3
3
3
86'

Zapowiada się bardzo nerwowa końcówca. Sothampton myśli już tylko o remisie, gospodarze niekoniecznie.

2
3
3
3
5
84'

Im bliżej końca, tym głębiej na własnej połowie goście. To się może dla nich źle skończyć.

1
1
3
2
1
80'

Piłkarze Southampton konsekwentnie kradną kolejne sekundy, piłkarze Leicester nie potrafią zaskoczyć rywala. Lisy notują sporo strat.

3
1
1
3
1
77'

Goście skupieni na bronieniu punktu, gospodarze wciąż zbyt chaotycznie.

2
1
2
4
2
76'
73'
2
2
2
1
1
70'

Z kilku metrów sytuacyjnie uderzał Vardy, bramkarz nie dał się zaskoczyć!

2
2
1
1
2
69'

Wydaje się, że jeden gol może zadecydować o zwycięstwie jednej z drużyn. W ostatnich minutach aktywniejsi gospodarze.

3
1
1
2
2
65'

W końcu przebudzili się z letargu gospodarze. Póki co bez okazji bramkowych, ale jeszcze sporo minut do końca.

1
1
2
2
1
61'

Goście starają się dłużej utrzymywać przy piłce. Punkt niewiele im daje, ale Święci go szanują.

4
3
2
1
58'
57'

Piłka dość niespodziewanie spadła pod nogi Longa, ale ten z kilku metrów uderzył w nogi bramkarza!

1
1
55'

Trochę śnięci wyszli na drugą połowę gospodarze. Zmiana taktyki, a może... brak sił?

2
1
1
1
52'

Aktywniejsi po zmianie stron są piłkarze Southampton. Jednak Święci nie są w stanie zbyt wiele zdziałać pod bramką gospodarzy.

1
2
48'

Trochę chaosu, niewiele dobrej gry. Czy to rzeczywiście tak wychwalana Premier League?

1
1
1
2
3
46'

Wracamy do meczu!

5
4
1
2
42'

Goście chcieli szybko wznowić grę, ale co nagle... Piłkę przejęli gospodarze.

2
1
4
38'

Przewaga Leicester już nie jest tak duża jak przez większą część 1. połowy. W końcu coś zaczynają pokazywać goście.

2
3
1
35'

Kilka szybszych akcji z obu stron, jednak zawodnicy nie oddają strzałów.

2
2
2
4
5
32'

Obraz gry nie ulega zmianom. W ataku Leicester, Southampton czeka na możliwość skontrowania rywala.

4
3
2
1
2
29'

Minuty upływają, a gospodarze pomimo przewagi nie są w stanie wykreować sobie szans bramkowych. Dobrze z partnerami z obrony współpracuje Jan Bednarek.

14
8
1
25'

Zaczynają popełniać proste błędy gracze gości. Jednak piłkarze Leicester nie potrafią tego wykorzystać. Wydaje się, że gola dla gospodarzy jest kwestią czasu.

1
4
21'

Cały czas więcej z gru mają gospodarze. Gracze Southampton momentami dość szczęśliwie wychodzą cało z opresji.

1
5
18'

Piłka spadła pod nogi Tadicia, ten natychmiast uderzył, ale minimalnie chybił. Pierwsze ostrzeżenie ze strony gości!

2
1
1
15'

Mahrez do Kelechi Iheanacho, ale uderzenie zostało zablokowane. Po chwili kolejna próba gracza gości, tym razem niecelna.

3
2
1
2
2
14'

Trochę odważniej zaczęli poczynać sobie goście. Jednak Southampton wciąż skupia się głównie na defensywie.

3
2
2
1
2
10'

Więcej z gry mają gospodarze, goście nie potrafią na dłużej przenieść gry połowę Leicester.

1
1
1
3
4
7'

Pierwsze poważniejsze zagrożenie pod bramką gości. Uderzał Riyad Mahrez, bramkarz był dobrze ustawiony i zdołał obronić.

3
3
3
3
3
5'

Czujnie we własnym polu karnym Jan Bednarek. Polak zablokował strzał rywala.

47
22
2
2
4
3'

Dość ostro zaczęli gospodarze. Gracze Leicester chcą sobie "ustawić" rywala.