2
6
5
84'

Liverpool w końcu ruszył, Chelsea cofnęła się, ale niewiele z tego wynika. Czasu coraz mniej.

3
1
2
3
3
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Moses.

3
1
2
6
5
79'

Kapitalnie, ale minimalnie niecelnie z woleja huknął Marcos Alonso.

6
3
3
3
3
79'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Alonso.

2
1
1
7
4
76'

Cały czas groźniejsza jest Chelsea. Liverpool jeszcze nie chce zbyt wiele ryzykować.

7
7
1
1
1
74'
72'

Kontra Chelsea, ale wszystko zakończyło się upadkiem Hazarda w polu karnym. Oczywiście nic nie było.

1
1
4
2
3
68'

Liverpool na połowie Chelsea, gospodarze szans szukają w kontrach.

5
2
1
2
1
65'

Liverpool wciąż nie przyspiesza tempa meczu. Chelsea spokojnie odpiera ataki gości.

6
2
1
61'

Płaski strzał Bakayoko pewnie obronił Loris Karius.

1
5
1
59'
57'

Piłka w bramce w Liverpoolu, ale Antonio Ruediger na spalonym.

1
1
4
3
56'

Hazard uderzał z ostrego kąta, bramkarz odbił piłkę, a przed linią zatrzymał ją obrońca.

1
1
54'

Hazard potargał koszulkę, konieczna była zmiana stroju. A na boisku gra w środku pola, niewiele spięć podbramkowych.

1
2
2
50'

N'Golo Kante uderzył sprzed pola karnego wysoko ponad bramką.

2
2
49'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Arnold.

1
1
47'

Moses zagrał wzdłuż bramki. Piłka przeleciała obok słupka, a nikt nie był jej w stanie wcześniej dobić do siatki.

3
1
46'

Gramy po przerwie.

3
4
2
2
2
45'

Doliczone 2 minuty.

5
2
1
2
1
43'

Gol dla Chelsea dodał sporo pewności gospodarzom. Natomiast Liverpool nie potrafi zaskoczyć miejscowych.

6
10
2
4
6
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nathaniel Clyne.

2
7
1
2
4
39'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia faulu otrzymał Mohamed Salah.

4
6
1
6
9
36'

Fabregas uderzał w kierunku dalszego słupka, pomylił się o metr.

2
2
1
2
1
35'

Chelsea po objęciu prowadzenia stara się szanować piłkę, Liverpool chciałby szybko odpowiedzieć. Jednak co nagle...

2
1
32'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Victor Moses. Moses dośrodkował z prawej strony, w polu karnym najwyżej wyskoczył Giroud. 1:0!

42
27
9
18
26
31'

Akcja za akcję. Po drugiej stronie główkował Bakayoko, ale niecelnie.

2
2
1
1
31'

Ponownie sprzed pola karnego Sadio Mane, ponownie bramkarz. Po chwili poprawkę z dużo większym spokojem obronił Thibaut Courtois.

1
27'

Cały czas groźniejszy Liverpool, Chelsea nie potrafi na dłużej przenieść gry pod bramkę gości.

3
3
2
4
4
24'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Sadio Mane, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny.

5
4
3
2
3
21'

Dogranie z prawej strony, ale Mohamed Salah źle trafił w piłkę i ta przeleciała daleko od celu.

3
4
4
8
2
19'

Gra wciąż toczy się głównie w środku pola. Częściej przy piłce znajduje się Liverpool.

4
2
1
2
1
16'

Mocno z dystansu, ale w środek bramki uderzył Marcos Alonso.

2
2
3
2
3
14'

Bakayoko nie trafił w piłkę w polu karnym, po chwili uderzenie Giroud zostało zablokowane.

5
4
3
2
3
13'

Wciąż więcej z gry ma Liverpool, ale nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

2
1
1
10'

James Milner ostro potraktował Hazarda. Sędzia oszczędził gracza gości, a mógł go już ukarać.

4
1
1
2
4
7'

Liverpool rozgrywa piłkę na połowie Chelsea, gospodarze przyczajeni.

2
1
1
2
3
3'

Prostopadłe dogranie do Roberto Firmino, uderzenie z pierwszej piłki wybił Thibaut Courtois.