru City.