2
89'

WBA. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

88'

Gol! Strzelił Jose Salomon Rondon. Asystował mu Chris Brunt. 2:2! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rondon na pierwszym słupku strzałem głową zaskoczył bramkarza!

West Bromwich Albion
22
9
5
7
11
86'

Odważne wyjście z bramki Kariusa i zablokował strzał Rondona. To mogło być 2:2.

2
1
1
84'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Dejan Lovren.

1
1
4
4
4
82'

Liverpool umiejętnie oddala grę od własnej połowy.

1
1
1
79'

Gol! Strzelił Jake Livermore. Ogromne zamieszanie w polu karnym Liverpoolu i Livermore pakuje piłkę do siatki z czterech metrów.

10
4
6
7
76'

WBA. Schodzi: Kieran Gibbs. Wchodzi: Oliver Burke.

76'

Zeszło powietrze z zawodników WBA. Za chwilę zmiana wśród gospodarzy.

2
72'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain. 2:0! 31. gol w Premier League w tym sezonie. Piękna podcinka nad bramkarzem i kolejna bramka w jego dorobku.

71'

WBA. Schodzi: James McClean. Wchodzi: Jonny Evans.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Alberto Moreno. Faul tuż przy linii końcowej.

66'

Liverpool. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Roberto Firmino.

64'

Za chwilę nastąpi zmiana w LFC. Na boisku pojawi się Roberto Firmino.

1
1
60'

Sporo kombinacji w polu karnym WBA. Goście często próbują tego, aby Salah zdobył bramkę.

1
58'

Sporo fauli w ostatnich minutach meczu.

1
2
56'

Brzydkie zachowanie Hegaziego, który pięścią uderzył w brzuch Ingsa. Nie zauważył tego sędzia, ale Komisja Ligi na pewno się tym zajmie.

3
3
2
2
5
52'

Błąd Klavana i Rondon o mały włos, a minąłby Kariusa. Moment zawahania Estończyka.

4
3
2
2
2
50'

Kompletnie nie udał się strzał McCleanowi z około 20 metrów.

2
1
1
1
2
47'

Dawson przewrócił Ingsa we własnym polu karnym. Wydaje się, że to powinna być "jedenastka".

2
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
2
1
44'

Nyom chciał z połowy boiska przelobować bramkarza Liverpoolu, ale zabrakło celności.

3
2
2
2
3
42'

Zamiast gola dla gospodarzy to Liverpool powinien zdobyć drugą bramkę! Ings w idealnej sytuacji nie zdołał pokonać Fostera.

1
1
1
1
1
40'

Kolejne minuty toczone są na połowie Liverpoolu. Lepszy okres The Baggies.

1
1
1
1
1
37'

WBA było o włos od gola! Rodriguez metr przed bramką nie trafił w piłkę. To powinno być 1:1!

2
2
1
1
1
36'

Dobre kilka minut WBA, ponieważ parę rzutów rożnych sprawiło, że kibice gospodarzy ożywili się.

1
1
1
1
2
34'

Dwa dośrodkowania w pole karne gości, ale nie było nawet strzału.

1
1
2
1
2
32'

Niewiele się dzieje w ostatnich minutach meczu.

1
1
1
1
1
28'

Długie podanie w kierunku Ingsa, ale strzelec jedynej bramki nie sięgnął piłki.

2
2
3
1
2
26'

Zbyt lekki i przede wszystkim niecelny strzał z rzutu wolnego oddał Salah. Do bramki było około 23 metrów.

2
2
2
3
2
25'

Zacięta walka Hegaziego z Salahem i sędzia uznał, że zawodnik Liverpoolu był faulowany.

2
1
1
1
1
22'

Matt Phillips nieczysto trafił w piłkę, ale jest celny strzał na bramkę LFC.

1
1
1
1
1
19'

Klavan wyczekał na zwody Rodrigueza i zatrzymał jego akcję przed polem karnym.

2
2
2
2
2
15'

Joe Gomez dobrze wybił piłkę, która została dośrodkowana w pole karne LFC.

1
1
1
1
1
13'

Znów atakował Salah, ale tym razem wyszedł z piłką poza boisko.

1
1
1
1
1
11'

Mohamed Salah minął rywala i z ostrego kąta nie trafił w światło bramki, ponieważ został lekko przyblokowany.

1
1
3
3
1
10'

Widać, że nie klei się gra WBA. Liverpool panuje na boisku.

1
1
1
1
1
7'

Odważne wyjście Kariusa i wybił piłkę spod nóg Rodrigueza.

2
1
1
1
2
4'

Gol! Strzelił Danny Ings. Asystował mu Georginio Wijnaldum. 1:0 dla LFC! Mane mocno wstrzelił piłkę w pole karne, Wijnaldum tylko ją dotknął, a Ings z sześciu metrów pokonał Fostera.

19
11
5
6
7
3'

Klavan walczył z Rondonem o piłkę i sędzia uznał, że to zawodnik WBA faulował rywala.